IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
    Батя ти го каза излизат мишоците и му разкатаха фамилията ,от тук и и от къде ли не още.
    излизат не мишоци а по едрички плъхове

    Коментар


    • Колкото е по-ниска цената толкова по-добре за мен защото аз искам да купувам а не да продавам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
        Благодаря на всички които свалят цената тук . Може би някой знае че искам да пазарувам тук колкото се може по-евтино.
        Tи не викай дявола,че може и по-лошо да стане.

        Коментар


        • Благодаря на всички които свалят цената тук . Може би някой знае че искам да пазарувам тук колкото се може по-евтино.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
            ей спукаха го от бой, някой знае явно нещо
            Батя ти го каза излизат мишоците и му разкатаха фамилията ,от тук и и от къде ли не още.

            Коментар


            • ей спукаха го от бой, някой знае явно нещо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                от ликвидатора през 108 ) ли дойдоха)
                Не, Райфите. Отдана го предлагаха тоя пакет и явно бяха решили към края на месеца да го разкара. Е, успяха. Аз лично доста им помогнах. Изпапках им близо половината от пакета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                  и аз това казвам, но при патките вече ни демонстрираха как нещо днес го има, утре го няма. Та тия 14лв/акция......
                  ... може за нула време да се окажат например 4 лв/акция и "всичко да е съобразено с нормативните разпоредби"
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    с тази разлика че тук имаш 264 мил собствен капитал, или над 14 лв. на акция...
                    и аз това казвам, но при патките вече ни демонстрираха как нещо днес го има, утре го няма. Та тия 14лв/акция......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                      тук се изравни капитализацията с тази на патките....то и мажо същия кат оня ама поне уж печалби изкарва
                      с тази разлика че тук имаш 264 мил собствен капитал, или над 14 лв. на акция...

                      Коментар


                      • тук се изравни капитализацията с тази на патките....то и мажо същия кат оня ама поне уж печалби изкарва

                        Коментар


                        • от ликвидатора през 108 ) ли дойдоха)
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            некой се освобождава от пакета си тука
                            Освободиха го набързо.....то тука P/E = 1,2...ама кво значение има.....
                            Last edited by Han Krum; 29.10.2010, 10:50.

                            Коментар


                            • некой се освобождава от пакета си тука

                              пп май свърши 44 351 акции

                              Коментар


                              • Всеки филибар майна поназнайва че Нувутела в Пловдив работи доста добре.Интересно е за тия които се правят на интересни защо вчера личния ми оракул след като поглади седмото си пипало с помощта на осмото ми даде пророчески знак който личния ми тълмач разтълкува недвусмислено-недейте да копаете повече юбиги и си купете син на цвят ергон защото това е дъното, демек синергон се зарадвахме ние.Естествено оракула ми е препоръчал само на мен да извърша това свещенодействие а именно купуването на артии и препоръката му явно не е отправена към тези които не вярват в езически пророчества и октоподни тринадесетини.

                                Коментар

                                Working...
                                X