IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/06...ident_vupreki/

    А Атила се чудеше защо фондовете на ДСК разпродават . Не ще продават ами няма да се сетят повече за Бедо като излезнат. Тези цени бяха през 2001 г. и даваха по 30 ст дивидент на акция а сега само далавери от мажоритара.

    Коментар


    • Абе нека стане тя 1.7 ....пък мажоритаря пак да са и е лошият арменец
      То и Еврохолда го шлюха много свраки на 97 стинки ....но ква стана тя ....1.52 днес ! 50 % за три месеца .....!
      Не е препоръка за ПК на ЦК

      Коментар


      • Да Арменеца ако го свалят и аз бих влязъл. Иначе като нищо ако направи печалба Холда ще си я прибере за някои парцел по 1400 Еур/м2 както направи 2007г.
        А какви големи неща щяха да се строят тогава и едни мечти бяха.
        Да добавя тази акция съм я сложил в графата много много лош Мажоритар.
        Last edited by marcy; 28.06.2011, 22:44.
        Не се бъзи-кай !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
          Чарът на позицията тук е, че може да пада колкото си иска, понеже е оставена в безтегловност и без поддръжка от нито един ПФ или ДФ (или поне така изглежда). Иначе, нямаше как да видим цени под 3 лв. да кажем. В същото време няма позиция от БГ40 с по-голям потенциал за растеж - едни 5-6 лв. са нищо тука. Отделно, за 15 г. е видно, че Бедо като мажоритар държи компанията изкъсо, и докато е той е собственик, холдинга ще продължава да се управлява консервативно с финансова дисциплина и отлично финансово здраве.

          боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже. Честно, пич, какво пиеш/пушиш/шмъркаш, че искам и аз да го пробвам Най-доброто нещо, което може да се случи на тази акция е да се разкара арменеца. Стане ли това, очаквай до седмица цената да е поне дабъл, а дотогава - тграй, коньо, за зелена трева (хайвер). Жалко е да го казвам, но е факт и като се замисля на какви нива съм влизал и излизал тук - направо свят ще ти се завие. Язък за прекрасната акция....
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Чарът на позицията тук е, че може да пада колкото си иска, понеже е оставена в безтегловност и без поддръжка от нито един ПФ или ДФ (или поне така изглежда). Иначе, нямаше как да видим цени под 3 лв. да кажем. В същото време няма позиция от БГ40 с по-голям потенциал за растеж - едни 5-6 лв. са нищо тука. Отделно, за 15 г. е видно, че Бедо като мажоритар държи компанията изкъсо, и докато е той е собственик, холдинга ще продължава да се управлява консервативно с финансова дисциплина и отлично финансово здраве.

            Коментар


            • Мисля ,че ще видим и по-ниска цена -Тепърва ако кризата с еврото се задълбочи и пазарите почнат да падат дали ще удържи нашата борса Едва ли!Пък и аз още не съм си купил

              Коментар


              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                1.10 от мен
                Aз си купих.
                За другите незнам

                Коментар


                • Един факт. БГ40 с поне 30 дървета в него. Синергона е предпоследен по пазарна капитализация - 39 място, след Тодоровв - 40 място (отделна тема е какво прави Тодоров в БГ40).
                  Между другото, вчера май някой си направи като за последно сметката по позицията и вече изглежда да е аут.

                  Коментар


                  • E не може самохързул пързул ....малко и скок подскок може да има

                    Не е препоръка за ПК на ЦК

                    Коментар


                    • дано да си прав

                      Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                      Който купил,купил.Не всеки ден е 27 юни.
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Който купил,купил.Не всеки ден е 27 юни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          Какви са показателите? Има ли поне едно от дъщерните дружества да е на печалба?
                          Майката холдинг е на печалба. Някои от дъщерните са дали добър дивидент за 2010 на холдинга майка. Положителни резултати са и че холдинга постоянно си увеличава дела в дъщерните предприятия. Според мен, загубите които реализират осонено Топливо са счетоводни и почти символични. - за справка отчетите на дружеството.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
                            Как ли се чувства човек продал на 1.10 акция със 16.05 собствен капитал и много ниска задлъжнялост? Няма друга таква акция в момента на такива показатели (дори и неликвидните)
                            Какви са показателите? Има ли поне едно от дъщерните дружества да е на печалба?

                            Коментар


                            • шшшт ...да не чуят другите ...;0

                              Не е препоръка за ПК на ЦК ...особенно за тез нива

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                                Ама верно като в МОЛ даже по едно време имаше 'опашка" на 1.10 ...ама свърши стоката с склада
                                Как ли се чувства човек продал на 1.10 акция със 16.05 собствен капитал и много ниска задлъжнялост? Няма друга таква акция в момента на такива показатели (дори и неликвидните)

                                Коментар

                                Working...
                                X