IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Виж отчетите по международните стандарти и особено текстовете за дивидента и инвестициите. Защото този дивидент не е този който си мислите. И шанса да бъде получен от холдинга е минимален. А и да го получи - макар че аз лично се съмнявам в това ще е енократен.
    добре де, всяка година по толкова печалба изкарват горе-долу. айде нека тази да е от еднократен ефект....но кризата свършва и после печалбите ще се върнат...какво му е лошото тогава

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
      Всичко е предположение от ваша страна за дивидента ...според мен ако тази година дадат за 2010 финансова на фона на тази криза ...то и догодина ще има със сигурност ...Ноооо ще дойде скоро време и ще разберем ..
      Преположение друг път. Те хората са си го написали черно на бяло от къде е и като се види това лесно може да се види шанса да бъде платен - поне в този размер. Включително в единия си от отчетите са препоръчали изрично да се прочетят внимателно отчетите - нещо което поне аз не съм виждул друг път.

      Но все пак това са си ваши пари можете да ги трошите както искате.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Виж отчетите по международните стандарти и особено текстовете за дивидента и инвестициите. Защото този дивидент не е този който си мислите. И шанса да бъде получен от холдинга е минимален. А и да го получи - макар че аз лично се съмнявам в това ще е енократен.
        Всичко е предположение от ваша страна за дивидента ...според мен ако тази година дадат за 2010 финансова на фона на тази криза ...то и догодина ще има със сигурност ...Ноооо ще дойде скоро време и ще разберем ..

        Коментар


        • Виж отчетите по международните стандарти и особено текстовете за дивидента и инвестициите. Защото този дивидент не е този който си мислите. И шанса да бъде получен от холдинга е минимален. А и да го получи - макар че аз лично се съмнявам в това ще е енократен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ами личи си че не четете.
            добре, на теб какво не ти харесва там?

            Коментар


            • Аз гледам на стъклено кълбо, P/B и една стаичка в новотела срещу пощата ....докато чопля семки ...и съм си харесал една конкретна стая в новотела при евентуално такова развитие на нещата срещу броя ми акцийки тук
              Не е препоръка !

              Коментар


              • Ами личи си че не четете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Да питам влезлите в тази позиция. Вие всичките ли отчети четете. Това тези приходи от къде са, кой ги плаща, а платил ли ги - това има ли някакво значение. Също както увеличенията на инвестициите къде, по какъв начин. подобни въпроси задавали ли сте си преди да влезете.
                  Не четем отчети. Гледаме, че само един новотел срещу панаира в пловдив струва повече от капитализацията. без да смятаме топливо, лакпром, другите хотели, горивата и т.н. По-добре кажи ти къде инвестира и защо, след като четеш отчети !!!

                  Коментар


                  • Да питам влезлите в тази позиция. Вие всичките ли отчети четете. Това тези приходи от къде са, кой ги плаща, а платил ли ги - това има ли някакво значение. Също както увеличенията на инвестициите къде, по какъв начин. подобни въпроси задавали ли сте си преди да влезете.

                    Коментар


                    • Ооо, Борисе, ти май пак си недоволен и нервен И то след толкова големи ръстове по почти всички борсови позиции
                      Ама ти си специалист по "дървените инвестиции" и след Еврохолд явно си се наврял и в Синергон, та още чакаш да те огрее
                      Last edited by Valuator; 04.02.2011, 18:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                        не че си напълно грешен, но и космическия Краси беше черна овца а днес уж е бял като сняг. така че сентимента се мени доста бързо, а и тук нищо чак толкова крадливо не се е случило, че и дивиденти се дават....няма да се очудя ако след години гледайки назад се окаже че Бедо е бил един от читавите.....
                        Тоя оценителя вярно може да се ползва за обратен показател. Помня че плюеше Свилоза и се пресмиваше на Батя, че я купувал на 1 лв.
                        Сега пък взе да плюе тук. Да видим дали ще има същата успяваемост

                        Коментар


                        • На фона на други много ликвидни холдинги, този ми се вижда подценен . Холдинг пътища е 23 милиона дори с огромни задължения ... , а този е 37 с мнооого собствен капитал
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                            Сигурно, само че Бедо е от към sell-side, а за да се вдигне цената трябва има някой и от към buy-side
                            А след толкова години мъки едва ли има много желаещи да си късат нервите с Бедо
                            не че си напълно грешен, но и космическия Краси беше черна овца а днес уж е бял като сняг. така че сентимента се мени доста бързо, а и тук нищо чак толкова крадливо не се е случило, че и дивиденти се дават....няма да се очудя ако след години гледайки назад се окаже че Бедо е бил един от читавите.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                              Сигурно, само че Бедо е от към sell-side, а за да се вдигне цената трябва има някой и от към buy-side
                              А след толкова години мъки едва ли има много желаещи да си късат нервите с Бедо
                              При текущите цени въобще не е ясно от коя страна е? Много се съмнявам да е от страната на продавачите...

                              Коментар


                              • Сигурно, само че Бедо е от към sell-side, а за да се вдигне цената трябва има някой и от към buy-side
                                А след толкова години мъки едва ли има много желаещи да си късат нервите с Бедо

                                Първоначално изпратено от Bill-bg
                                А дали Бедо няма интерес да се покачи цената на акциите, които притежава?

                                Коментар

                                Working...
                                X