IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е ще каат че е манипулация после .....аз мисля в началото на двуцифрените числа поне до края на годината ....

    Коментар


    • Колко трябва да е???

      Първоначално изпратено от COBOSCHETO
      Е само толкова ли ще стане ?
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Е само толкова ли ще стане ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BENCHA
          аре бе хора ??/ тая акцийка требваше да е поне 3лв. нафона на другите?//кво става???
          Ще стане - споко само - да.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • аре бе хора ??/ тая акцийка требваше да е поне 3лв. нафона на другите?//кво става???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho
              Първоначално изпратено от doktorat
              Някаква идея от някой защо неодитираната печалба е в този размер?
              Защото така е наредено!
              Добре, че е наредено все пак.

              Коментар


              • Много малка печалба ми се чини туй за цяла година ;(

                Коментар


                • Първоначално изпратено от doktorat
                  Някаква идея от някой защо неодитираната печалба е в този размер?
                  Защото така е наредено!

                  Коментар


                  • Някаква идея от някой защо неодитираната печалба е в този размер?

                    Коментар


                    • СИНЕРГОН ХОЛДИНГ АД (6S7) източник: infostock.bg 27 Март 2009 12:41


                      Одитираната печалба на Синергон Холдинг е 10.48 млн. лв.
                      Нетната печалба на Синергон Холдинг АД в одитираният неконсолириран отчет за миналата година възлиза на 10.48 млн. лв., което е с 24% спад спрямо 2007 г. В неодитираният отчет нетната печалба е 10.05 млн. лв.

                      Общите приходи на компанията според одитираният отчет са 16.7 млн. лв., като за предходния период те са 19.09 млн. лв. Разходите на компанията за 2008 г. са се увеличили от 3.99 млн. лв. на 5.11 млн. лв. Ръстът се дължи на увеличение на разходите за лихви с 890 хил. лв. поради увеличение на стойността на привлеченият капитал под формата на банков заем и депозити от дъщерни дружества.

                      Общите активи на компанията възлизат на 152.63 млн. лв, като в края на 2007 г. те са били 128.04 млн. лв. Спрямо предходната година увеличението на активите е в размер на 24.586 млн. лв. Основно това се дължи на промяната в дългосрочните вземания, които за 2008 год. те са в размер на 75.614 млн. лв., а за 2007 г. са 57.539 млн. лв. Отчита се увеличение в това перо с 18.075 млн. лв, което се дължи на предоставени заеми на дъщерните дружества.

                      През изтеклата година са изтъргувани 2 995 184 бр. акции от Синергон Холдинг , спрямо 4 634 793 броя за 2007 год. В следствие световната финансова криза и променливостта на финансовите пазари, ръководството на дружеството очаква обемът на търговията на фондовата борса с акции на дружеството, спрямо предходните години да се намали.

                      Към 31.12.2008 г. компанията притежава акции и дялове в 30 дружества. Отрасловата структура на дружествата, в които инвестира Синергон Холдинг, е традиционно насочена към търговията, туризма, химическата, текстилната, електротехническата, хранително-вкусовата промишленост, дървопреработването, производство на строителни материали и стоки за бита.

                      До момента на БФБ-София са изтъргувани 1 610 акции от Синергон Холдинг на средна цена от 1.72 лв. за лот, а компанията намалява стойността си с 4%.

                      Коментар


                      • кажи ми един мажоритар на холдинг с по-убаво име )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът
                          Хубави показателчета има това холдингче и секси бизнеси развива - аз не си падам по холдинги, ама ще взема да си понакупя някое парче...
                          Голям негатив е името на мажоритарния собственик... иначе и аз го харесвам
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • Хубави показателчета има това холдингче и секси бизнеси развива - аз не си падам по холдинги, ама ще взема да си понакупя някое парче...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Брей пораздвижи се цената на таз акция ....браво ..бях загубил надежда .....;(

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Maq7
                                Абе Импе, ти не си ли отварял никога отчет, или не знаеш къде да го намериш ?
                                Ми не ми се търсеше... :-)

                                Благодаря, Разбирачов :-)
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X