IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • по леко, не се блъскайте

    Коментар


    • Aбе дано "ПФБК" да са свършили акциите тук,че ако имат още и кажат да сипват ще видим дали няма евтини акции.

      Коментар


      • Колко ефтину.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
          Ей кой ми прави мръсно като ми вдига непрекъснато цената и не мога да купя евтино.
          Ако искаш да ти продам ефтино .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
            Че защо е купувал тук изпълнителния директор на Топливо-да не би да се е объркал ,май ще трябва да му се обадиш и да му кажеш да не купува тук че ти повече разбираш и знаеш повече какво става тук-анадънмо.
            Няма спор, че е силно подценен целия синергон барабар с арменеца. Не е препоръка.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
              Че защо е купувал тук изпълнителния директор на Топливо-да не би да се е объркал ,май ще трябва да му се обадиш и да му кажеш да не купува тук че ти повече разбираш и знаеш повече какво става тук-анадънмо.
              To и Керезов купуваше Химимпорт

              Коментар


              • Че защо е купувал тук изпълнителния директор на Топливо-да не би да се е объркал ,май ще трябва да му се обадиш и да му кажеш да не купува тук че ти повече разбираш и знаеш повече какво става тук-анадънмо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
                  Ей кой ми прави мръсно като ми вдига непрекъснато цената и не мога да купя евтино.
                  По принцип си прав, но може би не трябва да забравяме собствениците и случилото се Холдинг Пътища.

                  Коментар


                  • Ей кой ми прави мръсно като ми вдига непрекъснато цената и не мога да купя евтино.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
                      Вили вилиере аз за разлика от теб имам възможности да придобия 50 процента от холдинга на текущите цени.Обаче няма балама който да подари нещо което струва около 150 000 000лв според мен за някакви си жалки 10 милки.Защо смяташ че аз разсъждавам като теб и защо смяташ че всички разсъждават като теб.Знаеш ли къде ще отиде цената ако някой вкара оферта за 9 000 000акции купува тук.Няма балама който да вкара такава оферта купува затова няма и да видиш такава скоро.Аз ще си си вкарвам поръчки купува сравнително редовно и ще купувам умерени количества около тези цени.Гаврата с чуждестранните мечки според мен продължава.Дано да не ги изплашим че според мен скоро по- трудно ще намираме читави мечки тук,
                      Съмнявам се че те разбра момчето ...ама карай нали е в играта и тои да се чувства боец

                      Коментар


                      • Вили вилиере аз за разлика от теб имам възможности да придобия 50 процента от холдинга на текущите цени.Обаче няма балама който да подари нещо което струва около 150 000 000лв според мен за някакви си жалки 10 милки.Защо смяташ че аз разсъждавам като теб и защо смяташ че всички разсъждават като теб.Знаеш ли къде ще отиде цената ако някой вкара оферта за 9 000 000акции купува тук.Няма балама който да вкара такава оферта купува затова няма и да видиш такава скоро.Аз ще си си вкарвам поръчки купува сравнително редовно и ще купувам умерени количества около тези цени.Гаврата с чуждестранните мечки според мен продължава.Дано да не ги изплашим че според мен скоро по- трудно ще намираме читави мечки тук,
                        Last edited by money-maker; 19.11.2010, 19:37.

                        Коментар


                        • Ластика се разтяга ...заедно с пружината .....но да видим в коя посока

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
                            Благодаря на всички които свалят цената тук . Може би някой знае че искам да пазарувам тук колкото се може по-евтино.
                            Нека позная, всъщност си се набълбучил отдавна при синергона и се чудиш защо продължава да пада?
                            подпис

                            Коментар


                            • бидовете затлъстяват нещо

                              Коментар


                              • Вие плъхове имащи 100 000 акции едри ли ги наричате.

                                Коментар

                                Working...
                                X