IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    В очакване сме на голям пакет да мине на цена под 1 лв.
    Ха дано !!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
      и заради него ще дадеш 2 лв. отгоре на акция?

      нищо де, лично аз нямам нищо против тук да се задържи на такива цени - имам да купувам още
      Що питаш мене. Питай играчорите на пазара. На доверия нямам, имам на Синергона. Само предположих, откъде идва разликата. Освен това, доверие чат пат го изкупуват, а тука май нещат Не е препоръка
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • В очакване сме на голям пакет да мине на цена под 1 лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
          Не знаеш колко си прав по отношение на изчистването на акцията. Акцията се изчиства от такива дето сравняват Синергона с крема и химко, както и от такива дето поставят на едно Бедо с Божков и Банев. Няма лошо, нека да има такива предразсъдъци, иначе как ще е възможно да се купува на П/Б 0.08 при средно за пазара 1.00
          Даааа! Божков и Банев не са цвете за мирисане, но противопоставянето на Бедо на тях ми напомня един виц!
          По улицата върви евреин и хвърля пари, а след него се суети арменец и ги събира и му ги връща!!!
          Сигурно ще ти върне малко и на теб от тях?!

          Коментар


          • и заради него ще дадеш 2 лв. отгоре на акция?

            нищо де, лично аз нямам нищо против тук да се задържи на такива цени - имам да купувам още

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
              Ами явно има хора на които им харесват цените за продажба или не са им толкова дълги парите. няма лошо. позицията я за по търпеливи както я виждам аз с хоризонт поне 2 г. и дълги пари.

              разгледах Доверие. Доверие никога не се е търгувало над Синергона като цена.

              да на говорим, че Синергона бие Доверие по всеки един фин. показател в пъти...

              Доверие 3 лв., Синергон 1.25, всеки да си вади сам изводите..
              Ми да, в доверие седи името на Донев като собственик, а тук не седи ))) Както си написал - Всеки да си прави изводите
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Ами явно има хора на които им харесват цените за продажба или не са им толкова дълги парите. няма лошо. позицията я за по търпеливи както я виждам аз с хоризонт поне 2 г. и дълги пари.

                разгледах Доверие. Доверие никога не се е търгувало над Синергона като цена.

                да на говорим, че Синергона бие Доверие по всеки един фин. показател в пъти...

                Доверие 3 лв., Синергон 1.25, всеки да си вади сам изводите..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                  То добре че по 1/2 акция не може да се продава ... Отдавна трябваше да се въведе минимум примерно по 100 бройки ...пакет ..инак не ...ще си цъкаме ...тук ана разните идиотчета продавачи смешници ..с по 25,3 бройки ;(
                  Да бе, а когато патката беше 40 000 лв бройката, как го виждаш "пакета" от 100 бр. Аре нема нужда.
                  А сега конкретно как е синергона. Пак ли ще се нахака до номинал, като гледам офертите. Не е препоръка, имам акциЙ
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение
                    Страшна борса има в България
                    1 акция купува на 1.28 и 3 се продават на 1.30!!!!
                    То добре че по 1/2 акция не може да се продава ... Отдавна трябваше да се въведе минимум примерно по 100 бройки ...пакет ..инак не ...ще си цъкаме ...тук ана разните идиотчета продавачи смешници ..с по 25,3 бройки ;(

                    Коментар


                    • Страшна борса има в България
                      1 акция купува на 1.28 и 3 се продават на 1.30!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
                        Те пък ,в другите не правят врътки (в т.ч ихбг, тим, фиб и др. )
                        тук поне доста по-еФтино, а пък и дружествата се управляват добре и увеличения не са правени.
                        Са правени, са (опса). Пък и не е по-еФтино от ихбл. Там е вече под 90 стинки. Време е да сверите часовниците.
                        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                        Коментар


                        • Те пък ,в другите не правят врътки (в т.ч ихбг, тим, фиб и др. )
                          тук поне доста по-еФтино, а пък и дружествата се управляват добре и увеличения не са правени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                            Не знаеш колко си прав по отношение на изчистването на акцията. Акцията се изчиства от такива дето сравняват Синергона с крема и химко, както и от такива дето поставят на едно Бедо с Божков и Банев. Няма лошо, нека да има такива предразсъдъци, иначе как ще е възможно да се купува на П/Б 0.08 при средно за пазара 1.00
                            Не само, че съм прав, ами и форума го доказва. Я разгърни да видиш, колко такива навитаци е имало през годините и с какви предразсъдъци са го купували. Бъкано е. А накрая пазарът вади брадвичката и подрязва. Общо взето пазара изчиства каквото има за чистене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              Да си на кяр, да си на кяр, колко да си на кяр. Ми то и крема и химко ги въртят спекулите, ама то си върви комплект с "изчистването" на акцията ))
                              Не е препоръка
                              Не знаеш колко си прав по отношение на изчистването на акцията. Акцията се изчиства от такива дето сравняват Синергона с крема и химко, както и от такива дето поставят на едно Бедо с Божков и Банев. Няма лошо, нека да има такива предразсъдъци, иначе как ще е възможно да се купува на П/Б 0.08 при средно за пазара 1.00

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                                Врътки врътки ..колко врътки ..и докога ще е с врътките ...не може вечно да си на загуба ... А дори и чао да кажеш на пазаря ...пак са на кяр акционерите
                                Да си на кяр, да си на кяр, колко да си на кяр. Ми то и крема и химко ги въртят спекулите, ама то си върви комплект с "изчистването" на акцията ))
                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X