IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Продължаваме днес. За две седмици доходността ми е перфектна
    Кашира ли вече !?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • След като мечките станаха за смях ,няма на кого да се сърдят, че всеки ги бъзика.За този който иска да купува не е проблем да си купи по-евтино, но къде е тоя късмет?А де, а късмет де.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        Ей продавачите къде бягате -то при самата продажба изобщо не боли , а боли много силно когато след време разберете какво сте направили.
        По полекуа го казвай това Да не вземе да върене верно утре че некой ще ги сърбят д....а че днеска са се панирали заставайки на пазарни sell

        Коментар


        • Ей продавачите къде бягате -то при самата продажба изобщо не боли , а боли много силно когато след време разберете какво сте направили.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            Лалке благодаря за красивия жест който правиш за мене.То и аз Лалке не съм доволен от 105% доходност тук за няколко месеца след като съм си поставил тук таргет от 1800 % и тук според мен не стои на дневен ред въпроса дали ще има такава доходност а след колко време ще има такава доходност.Не е препоръка за нищо тъй като имам интерес само аз да купувам евтино.
            Моля, жеста го правя с удоволствие - за теб на светлия празник Освен изброените въпроси, които си упоменал, има още много, много други въпроси за разгадаване, но лошото е, че отговора го знае в последния момент само небезизвестния ви мажоритар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
              по ръст последния месец и нещо май сме сред първенците....гредата си я извади от очите че нещо недовиждаш
              много мощна греда. метър на метър, направо дънер

              Коментар


              • Лалке благодаря за красивия жест който правиш за мене.То и аз Лалке не съм доволен от 105% доходност тук за няколко месеца след като съм си поставил тук таргет от 1800 % и тук според мен не стои на дневен ред въпроса дали ще има такава доходност а след колко време ще има такава доходност.Не е препоръка за нищо тъй като имам интерес само аз да купувам евтино.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  Тук май удари на греда
                  по ръст последния месец и нещо май сме сред първенците....гредата си я извади от очите че нещо недовиждаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                    Лалке ако може утре да не купуваш от Синергона за да се вредя и аз като купувач.
                    Няма, няма, не се притеснявай. Синергона ще го погледна само като последна дупка на кавала - когато всичко друго се пребалонизира.

                    Коментар


                    • Лалке ако може утре да не купуваш от Синергона за да се вредя и аз като купувач.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Всеки си има мнение, както различните участници постигат различни доходности ...

                        Аз от моята съм доволен
                        Тук май удари на греда

                        Коментар


                        • Гледам ,че Синергон холдинг навлязъл и в музикалният бизнес - http://vbox7.com/play:d927a62d

                          Коментар


                          • Всеки си има мнение, както различните участници постигат различни доходности ...

                            Аз от моята съм доволен
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                              Продължаваме днес. За две седмици доходността ми е перфектна
                              Да кешираш Унипак и да се набуташ в този дирижабъл... Без коментар... и без препоръка.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Продължаваме днес. За две седмици доходността ми е перфектна
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X