IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кои си продаде PKAR чето сега да си признае

    Коментар


    • кой каза за обръча фирми, Доган или Доганян, хахаха

      Коментар


      • Единствения голям холдинг, който днес не го разпродадоха.... Сигурно защото Алианц им вдъхва респект...

        Топливо, МЦХ, ХЕС, че дори и ИХЛБЛ....

        Така е, когато конкретния институционален добре си върши работата...

        Успех на акцинерите!


        П.С. Не притежавам акции на нито една от изброените компании! Към момента!

        Коментар


        • Тука май тъмната страна силата движи нещата а къде е меча на Импето ? да го размаха

          Коментар


          • Не - за мен сухо - само средство. ;-)
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът
              Първоначално изпратено от Zaki
              Императорът този път я загази.
              О, не мисля - вкарах по тая позиция сухото, което бях предвидил за вноската по човекозастрахователната ми полица, която трябва да внеса декември... за 6 месеца все ще изкарам нещо... иначе нали знаете, че не си падам по холдинги.
              Императорът не е робот, и той е човек, и той е алчен за сухо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki
                Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                Не е верно продължава

                Не е препоръка да ми продавате или други да ви купуват !
                Кобукса, колко на брой позиции имаш в портфейла, ако не е свръхголяма тайна, макар, че във всяка новопробутана тема се оказва, че имаш акции. Да не се окаже, че държиш 70% от всички дружества ?!
                Ми вече им изгубих бройката на тикерите във моят силно диверсифициран портфейл Виж процентите по отрасли скоро си правих на графика Но общо взето спазвам следният принцип: Като каже млекото купувай (продавам) и като каже млекото продавай - купувам Наоборот.И най странното е че този принцип работи на печалба поне засега колкото и да е странно

                А инак не е препоръка имам известно количество и от Синергонките

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker
                  Аз отдавна ви казах че тук ще купувам аз и моите приятели и естествено като купуваме виждаме след това кой е продавача.
                  верно бе ти и твоите приятели как я карате още ли сте заедно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zaki
                    Императорът този път я загази.
                    О, не мисля - вкарах по тая позиция сухото, което бях предвидил за вноската по човекозастрахователната ми полица, която трябва да внеса декември... за 6 месеца все ще изкарам нещо... иначе нали знаете, че не си падам по холдинги.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                      Не е верно продължава

                      Не е препоръка да ми продавате или други да ви купуват !
                      Кобукса, колко на брой позиции имаш в портфейла, ако не е свръхголяма тайна, макар, че във всяка новопробутана тема се оказва, че имаш акции. Да не се окаже, че държиш 70% от всички дружества ?!

                      Коментар


                      • Аз отдавна ви казах че тук ще купувам аз и моите приятели и естествено като купуваме виждаме след това кой е продавача.

                        Коментар


                        • Брех брех какво инфо имат хората .....кои откъде и как ....интересно ......

                          Коментар


                          • Вчера основния продавач бяха Карол.Днес един от по-голeмите продавачи беше кобос но толкова мършави мечета са срам за тройната коалиция.За жалост толкова ниски цени на синия- ергон няма да видим никога повече защото не останаха продавачи-това показва моя анализ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от eric
                              Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                              Първоначално изпратено от PIMP
                              Не знам, определено арменеца е голям тарикат и добър бизнесмен. Обеден съм, че пак ще погледне към борсата и ще засили акциите си, просто сега не му е приоритет и търси други начини на печалба.
                              Засили -> Какво означава ? Ше изкупи целият free float ли ?
                              ?!
                              Имах в предвид болднатият текст !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                                Първоначално изпратено от PIMP
                                Не знам, определено арменеца е голям тарикат и добър бизнесмен. Обеден съм, че пак ще погледне към борсата и ще засили акциите си, просто сега не му е приоритет и търси други начини на печалба.
                                Засили -> Какво означава ? Ше изкупи целият free float ли ?
                                ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X