IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Найденов, след като си толкова запознат със завода " Петър Караминчев", има ли почивни станции на черноморието ?

    Коментар


    • "Петър Караминчев" на практика не работи, това го виждам всеки ден, като минавам оттам. Не се залъгвайте, можете да прочетете и интервю с Бедо, това предприятие или ще го закрият или преструктурират, което си е почти същото.

      Коментар


      • А най-много подценявате PKAR...

        Коментар


        • Струва ми се че нещо подценявате мажоритарното участие в Новотел Пловдив, а чрез него Синергон държи добри хотели в Сл. Бряг
          При добри новини за ЕС и аз очаквам бързо коригиране на цената към по-справедливи нива - някъде над 7 лв.
          Успех!

          Коментар


          • Като му дойде времето........ Успех ти желая КОСТЮМАР.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хинина
              KOSTJUMAR, бъркаш родовете, явно си от една година на пазара и не се познаваме. Синергона е едно от дружествата които са подценени значително на БФБ и това ще се коригира в близко време. Успех.
              Хинина - много познаваш. И за дъното и за това, че се занимавам от около година с акции. И по въпроса за Стара планина имаме единомислие. Кефиш, мой. Вече се знаем. Ама ника ти звучи в женски род наистина. Къде другаде имаш акции ако не е тайна? Успех на всички бикове и "бички".

              Коментар


              • Производство на помпи и помпени станции, изнасят много за Русия.

                Коментар


                • С какъв вид дейност се занимава ВИПОМ

                  Коментар


                  • Синергона си е супер, Брайън иска да купи евтино, но скоро ще чукнем 6лв.

                    Коментар


                    • Брайън, за Топливо не съм много съгласен. А що се отнася до Випом, винаги когато имам възможност проучвам дадено дружество не само чрез отчетите, но и чрез хора които са доста добре запознати с дейността и състоянието на дадено дружество. Ако имаш подобен приятел или познат от Видин го попитай нещо за Випом - тогава едва ли ще си толкова оптимистично настроен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от аналгина
                        Браян, разгледай TCH и виж там за какви дружества става въпрос. Иначе като бройка го докарват - над 40 ги изброих.
                        За Синергона мисля, че след като излезат акциите от увеличението сме трайно над 6,00лв., с потенциал за по нататък до 7-8лв. поне.
                        TCH поне Випом имат. За мен винаги е било важно как се представят публичните дружества на даден холдинг, а в това отношение Синергон не са на ниво- Топливо, PKAR и Светлина вървят на зле от доста време.

                        Коментар


                        • Многото имена нищо не значат. вижте Мелинвест холдинг - участие в 107 дружества.

                          Коментар


                          • 80% от консолидираните приходи на холдинга идват от само едно дружество - Топливо.

                            Коментар


                            • Браян, разгледай TCH и виж там за какви дружества става въпрос. Иначе като бройка го докарват - над 40 ги изброих.
                              За Синергона мисля, че след като излезат акциите от увеличението сме трайно над 6,00лв., с потенциал за по нататък до 7-8лв. поне.

                              Коментар


                              • То пък едни дружества.

                                Коментар

                                Working...
                                X