IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
    Готин холдинг добър фундамент супер показатели

    ма нещо цената не мърда.

    Кво става бе хора другите позиции се размърдаха а ние PETHL - ците седим и гледаме умно.
    Umno stoi miren tarpenie mu e maikata ima vsichki danni za 100% v ramkite na tazi godina taka smqtam az.
    www.targ.bg

    Коментар


    • Чакай малко хората да си наместят паричките за новите акции))
      Аз от друго се притеснявам...след като си купих ТОПЛ се загледах и в ...мамчето))и ми хареса и нямам никакви притеснения тук, но някакси това ми променя нагласите...усещам се как започвам да развивам инвеститорски усещания, а спекулата си ме кефи...пфууу, и от един застраховател, скочих и на холдинга му....а до скоро си мислех, че имам само една любима акция)))

      Коментар


      • Готин холдинг добър фундамент супер показатели

        ма нещо цената не мърда.

        Кво става бе хора другите позиции се размърдаха а ние PETHL - ците седим и гледаме умно.

        Коментар


        • E toia baner napravo me ubiva za pryv py vijdam banner mejdu redovete na forum

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
            Очаквам началото на Октомври най-късно.
            Не бе....по Нова Година

            Шегата настрана аз ги чакам средата на юни или началото на юли, но като се има предвид какъв е пазара тогава няма да се изненадам ако ги оставят и за по-късно.

            Коментар


            • ДАМИ И ГОСПОДА,КОИТО ЩЕ ЗАПИСВА АКЦИИ,СЕГА Е ВРЕМЕТО ДА КЕШИРА,АКО НЯМА СВОБОДНИ ПАРИ.ОЧАКВАМЕ ВИ!
              Mind tricks do not work on me, only money

              Коментар


              • Като се понадуе цената ...чакай още не е минал срока за плащането им /май е до четвъртък/...

                Коментар


                • Очаквам началото на Октомври най-късно.

                  Коментар


                  • Кога ще могат да се продават акциите от увеличението на капитала?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя)
                      а защо мислиш, че играта е една и съща винаги))
                      Възможно е но трябва да имаш достатъ4но силен съюзник.Такова нещо се слу4и през 2001г.когатао СИС опита да направи враждебно поглъщане на Слън4ев бряг холдинг и мениджърите бяха принудени да си откупят акциите на 10 пъти по висока цена .Тогава играх на страната на СИС и спе4елих.Сега оба4е не виждам такъв шанс въпреки 4е нещо подобно става при Доверие х-г и Донев от Софарма но не бих играл там защото Доверие е силно надценено според мен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vhk
                        орка,и когато на тази маса седнат мажоритаря с неговия опит и финансови средства и младия инвеститор с неговия опит и финансови средства какво виждаш на финала?Аз знам отговора защото съм минал по този път.
                        Виждам младия инвеститор забогатял

                        Коментар


                        • а защо мислиш, че играта е една и съща винаги))

                          Коментар


                          • орка,и когато на тази маса седнат мажоритаря с неговия опит и финансови средства и младия инвеститор с неговия опит и финансови средства какво виждаш на финала?Аз знам отговора защото съм минал по този път.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vhk
                              Ако седнеш да играеш покер и не знаеш кой е канар4ето-тоест кой ще загуби , канар4ето си ти .Казал го е Бъфет не съм аз.
                              ще цитирам точно:

                              "Ако не си разбрал кой е глупакът на масата в първите 30 минути, значи глупакът си ти." - Първо правило на покера

                              може и Бъфет да го е казвал но е доста по-старо от него
                              http://imoti.start.bg
                              http://pravo.start.bg
                              [url]http://zakoni.start.bg[/url

                              Коментар


                              • nide,радвам се да про4ета нещо конструктивно ,въпреки 4е превода ме затрудни.Смятам 4е форума е място за обмяна на виждане и факти относно пазара.Всеки има право на собственно мнение и не бива да да се засяга от 4ужди изказвания , нали сме зрели хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X