IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хора не знаех, че този холдинг притежава толкова много дъщерни дружества. Според мен има да расте много нагоре. Ожбаче аз съм един аматьор който не е търгувал на БФБ. А вече ако се краде яко от него това е друг въпрос.

    Дружество % Брой акции
    Пауъркрофт Лимитид 100.00% 0
    Хевея Ким АД 33.77% 0
    Синергон Керамика ЕООД 100.00% 0
    Газ България ООД 100.00% 0
    Ел Пи Газ ЕООД 100.00% 0
    Република ТД ЕООД 60.00% 0
    Новотел Пловдив АД 58.88% 0
    Слатина АД 95.41% 0
    Балканкерамик АД 96.12% 0
    Република АД 84.17% 0
    Електроди АД 52.00% 0
    Петромел ООД 99.00% 0
    Шамот АД 68.89% 0
    Лакпром АД 77.44% 0
    Панайот Волов 4.29% 0
    Топливо АД 91.43% 0
    Светлина АД 75.32% 0
    Петър Караминчев АД 57.52%

    Коментар


    • KOSTJUMAR, бъркаш родовете, явно си от една година на пазара и не се познаваме. Синергона е едно от дружествата които са подценени значително на БФБ и това ще се коригира в близко време. Успех.

      Коментар


      • Беше права за дъното Хинина. Време е да мръднеме от там, макар че последния отчет не ми хареса. Определено дружеството е подценено и си струва за влизане на тези нива.

        Коментар


        • Обиранията при Синергона ще продължат до 8лв.Дълго време се задържа на тези подценени нива. Успех на всички.

          Коментар


          • ПФБК го обира за собствена сметка
            интерееееснооо

            Коментар


            • Синергона удари дъно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Борис
                ...Който мен много слабо ме интересува. Коректните числа, показващи реалната картина на консолидирана база са написаните от мен:
                BV - 11,09 лв.
                EPS - 0,59 лв
                Въпрос на личен избор, но правилния подход е един...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pitancho

                  6.00лв.
                  EPS 0.30лв.
                  това явно го получаваш от неконсолидирания отчет! Който мен много слабо ме интересува. Коректните числа, показващи реалната картина на консолидирана база са написаните от мен:
                  BV - 11,09 лв.
                  EPS - 0,59 лв

                  Коментар


                  • Това което имам не продавам, но върне ли цената зареждам здраво. Ако цената е 5.40-5.60 , лично аз не виждам как цената ще върне от сегашните си нива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Борис
                      на аукциона доста хора се класираха за евтини права и сега има страх че при излизането на новите акции ще има спад
                      Аз лично обаче очаквам точно обратното развитие, 2-3 дни след излизане на новите акции, след като се установи че пазара изкуствено е задържал цената, бързо да се покатери над 6,20.
                      И аз мисля така...
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Комисията мисля че вчера вписа емисията, така че до няколко дни борсата трябва да ги качи.

                        Коментар


                        • Аз мисля че акциите от увеличението ще понатиснат настоящата цена малко надолу.

                          Коментар


                          • Точно не може да се каже кога ще се търгуват, но хиените ще оберат всички предложени на ниски нива акции от Синергона и такива нива няма да видим повече! Успех на всички.

                            Коментар


                            • Някой ще каже ли откога ще се търгуват акциите от увеличението.

                              Коментар


                              • Аз също не смятам да си продавам акциите до нивата 8-9лв за Синергона !

                                Коментар

                                Working...
                                X