IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДСК последно продаваха

    Коментар


    • 135 000 бр. са минали на средна 1.47 за последните 3 месеца.

      Колко ли имат още да продават?
      Докъде може да стигне човешката глупост и измама? Със сигурност тук някой не продава собствени акции (а такива от ДФ или ПФ). Със сигурност няма и икономическа обосновка - който продава средната трябва да му е над 7 лв., може би някъде 10 лв. Дружеството хич не е за подценяване, и финансово е в перфектно състояние!

      Чиста проба измама!
      Last edited by cloud; 27.06.2011, 12:10.

      Коментар


      • Кой се пъне толкова да продава на 1.1 като преди 2 месеца имаше възможност да го направи на 2.2 ???

        Коментар


        • аз от предната промоция ,есента направих ,към 70 % профит ,яд ме е че не беше по-голям пакета ,Притеснява ме друго ...Има акциии със 6-10 % диеидентна доходност за 3-4 месеца и пак падат Кво става с нашата борса ...

          Коментар


          • Хързул Пързул ....днес ;( не се насити туй брокерче да сипе еййй Ма има видьовден ..пари за тапетки имаме още ни съ боите

            Не е препоръка за ПК на тапети .....може само от ДОМКО

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              който се смее последен... знаеш приказката
              Най-бавно схваща ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение
                Някой ден ще се хвалите на внуците си с тея тапети каква доходност сте реализирали
                който се смее последен... знаеш приказката

                Коментар


                • Тапети

                  Някой ден ще се хвалите на внуците си с тея тапети каква доходност сте реализирали

                  Коментар


                  • Може и да вземе ....гледам айсберг един с 10 к се е наточил на 1.25 ама се ослушват всички за товарният влак

                    Не е препоръка за ПК на ЦК

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                      Не съм алчен, търся 5000 бр. тапети за кухнята на 1.20
                      Май ще ги имаш, споко. Мисля, ще можеш, да вземеш и 1,5 пъти повече за тази цена, въпрос на договорка Не е препоръка
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • Не съм алчен, търся 5000 бр. тапети за кухнята на 1.20

                        Коментар


                        • По търпеливите могат и да дочакат Ама гледам други са нетърпеливи да си вземат за детската тапетки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                            1.10 от мен
                            Kато ти кажат "оплачи се на арменския поп" май имат предвид, че това е нещо като последна инстанция, като в същото време и не е препоръка ))) А лалка беше ползвала краткото ..."тапети..."
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • 1.10 от мен

                              Коментар


                              • препоръчваш или не ,всеки си има глава на раменете ...

                                Коментар

                                Working...
                                X