IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • vhk, имах предвид да понаправиме некой анализ и по другите теми у съответните дружества, примерно ония предложените, да не утежняваме живота само на синергонците а?

    Коментар


    • [quote="kamacho"][quote="vhk"][quote="kamacho"][quote="vhk"]
      Първоначално изпратено от Developer
      Писах че тепървя ще влизат а моите акции излязоха малко под 10 лв така че не намерих нужно да копувам права.Освен това исках и другаде да участвам.
      Ако тепърва ще влизат и влезнат с 20 000 000лв. в тази позиция синергон с удоволствие ще им продаде наскоро самоизкупените 2 300 000 акции и може да реализира пе4алба от тях.Но след тях трябва да влезнат още два пъти по толкова за даимги изкупят и на тях и те да реализират пе4алба на свои ред което е съмнително.Успех!

      Коментар


      • [quote="Слънчев вятър"]vhk, я по-добре кажи нещо за Орг или Хдпат или Хес или Емка или некоя друга интересна акция HES съм го купувал на цена 10 лв. с земеделски бонове тогава те бяха по13ст тоест 1.30 лв. това е преди увели4ението на капитала .Преприятието е ка4ественно но на тази цена е силно надценено.А самия факт 4е ще пе4атат нови акции говори 4е цена над 6лв. е изгодна за продава4а но не и за купова4а.Успех!

        Коментар


        • [quote="vhk"]
          Първоначално изпратено от kamacho
          Първоначално изпратено от vhk
          Първоначално изпратено от Developer
          Напротив като вкарат кеша в по- ка4ественните ИПО-та няма да има с какво да купува синергона.
          Напротив аз съм нов тук,но заложих на PETHL и EUBG и на няколко други разбира се а такива като мен тепърва ще влизат.
          Kато сте тук исте много защо не изкупихте правата ами трябваше мажоритаря да подпира цената и да сам купи по голямата 4аст от тях с цел да не се провали аокциона?
          Писах че тепървя ще влизат а моите акции излязоха малко под 10 лв така че не намерих нужно да копувам права.Освен това исках и другаде да участвам.

          Коментар


          • vhk, я по-добре кажи нещо за Орг или Хдпат или Хес или Емка или некоя друга интересна акция абе требва да има малко разнообразие бе, не ти ли умръзна се у тая тема да пишеш , ше си помислат некои хора че допущаш избирателност неслучайна некаква да не би да се ентересуваш по по-усобен начин от Синергона а? огледай малко за некоя друга акция, мой па да ти хареса нещо мани я тая акция да си я чукаме у главите, наште са дебели, нема страшно, ти виж ся да спасиш още некой от некоя друга акция

            Коментар


            • [quote="kamacho"]
              Първоначално изпратено от vhk
              Първоначално изпратено от Developer
              Напротив като вкарат кеша в по- ка4ественните ИПО-та няма да има с какво да купува синергона.
              Напротив аз съм нов тук,но заложих на PETHL и EUBG и на няколко други разбира се а такива като мен тепърва ще влизат.
              Kато сте тук исте много защо не изкупихте правата ами трябваше мажоритаря да подпира цената и да сам купи по голямата 4аст от тях с цел да не се провали аокциона?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk
                Първоначално изпратено от Developer
                Да минат Ипотата и каквото сабя покаже да се раздвижи малко търговията, че заспахме. но със сигурност и тук у при ЕУБГ, хората които заложихме ще имаме повод да почерпим не е препоръка
                Напротив като вкарат кеша в по- ка4ественните ИПО-та няма да има с какво да купува синергона.
                Напротив аз съм нов тук,но заложих на PETHL и EUBG и на няколко други разбира се а такива като мен тепърва ще влизат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Developer
                  Да минат Ипотата и каквото сабя покаже да се раздвижи малко търговията, че заспахме. но със сигурност и тук у при ЕУБГ, хората които заложихме ще имаме повод да почерпим не е препоръка
                  Напротив като вкарат кеша в по- ка4ественните ИПО-та няма да има с какво да купува синергона.

                  Коментар


                  • Да минат Ипотата и каквото сабя покаже да се раздвижи малко търговията, че заспахме. но със сигурност и тук у при ЕУБГ, хората които заложихме ще имаме повод да почерпим не е препоръка

                    Коментар


                    • Тук не виждам какво има да се коментира, като то напрактика няма нито предлагане, нито сериозно търсене, нито свястна търговия....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Developer
                        Не мога да разбера, що за хора продават под 10,50?

                        Такива, които ги устройва 5-6% чиста печалба в рамките на 2 месеца.
                        Не знам защо, обаче никой не отбелязва, че немалко права на практика останаха в мажоритаря.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя)
                          Първоначално изпратено от vhk
                          Tези които продават сега няма да продават на 9.50или на 7.50
                          ...тия мисли, предполагам се базират само на сакралните ти виждания за Р/Е 7, нали))))
                          И на /
                          не/коректния към миноритарите мениджмънт.Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Investorrr
                            Първоначално изпратено от Developer
                            Не мога да разбера, що за хора продават под 10,50?
                            Аз не разбирам продаващите под 15 лв.
                            Не виждат потенциала за 16 не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vhk
                              Tези които продават сега няма да продават на 9.50или на 7.50
                              ...тия мисли, предполагам се базират само на сакралните ти виждания за Р/Е 7, нали))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Developer
                                Не мога да разбера, що за хора продават под 10,50?
                                Tези които продават сега няма да продават на 9.50или на 7.50

                                Коментар

                                Working...
                                X