IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • vhk, позицията ти ми е напълно ясна от доста време при това не само на мен, но и всички четящи тази тема. Само се чудя какъв точно ти е душевният проблем, че чувстваш нужда постоянно да пишеш срещу Синергон? И аз не харесвам доста акции, но не пиша в съответните теми нон стоп. Каква точно е твоята болка? Сподели, пък може и да и намерим лек.

    Коментар


    • Зависи на каква възраст си , колкото до нас младежите има доста по приятни неща.
      _______________________________
      Щедро сееш, едро жънеш.

      Коментар


      • Вероятно пове4ето акционери не са полу4авали дивиденти за да говорят негативно за тях.Трябва да споделя 4е за мен оба4е това е едно от най приятните събития в годината .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk
          Първоначално изпратено от Иво Орозов
          vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!
          Бизнеса се състои от три неделими 4асти: капитал,мениджмънт и работна сила всети трябва да полу4и своя дял от пе4албата;капитала -дивидент или органи4ен ръст ,мениджмънта заплати + премиии и работната сила заплати .
          Браво! Това беше за отличен
          Продължаваш да ръсиш бисери и най-вече глупости! Като тази че заплатите се плащат от печалбата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vhk
            Първоначално изпратено от Иво Орозов
            vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!
            Бизнеса се състои от три неделими 4асти: капитал,мениджмънт и работна сила всети трябва да полу4и своя дял от пе4албата;капитала -дивидент или органи4ен ръст ,мениджмънта заплати + премиии и работната сила заплати .
            Tova koeto predlagash e da premestim edna suma ot ediniq job v drugiq az ne sam fen na kuhi operacii sega si narejdam sumata za uvelichenieto a te sled edin mesec da mi varnat chast ot neq za kakavo aide obqsni mi.
            www.targ.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов
              vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!
              Бизнеса се състои от три неделими 4асти: капитал,мениджмънт и работна сила всети трябва да полу4и своя дял от пе4албата;капитала -дивидент или органи4ен ръст ,мениджмънта заплати + премиии и работната сила заплати .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!
                Absolutno saglasen i az napuskam. Do vchera tegliha krediti obqveno e namerenie za seriozna investicionna politika i da razdadat kesh shte padna ot smqh i shte gi zacherkna ot spisaka. Ama tova nqma kak da stane ochakvam po skoro pri TOPL da ima neshto takova vapreki che stroitelniqt im sektor ima nujda ot nai mnogo kinti.
                www.targ.bg

                Коментар


                • vhk, при обявените намерения за инвестиции и в TOPL и в PETHL, ако обявят дивидент ще се замисля аз какво правя в такава позиция и ще продавам. А ако дивидента е какъвто предлагате - SELL на момента!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nide
                    Първоначално изпратено от vhk
                    nide,4ети го като Синергон холдинг =pethl
                    Абе аз си го чета защото знам, ама нали се беше загрижил за неосведомените инвеститори.
                    Добре е да бъдеш по прецизен в това което пишеш, поне заради тях!
                    Как очакваш да е прецизен като виждаш какви глупости пише, от предприятие в ликвидация се печелело повече отколкото от предприятие което се разраства и инвестира. Не били давали Синергон дивиденти и т.н. Когато Вамо даде дивидент тогава пиши, че да си вземаме малко и от нея. Миналата година от Синергон дадоха безплатни акции, нямам нищо против и тази година така да разпределят печалбата, вместо дивидент. Вамо какво дават - надежди за ликвидация, голям смех

                    Коментар


                    • nide, Съгласен съм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vhk
                        nide,4ети го като Синергон холдинг =pethl
                        Абе аз си го чета защото знам, ама нали се беше загрижил за неосведомените инвеститори.
                        Добре е да бъдеш по прецизен в това което пишеш, поне заради тях!

                        Коментар


                        • nide,4ети го като Синергон холдинг =pethl

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk
                            Според мен отговор на вси4ки коментари изказани тук ще полу4им в деня на обявяване на дивидента на петрол холдинг и топливо това ще покаже ....
                            Нещо си се пообъркал!
                            "Петрол холдинг" или "Синергон холдинг"?

                            Коментар


                            • Според мен отговор на вси4ки коментари изказани тук ще полу4им в деня на обявяване на дивидента на петрол холдинг и топливо това ще покаже отношението на мажоритаря към минорите и може да подкрепи или да свали цената на дружествата. Справедливия дивидент ще бъде според мен за топливо- над 1лв а за петрол холдинг-над 40 ст.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vhk
                                api,Не ми е ясно как ще ти се повишат приходите ако бай Бедо си обзаведе нов офис и си купи нов джип с твоите пари.
                                Mi i az pokrai bat Bedo izkarah za nov ofis i jeep i oshte mnogo drugi pokrai nego. Ikonomiqta e maika na mizeriqta brato sega sa zabiti na solunska nqma kade da se parkira a holdinga zavartq milioni v dupkata li da sedi menidjmanta mnogo si mi interesen.
                                www.targ.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X