IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Борис
    Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
    Колко е счетоводната цена на акциите на Синергона сега, че виждам разни вариации?
    11,09 лв.
    печ. на акция - 0,59 лв
    6.00лв.
    EPS 0.30лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
      Колко е счетоводната цена на акциите на Синергона сега, че виждам разни вариации?
      11,09 лв.
      печ. на акция - 0,59 лв

      Коментар


      • Неприятно се получи, че аукциона беше в разгара на корекцията. И аз записах. Дано по-скоро да ги пуснат акциите, че да мине страха от разпродажби. 7 лева е реална цена. Все пак дружеството е на сноснана печалба. Доверието дето е на загуба мръдна, а ние тука дремем. Колко е счетоводната цена на акциите на Синергона сега, че виждам разни вариации?

        Коментар


        • Борис, много точно казано и аз мисля че цени от 8лв ще се достигнат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
            Тука следва избухването. Това увеличение на капитала прецака работата. Не виждам защо, но така се получи. Време е за скок в хипер пространството.
            защото на аукциона доста хора се класираха за евтини права и сега има страх че при излизането на новите акции ще има спад
            Аз лично обаче очаквам точно обратното развитие, 2-3 дни след излизане на новите акции, след като се установи че пазара изкуствено е задържал цената, бързо да се покатери над 6,20.
            Пример: аз купих права и записах акции, които ми излизат по 5,40, не мисля обаче да се отървам от тях. Вярвам че след не мн. дълго време пак ще видим пиковите нива от над 8 лв. за тази акция.
            Основанието ми: няколко от последните интервюта на силния човек тук - Бедо Доганян в който си проличава по колко различен начин вече мисли той. Осъзнал е предимствата на публичността и доброто отношение към миноритарите, което ще качи цената на акциите (вкл. и собствеността на мажоритара)

            Коментар


            • Коварно затишие пред буря.

              Коментар


              • Тука следва избухването. Това увеличение на капитала прецака работата. Не виждам защо, но така се получи. Време е за скок в хипер пространството.

                Коментар


                • И аз се надявам да е съвсем скоро. Предстои ЕКСПЛОЗИЯ.

                  Коментар


                  • При тези добри показатели мисля,че остана малко встрани от полезрението на инвеститорите.СКОРО ЩЕ ГО ЗАБЕЛЕЖАТ!

                    Коментар


                    • Кога ще се търгуват акциите от увеличението.

                      Коментар


                      • След дългия застои винаги следва движение.

                        Коментар


                        • Синергона показва признаци на обръщане на тренда.

                          Коментар


                          • Това може би е единственият Холдинг..на който .. мажоритаря приема Борсовата цена като .. подценена..))))))))). И пази здраво ..на мечия пазар ..досега 15тона )))))))!
                            Умереният риск винаги печели ! ))))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хинина
                              Зимните месеци са най-силните за синергона. Очаквам добри резултати за първото тримесечие !
                              Смятам, че летните месеци са не по-малко силни: най-вероятно големите продажби са именно тогава,... но, както и да е, холдингът си е ОК (и зиме, и лете, пък и в другите сезони)!

                              Успехи на участвалите в увеличението на капитала... и на останалите - също! :-)

                              Коментар


                              • Топливо АД с продажби от близо четвърт милиард за 2005 г. А за 2006г, какви ли ще се.........?

                                Коментар

                                Working...
                                X