IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уорън Бъфет е казал и други неща!
    Например:
    1. Мисли независимо.
    2. Инвестирай дългосрочно.
    3. Мисля, че всяко дружество заслужава акционерите си.
    И още:
    We don’t buy and sell stocks based upon what other people think the stock market is going to do but rather upon what we think the company is going to do. If we start deciding, based on guesses or emotions, we’re in trouble.

    Коментар


    • Ако седнеш да играеш покер и не знаеш кой е канар4ето-тоест кой ще загуби , канар4ето си ти .Казал го е Бъфет не съм аз.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Да вземем и ние да пишем в темата за Вамо. Сигурно ще сме полезни.
        Има ли някой имфо кога ще започне строежа на новата сграда и кога трябва да е готова? Не видях нищо в сайта на Синергон за проекта.
        Всяко нещо с времето си.Важното е да се приберат парите от увели4ението пък после ще видим.

        Коментар


        • Да вземем и ние да пишем в темата за Вамо. Сигурно ще сме полезни.
          Има ли някой имфо кога ще започне строежа на новата сграда и кога трябва да е готова? Не видях нищо в сайта на Синергон за проекта.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от La Costa
            vhk, позицията ти ми е напълно ясна от доста време ...
            не го гонете, той е полезен за темата. предизвиква доста коментари. Аз лично чета не толкова неговите постове, колкото отговорите им.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vhk
              Освен това имам сигурна информация 4е цената 36лв. ще бъде отхвърлена от КФН .
              Аз пък се учудвам как не са те погнали досега, точно тези твои приятели от КФН. Човек ако ти прочете писанията като нищо ще реши че си инсайдър.

              Коментар


              • В предходните постове има доста емоции но липсват факти и логи4но мислине.А Сорос е казал-"емоционалната игра на финансовите пазари е пагубна".Та да се върна към фактите:Зa мен ВАМО е краткосро4на инвестиция -тъи кото о4аквам обратно изкупуване , дългосро4на е АТЕРА .Преложената цена е по висока от досегащната пазарна така 4е загуба няма , това 4е е ниска потвърждава тезата ми 4е мажоритарите правят вси4ко възможно да прецакат миноритарите.Освен това имам сигурна информация 4е цената 36лв. ще бъде отхвърлена от КФН .

                Коментар


                • този "vhk" много ми прилича на "22" от недвижимите имоти - защитава една и съща теза по форума по много пъти всеки ден - на всеки 1-2 часа пуска ли, пуска постинги...дано да му попремине скоро, че 22 вече месеци, даже година май, не мирясва
                  "the trend is your friend until the end..."

                  Коментар


                  • Спокойно, от понеделник няма да ги има в тази тема...жокер: ефекта на пружината и скачените съдове...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хосе
                      ха, ти далавера с Вамо
                      ха, ти корекни мажоритари, дето ги търсиш там дето не са
                      ама те пък и не са много лоши, щото спокойно можеха да пробват търговото на 25 лв. да шашнат тълпата пък втория път да дадат 35-36

                      vhk, викам с фактс да престанете с нескопосаните си прогнози, че туку виж ще излъгали някой новобранче да си прецака париците
                      аз имам неприятното подозрение, че vhk и Facts - говорим за една и съща личност

                      Коментар


                      • ха, ти далавера с Вамо
                        ха, ти корекни мажоритари, дето ги търсиш там дето не са
                        ама те пък и не са много лоши, щото спокойно можеха да пробват търговото на 25 лв. да шашнат тълпата пък втория път да дадат 35-36

                        vhk, викам с фактс да престанете с нескопосаните си прогнози, че туку виж ще излъгали някой новобранче да си прецака париците

                        Коментар


                        • За vhk:

                          В БФБ-София АД е постъпило уведомление относно търгово предложение за закупуване на ценни книжа, съгласно ЗППЦК:
                          - Дружество, обект на предложението: Вамо АД-Варна /VAMO/;
                          - Предложител: Дивал-59 ЕООД-София;
                          - Упълномощен инвестиционен посредник: ИП Стандарт Инвестмънт АД;
                          - Брой на акциите, притежание на предложителя /пряко и чрез свързани лица/: 734 959 бр./90.0007 %/;
                          - Брой на акциите, обект на търговото предложение: 81 656 бр.;
                          - Предлагана цена за една акция: 36.00 лв.;
                          - Срок на предложението: 28 дни, считано от деня следващ датата на публикуване в два централни ежедневника;
                          - Търговият предложител възнамерява да поиска отписване на дружеството от регистъра на публичните дружества воден от КФН
                          - КФН все още не е взела отношение към предложението.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk
                            Първоначално изпратено от Иво Орозов
                            vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!
                            Бизнеса се състои от три неделими 4асти: капитал,мениджмънт и работна сила всети трябва да полу4и своя дял от пе4албата;капитала -дивидент или органи4ен ръст ,мениджмънта заплати + премиии и работната сила заплати .
                            А за работната сила премии????
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kamacho
                              Не се сърдете на vhk той е психолог и прави проучване може би за някоя от агенциите за проучване на общественото мнение
                              ами... бачка за Бедо

                              Коментар


                              • Не се сърдете на vhk той е психолог и прави проучване може би за някоя от агенциите за проучване на общественото мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X