IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко проницателно ! Нивата на подкрепа как ги виждате ...мен ми се чини 1.2
    Не е препоръка за ПК на ЦК, мое и да се сурне още

    Коментар


    • купуваш когато другите ги е шубе ,а продаваш когато са алчни

      Коментар


      • Как върви бизнеса с тапети ? Аз вече си купих за килера ..стигат ми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          Истината е че докато има такива лихвени нива ,както по депозитите ,така и по- кредитите -парите ще бягат от капиталовият ни пазар .Нали се сещате ,че много от депозитите са сключени миналата година ,а и за по големи суми лихвения процент се договаря ....
          тапети, тапети ...

          Коментар


          • Истината е че докато има такива лихвени нива ,както по депозитите ,така и по- кредитите -парите ще бягат от капиталовият ни пазар .Нали се сещате ,че много от депозитите са сключени миналата година ,а и за по големи суми лихвения процент се договаря ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
              Много си права лалке ...да знаиш ...ама ми трябват тапети ...ама качествени да си облепя килера .....та и затова си купувам по малко ....щото и фира трябва да се предвиди 10 % на квадратурата
              хах

              Според мен едва ли ще падне под левче тъз артия

              Не е препоръка за ПК на ЦК
              Не съм ти никаква лалка, но тия тапети може солени да излязат....

              Предпочитам релефни италиаксни или фототапети, ако ще са тапети...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Много си права лалке ...да знаиш ...ама ми трябват тапети ...ама качествени да си облепя килера .....та и затова си купувам по малко ....щото и фира трябва да се предвиди 10 % на квадратурата
                хах

                Според мен едва ли ще падне под левче тъз артия

                Не е препоръка за ПК на ЦК

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                  Абе пич,

                  кога БФБ е била свободен пазар? никога не е имало функциониращ такъв....винаги цените на БФБ са били манипулирани, още повече в сегашната кунюктура с по 1-2 млн. лв. на ден оборот.

                  Някой иска да ни убеди може би, е една бонова книжка тук струва 50-60 лв?

                  На края ще си останете една банда вътрешари да си търгувате на БФБ, тъй като хората един по един си отиват от БФБ именно щото не е пазар!
                  Какви инсайдъри какви 5 лева...

                  Ще ти задам няколко въпроса:

                  За какво да инвестирам в компания без дивидентна политика? Да се надявам някой ден, че ще продам на друг по-скъпо и ще припечеля нещо ли?
                  По-добре депозит да си направиш или да цъкаш еврофутбол... Там поне веднага разбираш резултата от "инвестицията".

                  В момента на БФБ има дружества, където само кеша е повече в пъти от пазарната стойност на акцията. Би ли си купил такава акция? И да не мислиш, че други инвеститори не са забелязали това?... Щом цената е толкова ниска значи си има логична причина... И знай , че пазара винаги е прав, дори и на БФБ...

                  Според мен за тая акция и 1.25 лв. и е много, но това разбира се е лично мнение и не е препоръка за покупко-продажба на акции.
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Абе пич,

                    кога БФБ е била свободен пазар? никога не е имало функциониращ такъв....винаги цените на БФБ са били манипулирани, още повече в сегашната кунюктура с по 1-2 млн. лв. на ден оборот.

                    Някой иска да ни убеди може би, е една бонова книжка тук струва 50-60 лв?

                    На края ще си останете една банда вътрешари да си търгувате на БФБ, тъй като хората един по един си отиват от БФБ именно щото не е пазар!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                      Анализирам пазара внимателно.
                      Мисля, че не продават дребни играчи. Не продават и големи играчи като се гледат обемите.


                      Очевидно, както се пише продавач е някой ДФ. Казвам мнение.

                      Призовавам органите като КФН да проверят слуаят, дали наистина ДФ вероятно приснат от ликвидни нужди продава на 1.25 лв. за акция. Ако е така, призовавам КФН да спрат обратните изкупувани на тоя фонд известно време докато се стабилизира пазара. Очевидно неизгодна сделка е да се продава на 1.25 лв. - мнение на база факти и отчети. Не е препоръка.
                      Каква КФН, какви 5 лева... Това е свободен пазар. Щом е неизгодно да се продава на 1.25 защо не купуваш на тия цени...

                      На крива ракета й е крив космоса...

                      Не познавам холдинга, но не виждам нищо некоректно в движението на цената.
                      Ако компанията ти се струва подценена купувай и евентуално ще направиш големите пачки. На БФБ има компании, които се търгуват над 10 пъти под счетоводната им стойност. Според теб тези комапнии подценени ли са или има някаква далавера и там??? и т.н....
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                        Анализирам пазара внимателно.
                        Мисля, че не продават дребни играчи. Не продават и големи играчи като се гледат обемите.


                        Очевидно, както се пише продавач е някой ДФ. Казвам мнение.

                        Призовавам органите като КФН да проверят слуаят, дали наистина ДФ вероятно приснат от ликвидни нужди продава на 1.25 лв. за акция. Ако е така, призовавам КФН да спрат обратните изкупувани на тоя фонд известно време докато се стабилизира пазара. Очевидно неизгодна сделка е да се продава на 1.25 лв. - мнение на база факти и отчети. Не е препоръка.
                        хах, от къде да те започна.....направо ако може ББ да пусне министерска заповед акцията да стане 20лв както и да е ако смяташ че е подценена просто купувай и чакай...
                        Имам акции....

                        Коментар


                        • Анализирам пазара внимателно.
                          Мисля, че не продават дребни играчи. Не продават и големи играчи като се гледат обемите.


                          Очевидно, както се пише продавач е някой ДФ. Казвам мнение.

                          Призовавам органите като КФН да проверят слуаят, дали наистина ДФ вероятно приснат от ликвидни нужди продава на 1.25 лв. за акция. Ако е така, призовавам КФН да спрат обратните изкупувани на тоя фонд известно време докато се стабилизира пазара. Очевидно неизгодна сделка е да се продава на 1.25 лв. - мнение на база факти и отчети. Не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                            Нещо са опъвахат тука на 1.22 днес да видим другата седмица как ще е ....и къде ще е дънцето .......

                            Не е препоръка за арменски артии
                            aртии за тапети, дет се вика )) Не е препоръка

                            Коментар


                            • Нещо са опъвахат тука на 1.22 днес да видим другата седмица как ще е ....и къде ще е дънцето .......

                              Не е препоръка за арменски артии

                              Коментар


                              • А бе къде са булките от фунд Спад че не ги виждам?

                                Коментар

                                Working...
                                X