IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
    Един хотел в Пловдив и три в Слънчев бряг-Европа, Гларус и Искър. Тези в Слънчев бряг са доста занемарени
    не само, че са занемарени, но и доста зле се управляват и ми се струва, че това е целта на задачата

    а хотелите на бедо са с добър потенциал като двата са на първа линия на плажа в сънито

    Коментар


    • Хотелът в Повдив е Новотел Пловдив и може да го видите на [url]www.icep.bg. Ако не сте го виждали досега.Мога да ви кажа че този хотел струва не по-малко от 40 000 000 лв и е един от най-добрите хотели в Пловдив с 330 стаи и апартаменти,2 ресторанта,виенски салон,конферентни зали с 1200 места,спа-център,бална зала ,кафетерии и лоби бар,закрити плувни басейни,фитнесцентър,боулинг зала,сауна.С две думи и половина препоръчвам ви да бъдете гости на хотела.
      Last edited by money-maker; 26.10.2010, 23:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
        Да, но консолидирания за шестмесечието не беше ли на загуба? Забележете, че се увеличават инвестициите в дъщерни дружества много сега и то по-точно в хотелите. Някой да има идея къде са тези хотели или какви са?
        Един хотел в Пловдив и три в Слънчев бряг-Европа, Гларус и Искър. Тези в Слънчев бряг са доста занемарени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
          Да, но консолидирания за шестмесечието не беше ли на загуба? Забележете, че се увеличават инвестициите в дъщерни дружества много сега и то по-точно в хотелите. Някой да има идея къде са тези хотели или какви са?
          http://www.synergon.bg/132/page.html

          само един от тях струва колкото капитализацията на дружеството....ако беше свестен мажо тук щеше да е златно ама така....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
            Да, но консолидирания за шестмесечието не беше ли на загуба? Забележете, че се увеличават инвестициите в дъщерни дружества много сега и то по-точно в хотелите. Някой да има идея къде са тези хотели или какви са?
            Хора пак го казвам от куртоазия ли от що ли,ама майка си ли търсите в тия теми не знам вече.Айде лека вечер и като се наспите утре потъргувайте де.Не е препоръка за търговия с акции.(Зарзават и Колбаси)http://www.synergon.bg/2/page.html

            Коментар


            • Да, но консолидирания за шестмесечието не беше ли на загуба? Забележете, че се увеличават инвестициите в дъщерни дружества много сега и то по-точно в хотелите. Някой да има идея къде са тези хотели или какви са?

              Коментар


              • Според последния отчет г-н Щилиян Стоянов има 17259 хартийки които 3 месеца преди това не е притежавал-излиза че за 3 месеца същия г-н който доскоро беше изпълнителен директор на Топливо( а знам ли-може още да е такъв) ги е придобил.Естествено тези бройки са много по-малко от моите артии но все пак това би трявало да е повод за размисъл за тези които обичат да мислуват.
                Не е препоръка да купувате защото сакам само язе да си пазарувам тук-а иначе консолидираната счетоводна стойност тук е над 14 левки според последнийот консолидиран отчет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                  Консолидирания му е маиката тук...

                  А бащата е Бедо, а за мен тои е в кюпа с Много лоши и измамни Мажовци (като се сетя за имотя 2007, 11 декара и за парите), не мерси...
                  абе като се замисля, не е луд този, който яде зелника, а този, който му го дава - ако имахме нормално КФН и стабилни закони, с Бедо и без Бедо тук цената щеше да е поне по 5 и то заради кризата. Сега обаче хич не съм убеден, утре дали Топливо ще е в холдинга или пък лакпром и т.н. - ей такива работи.
                  На БФБ се борят много алчност и много страх - фундаментално почти всички акции са подценени, ама мажоритарите на всички са кръгла нула, пък за финансови отчети и напудрянията им нма да говорим. За дивиденти пък - хич, това е забранена дума
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Прави сте за собственика спор няма,ама то май всички мажоритари както е тръгнало един дол дренки ще излязат.Като изключим Монбат,ей що ми трябваше да ги продавам тях,ама айде както и да е.

                    Коментар


                    • Консолидирания му е маиката тук...

                      А бащата е Бедо, а за мен тои е в кюпа с Много лоши и измамни Мажовци (като се сетя за имотя 2007, 11 декара и за парите), не мерси...
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        бахти, а тук съм продавал на 15.80 и 14 кинта, дали да не взема пак да се включа, ама нещо като видя арменец, грък и евреец у Бг-то и бая се плаша. Успех на холдинга, тук ако влезе нормален мажоритар идо тогава не е източен цената може да скочи поне 10 пъти, ама с този мажоритар - толкова
                        И като се замисля, че почти бях се навил да вляза на 2 кинта
                        и аз така , влязох на 1,8 и излязах на 1,72..
                        Изчакай консулидираният ,че там е голямата резачка ......
                        Иначе 2002 г вървяха 1.4 лв......Петролфонд

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          15,427 млн. лв. лв. печалба или 0,84 лв на акция
                          при цена от 1,10 днес

                          счетоводна стойност 7.17 лв...
                          не е препоръка..
                          бахти, а тук съм продавал на 15.80 и 14 кинта, дали да не взема пак да се включа, ама нещо като видя арменец, грък и евреец у Бг-то и бая се плаша. Успех на холдинга, тук ако влезе нормален мажоритар идо тогава не е източен цената може да скочи поне 10 пъти, ама с този мажоритар - толкова
                          И като се замисля, че почти бях се навил да вляза на 2 кинта
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                            то нали наскоро се разбра че няма голямо значение какво пише в отчетите особенно при холдингите - един ден го има актива на другия ден може да го няма
                            особено пък бедов актив... не е препоръка
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              15,427 млн. лв. лв. печалба или 0,84 лв на акция
                              при цена от 1,10 днес

                              счетоводна стойност 7.17 лв...
                              не е препоръка..
                              то нали наскоро се разбра че няма голямо значение какво пише в отчетите особенно при холдингите - един ден го има актива на другия ден може да го няма

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                15,427 млн. лв. лв. печалба или 0,84 лв на акция
                                при цена от 1,10 днес

                                счетоводна стойност 7.17 лв...
                                не е препоръка..
                                И аз се чудя кво толкова стана,ама за сега явно имам яки нерви и не се поддавам на паниката.Но знае ли човек... А доста бройки имам,но се чудя за още ще видим все пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X