IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
    А дали Бедо няма интерес да се покачи цената на акциите, които притежава?
    Т'ва е риторичен въпрос, нали?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
      XY, надявам се да разбираш, че ти си купуваш акции, а не активи. Както и че цената на акциите зависи основно от търсенето и предлагането на тези акции, а не от цената на активите. И че Бедо има много причини и начини да не сподели с теб ползите и печалбите от активите.
      Тези приказки ги казвате за всяко дружество, което и правите, особено, откакто си продадохте бфб-акциите.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
        XY, надявам се да разбираш, че ти си купуваш акции, а не активи. Както и че цената на акциите зависи основно от търсенето и предлагането на тези акции, а не от цената на активите. И че Бедо има много причини и начини да не сподели с теб ползите и печалбите от активите.
        А дали Бедо няма интерес да се покачи цената на акциите, които притежава?

        Коментар


        • XY, надявам се да разбираш, че ти си купуваш акции, а не активи. Както и че цената на акциите зависи основно от търсенето и предлагането на тези акции, а не от цената на активите. И че Бедо има много причини и начини да не сподели с теб ползите и печалбите от активите.

          Коментар


          • Ще видим

            Активите са близо 400 милиона, счетоводната стойност е мнооого по-голяма от капитализацията от 37 милки . Въпреки загубата свободните парични потоци са положителни и дружеството има сравнително ниска задлъжнялост. Аз лично, мисля да си купя още акции, особено про спад на цената ...
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Брей, даже и това дърво направило опит за летене
              Очевидно не много успешен, защото по принцип дървата не летят
              Освен на крилата на еуфорията

              Коментар


              • прецакано, виж миналата година 10млн неконсолидирана печалба, но 3млн загуба при консолидацията няма да се очудя и тази да излезем около 0 но при излизане от кризата винаги консолидацията е вдигала печалбата така че няма страшно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                  Ми що ме питаш мене, питай бедо!
                  Защото ти питаш за очаквания за загуба. А според мен ще е печалба ! Та затова попитах защо очакваш загуба. Ти си го написал, а не Бедо.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    как според теб ще е загуба
                    Ми що ме питаш мене, питай бедо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                      Извини ме, само да те питам какви очаквания имаш за консолидираната загуба?!
                      как според теб ще е загуба
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        НЕконсолидирана печалба от 14 милиона, а целият холдинг се оценява от борсата на около 37 милиона !!! И това ако не е подценена позиция ...

                        Днес отворих стартова позиция и чакам да добавя още...
                        Извини ме, само да те питам какви очаквания имаш за консолидираната загуба?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                          НЕконсолидирана печалба от 14 милиона, а целият холдинг се оценява от борсата на около 37 милиона !!! И това ако не е подценена позиция ...

                          Днес отворих стартова позиция и чакам да добавя още...
                          На колко я отвори ?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • НЕконсолидирана печалба от 14 милиона, а целият холдинг се оценява от борсата на около 37 милиона !!! И това ако не е подценена позиция ...

                            Днес отворих стартова позиция и чакам да добавя още...
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • А бе кой ме караше да ви съветвам да купувате тук-сега за мен кво ще остане да си купя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                                Хубаво че цветната мечка не ме послуша га и хортувах да си купува тук, че иначе кво ще остане за мен.Кобузче -чедо давай да купуваме тук преди да са ни усетили чуждоземците ,че ако се усетят нищо чудно да започнем да се радваме дори когато си купуваме хартии тук по 4 лв.Май ще трябва да вдигна заплатата на личния ми оракул-много познава.
                                Ма виж кво съм ти ортувал по назаде ...да праиш кво ?! А оракула е бил прав да.Аз лично си гриза малко ноктите че продадох едни 20 % от портфейла на 1.97 Ама вчера към 2 лева си ги върнах ...с гузна съвест обратно ....Та ...си ...нали се сещаш кво ..кротко ...Само едно ще кажа ...докат P/B не стигне поне 0,6 пазар ще има яко според мене ....поне от двама чиляка тук Нал тъй бе "правяч на паре" ?!

                                Ни е препоръка за покупко продажба ..особенно за чуждите БАМКИ

                                Коментар

                                Working...
                                X