IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ZA MENE CENATA 6TE E POD 1 LEV , AKO MAJORITARJA NE SE NAMESI. SMJATAM DA U4ASTVAM- USPEH NA VSI4KI

    Коментар


    • Естествено, Първа пролет е, имам и рожден ден. Направо - върха на сладоледа.

      Успех на всички.

      Коментар


      • В интерес на истината този аукцион в сряда е най-интересното събитие за седмицата...

        Коментар


        • Гласувахте ли в анкетат на " инвестора " за цената на правата.
          Аз гласувах два пъти, че цената ще е над 1.00 лева.
          Има ли няко смелост да си признае как е гласувал.

          Кой както иска да разбира изкреността ми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 1anti
            ами без да проверявам ти казвам оргахим а иначе защо да пиша лошо? смятам че цената на търга ще е около 50 стотинки и го пиша? лошо ли е?
            Не е лошо разбира се!!!
            Тогава акцията ще е още по-подценена.... и някой ще се нагуши МНОГО.
            Ти какво си се забил в този аукцион?
            А какво ще стане след седмица, две, три ...... когато PETHL ще глътне 74% от дохода на "перлата си TOPL" и не само неговия?

            Коментар


            • Ами надявам се утре да се появиш тук и да си признаеш грешката.

              Коментар


              • обещавам утре да ти напиша 3/три/ дружества с по-добри показатели сега не ми се смята , може и наистина да е излагация , ама няма да с много оргахима айде успех на търга ако имате още кеш че то с тези подаръци вече няколко седмици знае ли човек

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1anti
                  ами без да проверявам ти казвам оргахим а иначе защо да пиша лошо? смятам че цената на търга ще е около 50 стотинки и го пиша? лошо ли е?
                  Брат ми, по-добре не се излагай така. Недей. Надявам се да провериш и да си признеш грешката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Investorrr
                    Е що го махаш това малцинствено участие. В този случай си точен. Не ти ли харесва повече с него?
                    Естествено, че ми харесва повече с него. За съжаление обаче, то не принадлежи на собствениците на PETHL.
                    Остава да стискаме палци отчетите да са верни.

                    Коментар


                    • ами без да проверявам ти казвам оргахим а иначе защо да пиша лошо? смятам че цената на търга ще е около 50 стотинки и го пиша? лошо ли е?

                      Коментар


                      • Момци, по принцип на тези аукциони най-успешната стратегия за един малък инвеститор е да си нареди оферти в пирамидка и да остави на големите да решат къде ще е цената. На открития аукцион всичко се решава в последната минута. Големите хищници дебнат из засада с портфейли пълни с кеш и не се знае тази апетитна хапка как ще си я разпределят. Но така или иначе в сряда ще е може би най-добрия момент за тази година за който желае да влезе с инвестиция тук.

                        *Нямам акции на Синергон. Въпреки че е наистина перспективен предпочетох перлата му - Топливо.
                        Успех в търговията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 1anti
                          подценена? бах мааму
                          я си сметни на база отчета p/e , p/s , p/b и задай цена на търга в сряда 1.00 да не би да не успееш да се включиш, че има само 4 милиона права
                          1Анти, елате всичките от Форекса и се изредете да пишете тук лоши неща...да не би да сте хвърлили едно около на Синергона и да се надявате на евтиния?

                          А като си изредил основните коефициети така умело, ай на бас, че не можеш ми показа дружество на официален пазар с по-благоприятни коефициенти. Кажи на колко пари...

                          Коментар


                          • Е що го махаш това малцинствено участие. В този случай си точен. Не ти ли харесва повече с него?

                            Коментар


                            • подценена? бах мааму
                              я си сметни на база отчета p/e , p/s , p/b и задай цена на търга в сряда 1.00 да не би да не успееш да се включиш, че има само 4 милиона права

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Investorrr
                                Брат ми как сметна тези числа, я пак ги огледай...
                                Брат ми, какво да ги гледам?!?!?
                                Вземаш собств капитал (без малц участие) и делиш на брой акции. Естествено това е преди увеличението на капитала.
                                Ако се сметнат след увеличението на капитала, трябва да се мисли за ROA относно новопривлечените средства и т.н. Но както и да се смята акцията все си е подценена

                                Коментар

                                Working...
                                X