IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брат ми как сметна тези числа, я пак ги огледай...

    Коментар


    • драги, oil_coil, отчета е отчет, пазара е пазар, и двете са верни ...
      /засега имам акции и също като тебе може и да съм пристрастен, колкото и да не ми се ще ../

      Коментар


      • Дали тези, които продават акции на PETHL случайно са пропуснали да хвърлят едно око на консолидирания отчет на този мил холдинг?
        Само искам да привлека вниманието върху факта, че на база индивидуален отчет счетоводната стойност на акция е 8.03 лева, а ако същия показател се изчисли на база консолидиран отчет, стойността му е около 13 лева. Мили хора, не знам как ги изчислиха тези 7 лева емисионна стойност, но в момента тази акция е силно подценена и който продава е сляп, а който не купува е луд.
        Все пак имам акции и май съм пристрастен

        Коментар


        • E, PETHL търпение му е майката и друг път съм го казвал. Печелили сме тука и пак ще спечелим. Сега е времето на купувачите, нека и новите участници да облажат малко.

          Успех желая на всички фенове тука.

          Коментар


          • Очевидно все още има песимисти ..
            Несторе, ако имаш предвид тези, които са отговорили в анкетата, че очакват над 1 лв., мисла, че всъщност точно тия даже може да не са отговорили така, както мислят има и такава вероятност
            иначе подкрепям 1анти за цената - 1анти, мойте очаквания съвпадат с твоите. - по същество, отговор на анкетата. Разбира се, че няма нищо лошо, акцията продължава да е яка според мен, ама и пазара продължава да е мечи .../ гаранция-франция - нема /

            Коментар


            • Очевидно все още има песимисти по тази позиция, ще ги видим какво ли ще кажат след аокциона на правата.
              Каво толкова страшно има тук , че тренда се мери технически - не знам.
              Усещам как на есен пак някой ще се хвали / спомняте ли си когато купих права струващи стотинки, и сега позицията е толкова нагоре и т.н./

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk
                Oт техни4еска гледна то4ка графиката на петрол хл. показва тренд обръщащата фигура глава и рамене с пробита вратна линия и първа цел 7лв.


                Bla bla bla абе човече не ти ли омръзна бе....ако така виждаш вратове и шии и на форекса загазил си вземи прочети чичко Уоран и мнението му за техническия анализ
                Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                Коментар


                • Oт техни4еска гледна то4ка графиката на петрол хл. показва тренд обръщащата фигура глава и рамене с пробита вратна линия и първа цел 7лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alan Greenspan
                    Аз пък съм ходил на кино за 20ст - гледах "Завръщането на джедаите" в кино "Сердика" долби-съраунд, беше много яко :-)
                    Билетчето за "Джедайте" беше левче.Недей да лъжеш
                    P.S.Нямам акции от "Туенти сенчъри фокс","Лукас филмс" и т.н.

                    Първоначално изпратено от vhk
                    Първоначално изпратено от La Costa
                    vhk, благодаря ти, че те има и поразвесели скучния борсов ден!

                    Един безплатен съвет от мен - зарежи я тая работа с инвестициите и се хвани с нещо, за което имаш поне бегла представа.

                    Успех!
                    Относно инвестициите ще кажа следното на БФБ бях активен у4астник в най силния период 2000-2005 сега съм на валутния пазар.Купувал съм CENHL-0.9 лв HES 1.2лв преди убели4ението ORGH -7лв.PAPIR1.8лв HSLB 1.4лв ALB 8лв. ALBHL 1.5лв PETHL 1.3лв да не изреждам вси4ки .Следил съм новините и съм про4ел доста литература по темата. В момента нямам акции и нямам намерение да придобивам такива .Успех!
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk
                      Първоначално изпратено от La Costa
                      vhk, благодаря ти, че те има и поразвесели скучния борсов ден!

                      Един безплатен съвет от мен - зарежи я тая работа с инвестициите и се хвани с нещо, за което имаш поне бегла представа.

                      Успех!
                      Относно инвестициите ще кажа следното на БФБ бях активен у4астник в най силния период 2000-2005 сега съм на валутния пазар.Купувал съм CENHL-0.9 лв HES 1.2лв преди убели4ението ORGH -7лв.PAPIR1.8лв HSLB 1.4лв ALB 8лв. ALBHL 1.5лв PETHL 1.3лв да не изреждам вси4ки .Следил съм новините и съм про4ел доста литература по темата. В момента нямам акции и нямам намерение да придобивам такива .Успех!
                      Пич кво правиш тогава по некви форуми...ти си много напред с материала...

                      Коментар


                      • по същество - 0.50 до 0.35

                        Коментар


                        • Аз пък съм ходил на кино за 20ст - гледах "Завръщането на джедаите" в кино "Сердика" долби-съраунд, беше много яко :-)

                          Първоначално изпратено от vhk
                          Първоначално изпратено от La Costa
                          vhk, благодаря ти, че те има и поразвесели скучния борсов ден!

                          Един безплатен съвет от мен - зарежи я тая работа с инвестициите и се хвани с нещо, за което имаш поне бегла представа.

                          Успех!
                          Относно инвестициите ще кажа следното на БФБ бях активен у4астник в най силния период 2000-2005 сега съм на валутния пазар.Купувал съм CENHL-0.9 лв HES 1.2лв преди убели4ението ORGH -7лв.PAPIR1.8лв HSLB 1.4лв ALB 8лв. ALBHL 1.5лв PETHL 1.3лв да не изреждам вси4ки .Следил съм новините и съм про4ел доста литература по темата. В момента нямам акции и нямам намерение да придобивам такива .Успех!
                          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                          Коментар


                          • А сега по същество! Някой има ли идея (очакване) за цената на аукциона в сряда?
                            Аз лично мисля, че цената ще бъде натисната още малко надолу до сряда, и цената на правата ще бъде в диапазона м-у 0.75 и 0.85 лв.

                            Коментар


                            • Относно инвестициите ще кажа следното на БФБ бях активен у4астник в най силния период 2000-2005 сега съм на валутния пазар
                              Хехехе и как е на "валутния пазар" бе.... писна ми от спамери като теб и Facts ... заринахте всички теми с помия.... Ясно че Forex не е за всеки (особено за недорасли студенти с някой припечелен долар в USA) ясно е че там на 100 човека един е този който не фалира .... ясно е че и ти си един от тези с n-ти занулен акаунт и сега трябва да избиеш някъде комплекса за да се надъхаш и да вкараш поредните 500 лв в Флорекс сметката си .... ма не ми е ясно защо трябва да ти четем и коментираме лайноизлиянията ... почивай в мир и ....
                              Успех на "валутния пазар"

                              Коментар


                              • успех и на тебе на валутата никой не спори на колко си купил и продал, а темата е СИНЕРГОН

                                Коментар

                                Working...
                                X