IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бедо ми е на трето място в топ листата след Банев и Божков. БББ

    INSIDER-A,
    Споделям мнението ти , но пък от тази акция винаги съм печелил и Бедо е бил мажоритар.... от Събев също....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Има хора патки си купуват, ти на Бедо вяра нямаш....
      INSIDER-A,
      Как си с доверието към Бедо ..... тази цена съм я виждал през 2003г. и наличността не се намалява ?
      Бедо ми е на трето място в топ листата след Банев и Божков. БББ
      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • Има хора патки си купуват, ти на Бедо вяра нямаш....
        INSIDER-A,
        Как си с доверието към Бедо ..... тази цена съм я виждал през 2003г. и наличността не се намалява ?

        Коментар


        • Момчета
          От къде мога да получа информация кой купува и кой продава? Как разбра за Капман?
          Сигурно задавам тъп въпрос, ама съм начинаеща. Много работи не знам


          Първоначално изпратено от Батя
          Първоначално изпратено от ATILA
          По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

          Хахахахах!

          Тъпанари!
          Еее, пич, защо така с лошо. Хорато проста са благородни и правят подаръци на прегладнелите БГ - спекуланти. Не ги хокай, ще си разтоварят кошничката и нещата пак ще си дойдат на място.

          Иначе втори пък купувам - на 1.90 в понеделник, и 1.80 днес и двата пъти ми сипва кобос на Капман. Престкрукторират портфейл пичовете, или пък трябва кешец да се поддържат потъващите патки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
            Иначе втори пък купувам - на 1.90 в понеделник, и 1.80 днес и двата пъти ми сипва кобос на Капман. Престкрукторират портфейл пичовете, или пък трябва кешец да се поддържат потъващите патки
            Батя,
            купих днес една хилядарка в името на сантимента ,но на Бедо грам доверие му нямам....
            Има хора патки си купуват, ти на Бедо вяра нямаш :-)
            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя
              Първоначално изпратено от ATILA
              По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

              Хахахахах!

              Тъпанари!
              Еее, пич, защо така с лошо. Хорато проста са благородни и правят подаръци на прегладнелите БГ - спекуланти. Не ги хокай, ще си разтоварят кошничката и нещата пак ще си дойдат на място.

              Иначе втори пък купувам - на 1.90 в понеделник, и 1.80 днес и двата пъти ми сипва кобос на Капман. Престкрукторират портфейл пичовете, или пък трябва кешец да се поддържат потъващите патки
              Не е с лошо! Хич дори!

              П/Б 0.1 - за единия от 4-те топ холдинга на БФБ! По-добре - здраве...

              Проблемът е, че наводняват пазара с акции на тия смешни цени. Макар, че повечето сделки са пакетни и предварително договорени! Т.е. основния купувач също не иска да се налива ликвидност...

              А за ПаДките - не знам... там ми се струва, че игра ще има! 2-та лота скоро ще са на тезгяха... ПаДките комай ще топнат чофките.... Ще гледаме!

              Коментар


              • Иначе втори пък купувам - на 1.90 в понеделник, и 1.80 днес и двата пъти ми сипва кобос на Капман. Престкрукторират портфейл пичовете, или пък трябва кешец да се поддържат потъващите патки
                Батя,
                купих днес една хилядарка в името на сантимента ,но на Бедо грам доверие му нямам....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA
                  По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

                  Хахахахах!

                  Тъпанари!
                  Еее, пич, защо така с лошо. Хорато проста са благородни и правят подаръци на прегладнелите БГ - спекуланти. Не ги хокай, ще си разтоварят кошничката и нещата пак ще си дойдат на място.

                  Иначе втори пък купувам - на 1.90 в понеделник, и 1.80 днес и двата пъти ми сипва кобос на Капман. Престкрукторират портфейл пичовете, или пък трябва кешец да се поддържат потъващите патки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA
                    По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

                    Хахахахах!

                    Тъпанари!
                    дали не се готви някой комплот като при един друг холдинг наскоро ?

                    Коментар


                    • Защо бе ATILA?

                      какво се ядосваш...

                      Първоначално изпратено от ATILA
                      По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

                      Хахахахах!

                      Тъпанари!
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • По тая позиция малоумието достига безумно екстремни стойности!!!

                        Хахахахах!

                        Тъпанари!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от мечето Йоги
                          Е какво сега, пак ли някои искат, да ни закарат да купуваме по на 1,50 ?!
                          Че това не е никак страшно !
                          Не е препоръка, просто да върнем темата в коментарите.
                          Абе Йоги, абе мечко, що не ги оставиш, да си разиграят коня ))

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/?cat=5&id=93100

                            Коментар


                            • Е какво сега, пак ли някои искат, да ни закарат да купуваме по на 1,50 ?!
                              Че това не е никак страшно !
                              Не е препоръка, просто да върнем темата в коментарите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                                Кои си продаде PKAR чето сега да си признае
                                Аз приех търговото,но още не съм получил паритеДобре ще ми дойдат сега при ръста на борсата.

                                Коментар

                                Working...
                                X