IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vhk
    съни(тя),предмета на деиност на ВАМО ще бъде променен коренно
    http://forum.investor.bg/viewtopic.p...highlight=vamo

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vhk
      съни(тя),предмета на деиност на ВАМО ще бъде променен коренно
      vhk, марш в темата за Вамо-то да си ползваш жокерите там!
      Нагъл си като конска муха - направо отврат!

      Коментар


      • съни(тя),предмета на деиност на ВАМО ще бъде променен коренно

        Коментар


        • ...съвсем офтопик стана, темата не е за Вамо, но и аз с последен жокер)
          При смяната на собствеността няма мажоритар с над 50%!
          Какви ще са бъдещите дйствия на истинския собственик незнам.Може и да е напълно коректен и да развие бизнеса заедно със сегашните акционери, а може да се случи и кофтия вариант с ликвидация.Само, който е напълно наясно може да се заиграва тук...

          Коментар


          • Има смяна на мажоритарния собственик при ВАМО ,новия е длъжен да направи търгово, имаме блокова зделка на 90лв. правете си изводи и край на жокерите.

            Коментар


            • [quote="vhk"]
              Първоначално изпратено от Jores
              Първоначално изпратено от vhk
              И от мен един безплатен /когато се продава имот винаги има опция да се продаде за Х а реалната цена да е Y/ сещай се колко ще е Х от което имаш дял. Колко са тези терени дай още жокери.
              Давам наистина последен безплатен жокер- не виждате ли 4е има стабилно търсене и 4е цената расте някои хора имат пове4е информация от вас. Терените са няколко и са големи.
              Да наистина е стабилно купува 1000бр. продава 3000бр. изтъргувани 113броя
              www.targ.bg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk
                Kaто гледам днеска няколко стотинки делят Синергона от срив първа спирка 9.50 втора 7.50 , ако не го подпрат пак разбира се.Успехи и умната все още имате шанс a тои e sell pethl buy VAMO buy ATERA!
                стига с това Вамо)))има си едно-две ИП-та, които си го държат и купуват, те си знаят защо
                Но вариантите, които предполагаш за развитието на статута на дружеството--единия мажоритаря да изкупи акциите и особено другия да се мине към ликвидация, изобщо не са добрия вариант за дребния акционер.Да се сещаш някой, който е ликвидирал фирма в цветущо състояние...обикновено се докарва почти до липса на активи и тогава се предприемат съдебните процедури...
                Да ти дам и аз един жокер)Именно, притежаваните терени вдигнаха цената до 30и няколко лева преди месеци, защото видимо производството нямаше бъдеще.И да, всичко това се виждаше в отчетите))

                За Синергона не се притеснявай.И тук си го подпират, но визията е именно бъдеща добра капитализация))

                Коментар


                • [quote="Jores"]
                  Първоначално изпратено от vhk
                  И от мен един безплатен /когато се продава имот винаги има опция да се продаде за Х а реалната цена да е Y/ сещай се колко ще е Х от което имаш дял. Колко са тези терени дай още жокери.
                  Давам наистина последен безплатен жокер- не виждате ли 4е има стабилно търсене и 4е цената расте някои хора имат пове4е информация от вас. Терените са няколко и са големи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vhk
                    Kaто гледам днеска няколко стотинки делят Синергона от срив първа спирка 9.50 втора 7.50 , ако не го подпрат пак разбира се.Успехи и умната все още имате шанс a тои e sell pethl buy VAMO buy ATERA!
                    Какъв срив за тези които са пазарували на 10/13бгн а за тези които си пълним от 3/4 си е небрежна корекциика. Успех с вамо ама щом обикаляш форумите да плашиш рибата нещата с вамо и атера /дет не ги знам и не ме интересуват/ не звучат добре ама успех в начинанието ти пожелавам. А за синергон се надявам и на 5 да падне този холдинг е дългосрочна инвестиция корекции са нормални дори и огромни.
                    www.targ.bg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk
                      Kaто гледам днеска няколко стотинки делят Синергона от срив първа спирка 9.50 втора 7.50 , ако не го подпрат пак разбира се.Успехи и умната все още имате шанс a тои e sell pethl buy VAMO buy ATERA!
                      Това някаква препоръка ли е???
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Kaто гледам днеска няколко стотинки делят Синергона от срив първа спирка 9.50 втора 7.50 , ако не го подпрат пак разбира се.Успехи и умната все още имате шанс a тои e sell pethl buy VAMO buy ATERA!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vhk
                          Давам последен безплатен жокер ВАМО ще прекрати основната си деиност а на терените ще се строи те са в град Варна правете си извод за цените.
                          И от мен един безплатен /когато се продава имот винаги има опция да се продаде за Х а реалната цена да е Y/ сещай се колко ще е Х от което имаш дял. Колко са тези терени дай още жокери.
                          www.targ.bg

                          Коментар


                          • Давам последен безплатен жокер ВАМО ще прекрати основната си деиност а на терените ще се строи те са в град Варна правете си извод за цените.

                            Коментар


                            • бе, не му се вързвайте чак па толкоз на vhk, той си написа човека, че си пада по дългосрочните инвестиции, купувал е ХЕСа на 3лв та нека си инвестира дългосрочно, нема лошо, а пък я примерно не обичам да съм толкова дългосрочен секи си има тактика ако го нема vhk, кой да я купи тая атера и тва вамо требва си пазар да има и за избушляците, как вика импето

                              Коментар


                              • Vhk ти пак си тука и лаеш а? Та за терените това, че ги има /ВАМО/ нищо не означава поне за мен. ТОПЛ има терени и сгради да ти се завие свят но цена не се определя по това какво имаш а как го използваш. Та как ВАМО ги използва тези терени светни ни може да се включи някой знае ли човек.................. поздрави
                                www.targ.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X