IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама верно като в МОЛ даже по едно време имаше 'опашка" на 1.10 ...ама свърши стоката с склада

    Коментар


    • Позицията е много интересна и със сигурност крие добри възможности от тази си база сега.

      Коментар


      • Днеска тука беше като разпродажба в МОЛ
        Дали този продавач няма да реши да направи промоция и по други позиции??...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
          Значи принципно не си съгласен някой да продава акции, така ли?

          Или принципно си против когато акционер реши, че не иска вече да бъде непълноправен съдружник на мажоритаря?
          Написал съм съвсем различно нещо, погледни предния пост на който отговори.

          Казваш акционер, който реши че вече не иска вече да бъде непълноправен съдружник на мажоритаря?

          Тоя акционер, говоря принципно за ДФ/ПФ, който купувал на 10 лева /примерно/, тогава мажо бил ОК, и сега на 1 лев се сеща че не иска да му е съдружник. Натова отгоре парите не са негови, а на вложителите, гласували му доверие?
          Да, така е лесно, мажо бил скапан, дай да продадем, а не да се разправяме с Бедо, да вземе да направи нещо положително за миноритарите...
          За тва ли им се плаща на великите ни ФМ?
          Last edited by dex; 27.06.2011, 13:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            ДСК продава за собствена сметка? я па ти

            ......
            Я па аз!!! Ами попитай си брокера. Кое му е чудното на това?

            Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            .....възмущението ми изобщо не е свързано със загуби, а е принципно....
            Значи принципно не си съгласен някой да продава акции, така ли?

            Или принципно си против когато акционер реши, че не иска вече да бъде непълноправен съдружник на мажоритаря?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              Имаш ли идея, че продавача е банка и продава за собствена сметка?!? Какви ДФ и ПФ те гонят?

              Кофти е да загубиш, но това е част от играта.
              ДСК продава за собствена сметка? я па ти

              Аз имам акции, но от близки нива, така че възмущението ми изобщо не е свързано със загуби, а е принципно ... и съм го споделял не само по тази позиция.. така, че злобната ти забележка не е умесна.

              п.п. те и елана продават тук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Тъпото е, че фондовете вместо да се опитат да натиснат Мажо тук, пък и други позиции, поемат загума за вложителите си от 90% и продават...

                Щото така по-лесно...

                Така не се гради доверие! После само се оплакват ДФ-та, че нямали бизнес, ми как да имат?!?!
                Имаш ли идея, че продавача е банка и продава за собствена сметка?!? Какви ДФ и ПФ те гонят?

                Кофти е да загубиш, но това е част от играта.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Тъпото е, че фондовете вместо да се опитат да натиснат Мажо тук, пък и други позиции, поемат загума за вложителите си от 90% и продават...

                  Щото така по-лесно...

                  Така не се гради доверие! После само се оплакват ДФ-та, че нямали бизнес, ми как да имат?!?!
                  +1
                  Напълно вярно.
                  На ОС не ходят. Не ги интересува какви ги върши Бедо.
                  Дружество чиито амбиции декларирани от арменеца да достигнат активи от един милярд ,видяхме до къде го докара.
                  Ама с чужди пари е лесно. Скоро няма кой да им се довери.
                  Песимистичен и реалистичен вариант е, че с това ръководство нищо добро не ни чака.
                  Оптимизъм лично за мен ще има след смяна на ръководството.За съжаление няма да е скоро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                    За това слабо дружество с глупава политика спрямо акционерите и 50 ст. са много...

                    Разбира се това е лично мнение и не е препоръка за взимане на инвестиционни решения...
                    Mай имаш нещо лично срещу тия, а ?)) Да не би да си глътнал водица оттук ? )) Не е препоръка
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Тъпото е, че фондовете вместо да се опитат да натиснат Мажо тук, пък и други позиции, поемат загума за вложителите си от 90% и продават...

                      Щото така по-лесно...
                      По добре да продават и да изчезват от пазара!

                      Коментар


                      • Тъпото е, че фондовете вместо да се опитат да натиснат Мажо тук, пък и други позиции, поемат загума за вложителите си от 90% и продават...

                        Щото така по-лесно...

                        Така не се гради доверие! После само се оплакват ДФ-та, че нямали бизнес, ми как да имат?!?!

                        Коментар


                        • За това слабо дружество с глупава политика спрямо акционерите и 50 ст. са много...

                          Разбира се това е лично мнение и не е препоръка за взимане на инвестиционни решения...
                          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Истината е, че Синергон холдинг го има вече 15 г., и ще продължава да го има и да се развива (каквото се вижда добре в отчетите и резултати), нооо тоя ДФ дето продава под 2.00 - едва ли ще ги има

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                              135 000 бр. са минали на средна 1.47 за последните 3 месеца.

                              Колко ли имат още да продават?
                              Докъде може да стигне човешката глупост и измама? Със сигурност тук някой не продава собствени акции (а такива от ДФ или ПФ). Със сигурност няма и икономическа обосновка - който продава средната трябва да му е над 7 лв., може би някъде 10 лв. Дружеството хич не е за подценяване, и финансово е в перфектно състояние!

                              Чиста проба измама!
                              Привет балонери!
                              Човече, да беше започнал с това, че имаш акциЙ ...))) Не е препоръка
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Тука мисля,4е е ясно 4е някой фонд разтоварва,но по интересно ми се струва кой ли прибира акцииките на 1.10.........

                                Коментар

                                Working...
                                X