IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
    Надува ли се балона !? Надувайте, надувайте
    Които няма топки да не се качва на балона с "горещ" въздух ....а да забравих и топки ще му трябват също

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
      А много излетяло синиргончето ,а преди коледа се някой се бяха навили да продават 40000бр на около 1.4 , вече ме яд че продадох част на 1.9 ,дано има корекцийка да си ги взема пак
      Надува ли се балона !? Надувайте, надувайте

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
        А много излетяло синиргончето ,а преди коледа се някой се бяха навили да продават 40000бр на около 1.4 , вече ме яд че продадох част на 1.9 ,дано има корекцийка да си ги взема пак
        Я има корекция, я няма, но по-добре търси по-читава инвестиция.
        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

        Коментар


        • А много излетяло синиргончето ,а преди коледа се някой се бяха навили да продават 40000бр на около 1.4 , вече ме яд че продадох част на 1.9 ,дано има корекцийка да си ги взема пак

          Коментар


          • така ще е, на някои почват да не им издържат нервите а и гроздето ще става все по кисело

            Коментар


            • Ха-хааа... днес сме излетели с още +6% ... засега
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Аз пък мисля, че тази година холдингът ще излезе на добра консолидирана печалбица
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                  Като гледам p/b дори и да фалира ....съм си добре Естествено само хипотетично защото този сценарии тук няма да се развие

                  Не е препоръка за покупко продажба
                  Тука има тука нема. Това ми изглежда по-сигурното отколкото декларация на печалба.

                  Коментар


                  • Като гледам p/b дори и да фалира ....съм си добре Естествено само хипотетично защото този сценарии тук няма да се развие

                    Не е препоръка за покупко продажба

                    Коментар


                    • А малката загубка, очаквам скоро да се обърне на печалба... Тогава къде ли отива капитализацията
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        На фона на други много ликвидни холдинги, този ми се вижда подценен . Холдинг пътища е 23 милиона дори с огромни задължения ... , а този е 37 с мнооого собствен капитал
                        И това си е верно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                          При последното увеличение на капитала правата за участие в увеличението на капитала се търгуваха на 2,50лв и над 2,50лв.,което показва колко ниска е цената на хартията днес.
                          Колко да е ниска, според мен е по ниска поне от тая на Топливо ))))

                          Коментар


                          • При последното увеличение на капитала правата за участие в увеличението на капитала се търгуваха на 2,50лв и над 2,50лв.,което показва колко ниска е цената на хартията днес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пишман спекулант Разгледай мнение
                              Имаше преди едно решение за увеличение на капитала,но без конкретни срокове.Нещо от рода през следващите 5 години.
                              Пак е нещо

                              Коментар


                              • Имаше преди едно решение за увеличение на капитала,но без конкретни срокове.Нещо от рода през следващите 5 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X