IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vhk
    Първоначално изпратено от Батя
    С тоя жокер можеш да вкараш доста инвеститорчета в калта. Както знаем балъчетата никога не свършват.
    .На финансовите пазари има риск от загуба и възмажност за пе4алба който не на ясно с това трябва веднага да напусне този бизнес.Винаги съм съветвал да не се играе с заемни средства и каквито и да е средства загубата на които би влошила ка4еството на живот .Според мен голямата 4аст от инвеститорите ве4е са поели зна4ителен неоправдан риск купувайки акции с П/Е над 30 с мажоритарни собственници които в миналото не са делили и в бъдеще няма да се разделят с 4аст от пе4албата в полза на миноритарите. ВАМО ПРИТЕЖАВА ТЕРЕНИ 4ИЯТО СТОИНОСТ Е ДЕСЕТКИ ПЪТИ НАД ПАЗАРНАТА ЦЕНА В МОМЕНТА.
    Какво те кара да мислиш, че мениджмънта ще продаде тези терени на пазарните цени. Ако ги продаде на безценица на предприятие свързано с мажоритарите ще останеш с пръст с уста. Разчитай ти да печелиш пари от почти фалирало предприятие по-добре да вървиш да гониш вятъра. Тук мажоритаря купи не само правата от собствените си акции, но и ще увеличи дела си това показва ясно едно - предприятието е подценено, с преспективи и мажоритаря го знае и затова инвестира пари тук. Скоро и пазара ще го оцени. Пък ти върви и чакай писмо от умрелия (Вамо).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя
      С тоя жокер можеш да вкараш доста инвеститорчета в калта. Както знаем балъчетата никога не свършват.
      .На финансовите пазари има риск от загуба и възмажност за пе4алба който не на ясно с това трябва веднага да напусне този бизнес.Винаги съм съветвал да не се играе с заемни средства и каквито и да е средства загубата на които би влошила ка4еството на живот .Според мен голямата 4аст от инвеститорите ве4е са поели зна4ителен неоправдан риск купувайки акции с П/Е над 30 с мажоритарни собственници които в миналото не са делили и в бъдеще няма да се разделят с 4аст от пе4албата в полза на миноритарите. ВАМО ПРИТЕЖАВА ТЕРЕНИ 4ИЯТО СТОИНОСТ Е ДЕСЕТКИ ПЪТИ НАД ПАЗАРНАТА ЦЕНА В МОМЕНТА.

      Коментар


      • С тоя жокер можеш да вкараш доста инвеститорчета в калта. Както знаем балъчетата никога не свършват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
          [ Сега вече ми се изясни стратегията ти Vhk! След като продадеш Вамо ще трябва да купиш нещо. И това нещо е Петхл и сега явно сондираш мнеията и проучваш настроенията. А, по-дългосрочно като продадеш Атера тъкмо ще са излезли новите акции на Синергона и ще е време за покупки! И ника си ще смениш наeсен на Pethk!
          ВАМО е жокер ,които иска да го ползва ,който иска да се шегува.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vhk
            Първоначално изпратено от Слънчев вятър
            vhk, тва за дългосрочното ясно ами за краткорсочно какво ще дадеш ?
            Според мен има два варианта за ВАМО обратно изкупуване от новите собственици или ликвидация с ликвидационен дял за акционерите и в двата слу4ая цената ще се увели4и в пъти .
            Сега вече ми се изясни стратегията ти Vhk! След като продадеш Вамо ще трябва да купиш нещо. И това нещо е Петхл и сега явно сондираш мнеията и проучваш настроенията. А, по-дългосрочно като продадеш Атера тъкмо ще са излезли новите акции на Синергона и ще е време за покупки! И ника си ще смениш наeсен на Pethk!

            Коментар


            • Hare PETHL up,up,up

              краткострочно - бетониране на цена около 12,50 - 13,20 (10.07 - 12.07)

              след което ракета носител до около 17,50 - 22,50 и корекция на 15-17

              следва увеличение на капитала при емисия 10-11 BGN

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                vhk, тва за дългосрочното ясно ами за краткорсочно какво ще дадеш ?
                Според мен има два варианта за ВАМО обратно изкупуване от новите собственици или ликвидация с ликвидационен дял за акционерите и в двата слу4ая цената ще се увели4и в пъти .

                Коментар


                • vhk, тва за дългосрочното ясно ами за краткорсочно какво ще дадеш ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от api
                    vhk,прогнозата ти е супер точна,евала Не ми се връща назаде да намеря точната цена ,която предрече,но беше май 0.35ст. за право и за следващият ден 7.5лв. за акция. Не съм искал да те засегна,просто дискутираме и даваме прогнози Но мисля,че твоята коооооорено се разминава от действителността
                    Ако не бяха подпряли цената прогнозата щеше да изглежда прекалено оптимисти4на сега .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                      vhk, кое дружество ти е най-неприятно и кое най-приятно измежду сички ?
                      Най добри за сега са дългосро4но-Атера, краткосро4но- ВАМО,ВАМО и ВАМО.Успех!

                      Коментар


                      • vhk,прогнозата ти е супер точна,евала Не ми се връща назаде да намеря точната цена ,която предрече,но беше май 0.35ст. за право и за следващият ден 7.5лв. за акция. Не съм искал да те засегна,просто дискутираме и даваме прогнози Но мисля,че твоята коооооорено се разминава от действителността

                        Коментар


                        • vhk, кое дружество ти е най-неприятно и кое най-приятно измежду сички ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от palaveev1985
                            Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
                            6 292 000
                            над 4 000 000
                            -това е в 12:55, когато офертата на авал беше още на 0.65



                            глупости са това,
                            както виждаш аукционът нямаше да се провали и ако мажоритаря не беше записал нито една акция
                            Провала щеше да се състои в това 4е средно претеглената цена щеше да е обидно ниска. Долу показвам какво беще положението преди въвеждането на първата поръ4ка от4000 000 на 55ст.Общия брои на поръ4ките беше под един милион.А реалните игра4и из4акаха да видят нивата и въведоха поръ4ки в последните секунди .



                            Пуснато на: 21 Мар 2007 11:33 Заглавие:

                            --------------------------------------------------------------------------------

                            api,всеки може да види заявките те са в интервала 90-1ст първата голяма-100000 е на 10ст,което съвпада спрогнозата ми.Успех!

                            Коментар


                            • vhk, нищо съмнително не виждам , аз примерно не би си позволил да давам препоръки , но някои хора не се съобразяват и като ги пита познат да помогнат за съставяне на портфейл, който да се развива в средносрочен план такива книжа посочват

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
                                6 292 000
                                над 4 000 000
                                -това е в 12:55, когато офертата на авал беше още на 0.65

                                Първоначално изпратено от vhk
                                Kато сте тук исте много защо не изкупихте правата ами трябваше мажоритаря да подпира цената и да сам купи по голямата 4аст от тях с цел да не се провали аокциона?
                                глупости са това,
                                както виждаш аукционът нямаше да се провали и ако мажоритаря не беше записал нито една акция

                                Коментар

                                Working...
                                X