IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PIMP
    Не знам, определено арменеца е голям тарикат и добър бизнесмен. Обеден съм, че пак ще погледне към борсата и ще засили акциите си, просто сега не му е приоритет и търси други начини на печалба.
    Засили -> Какво означава ? Ше изкупи целият free float ли ?

    Коментар


    • Не знам, определено арменеца е голям тарикат и добър бизнесмен. Обеден съм, че пак ще погледне към борсата и ще засили акциите си, просто сега не му е приоритет и търси други начини на печалба.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от noko6
        Скоро правих сметки колко пари взимат собствениците в холдингите.Та Бедо за миналата година от публичните компании в Синергона е взел 139860 лв.,а още е и в СД на Синергон хотели,а и е ИД на Петрол ин и Омега BD,които са собственици на Синергона.Източването отделноМисля,че за резултатите които показва холдинга това са много пари.
        по 5-6 К евро на месец - кое му е многото ?

        ако ги нямаше врътките с имотите и източванията както казваш --- даже мисля , че са му малко парите които е взел официално

        аз под 10 К евро на месец за основна заплата не бих се хванал на хорото + премиите за постигнати резултати отделно
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Скоро правих сметки колко пари като заплати взимат собствениците в холдингите.Та Бедо за миналата година от публичните компании в Синергона е взел 139860 лв.,а още е и в СД на Синергон хотели,а и е ИД на Петрол ин и Омега BD,които са собственици на Синергона.Източването отделноМисля,че за резултатите които показва холдинга това са много пари.

          Коментар


          • Не е верно продължава

            Не е препоръка да ми продавате или други да ви купуват !

            Коментар


            • Който мисли че "има потенциал" си е купил вече...

              Първоначално изпратено от COBOSCHETO
              Има потенциал холдинга ....вервайте ми
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Има потенциал холдинга ....вервайте ми

                Коментар


                • Императорът този път я загази.

                  Коментар


                  • Хехехехехех

                    Първоначално изпратено от Императорът
                    Първоначално изпратено от polki
                    Първоначално изпратено от agrig
                    Първоначално изпратено от Императорът
                    Хора, мениджърката ми заинтересува от тоз холдинг - какво държи той сега, освен топливо - де да скиваме, че аз го не следя, ърм? :-)
                    За друго не зная, но Шамот АД е тяхно ( мажоритарен акционер)
                    императоров, човек с твоя опит на борсата , щом не се сеща да погледне в сайта на холдинга и да се информира къде и какви участия има, а явно , че си и понакупил на тъмно - не знам за останалите участници на борсата какво остава

                    http://www.synergon.bg/17/page.html
                    Полков - разбира се че погледнах преди да си напазарувам... :-)
                    Мнението ми не е препоръка!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki
                      Първоначално изпратено от agrig
                      Първоначално изпратено от Императорът
                      Хора, мениджърката ми заинтересува от тоз холдинг - какво държи той сега, освен топливо - де да скиваме, че аз го не следя, ърм? :-)
                      За друго не зная, но Шамот АД е тяхно ( мажоритарен акционер)
                      императоров, човек с твоя опит на борсата , щом не се сеща да погледне в сайта на холдинга и да се информира къде и какви участия има, а явно , че си и понакупил на тъмно - не знам за останалите участници на борсата какво остава

                      http://www.synergon.bg/17/page.html
                      Полков - разбира се че погледнах преди да си напазарувам... :-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Бе то холдинга има много участия,ама мен ме притеснява прехвърлянето на активи от публични компании от холдинга към непублични.и после кой знае кво се случва с тях.PKAR се раздели с терени в София и с 20% от Синергон хотели по странно ниски цени,но пък купи от друга Бедова компания скъпички терени в Бел;чин(кво ще ги прави не е ясно).TOPL също продаде активи свързани с търговията с горива на спорни цени,но пък 2007 купи от Бедо терен на Цариградско за над 1000 Е/квм,доколкото си спомням.какво става с непубличните компании не се зне.
                        Интересно,че май само аз се притеснявам от това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от agrig
                          Първоначално изпратено от Императорът
                          Хора, мениджърката ми заинтересува от тоз холдинг - какво държи той сега, освен топливо - де да скиваме, че аз го не следя, ърм? :-)
                          За друго не зная, но Шамот АД е тяхно ( мажоритарен акционер)
                          императоров, човек с твоя опит на борсата , щом не се сеща да погледне в сайта на холдинга и да се информира къде и какви участия има, а явно , че си и понакупил на тъмно - не знам за останалите участници на борсата какво остава

                          http://www.synergon.bg/17/page.html
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            Хора, мениджърката ми заинтересува от тоз холдинг - какво държи той сега, освен топливо - де да скиваме, че аз го не следя, ърм? :-)
                            За друго не зная, но Шамот АД е тяхно ( мажоритарен акционер)
                            agrig

                            Коментар


                            • Моят таргет е едноцифрен засега .....и това ме устройва, пък ако ми се причака и по нагоре ще изчакам ....ликвидност засега има ...и нещата се раздвижват ....

                              Коментар


                              • Двуцифрени числа не нереални, като се има предвид качеството на тази акция, но толкоз скоро... не ми се вярва.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X