IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
    Какво ще ти пречи че си излязъл, ...ако влезеш пак но близо до номинал ??
    ще ви продам на двамата на 2 лева

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Тази акция е баси асансьора , добре, че излязох...
      Какво ще ти пречи че си излязъл, ...ако влезеш пак но близо до номинал ??

      Коментар


      • Тази акция е баси асансьора , добре, че излязох...
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          Кобосче, не съм блондинка, нито съм със сини очи, а ти като си толкова наясно с нещата - дай обяснение на това което се случва с холдинга, кой продава всеки ден и има още да сваля цената.
          Според мен има нужда от кеш някой, или оправдава големи количества контрабандно гориво.
          Ми тои bse го е написал ама пак да кажа ..някой голобрадо фонд мениджърче е решило че ще продава на всяка цена ...и си искат паричките хората дето са му се доверили .... както дойде видьов ден и с форексчо ...та се наложи да го съдят "вложителите" ако мога така да ги нарека
          И освен това ...може някой да иска да си натиска до емисионна с цел ......сещайте се
          щом не сте блондинки
          Аи сполай Ви
          Не е препоръка за ПК на ЦК....имам бройки от тез на дънцето отскоро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от black_trader Разгледай мнение
            два варианта от мен
            1. текущия спад да е корекция на поскъпването, което завърши в началото на тази година.
            2.мечия пазар тресе позицията с пълна сила отново и ще видим нови дъна
            Тук не достигна ли цената до 1.10 ? А 1,10 си е дъно отвсякъде. Но принципно корекциите май не слизаха до ново дъно Дано не е втория вариант Имам по някоя бройка от тия на 1.10 Но ... Както се казва във форекс стил: ако слезе под 90 стинки, ще вземе, да ми удари стопа

            Коментар


            • Що мислите толкова - или ще падне, или ще скочи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от black_trader Разгледай мнение
                два варианта от мен
                1. текущия спад да е корекция на поскъпването, което завърши в началото на тази година.
                2.мечия пазар тресе позицията с пълна сила отново и ще видим нови дъна
                Моето мнение е, че тук последните 1-2 години се търгуват някакви си 300-400 К броя акции, до 200-300 хил. от които на 2-3 институционални инвеститори които по една или друга причина искат да ги продадат независимо от цената и продават без да им пука.

                За последните 1-2 години няма нито един голям пакет прехвърлен. За мен търговията при такиви обеми не е представителна и показателна за да се вадят каквито и да било изводи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                  Кобосче, не съм блондинка, нито съм със сини очи, а ти като си толкова наясно с нещата - дай обяснение на това което се случва с холдинга, кой продава всеки ден и има още да сваля цената.
                  Според мен има нужда от кеш някой, или оправдава големи количества контрабандно гориво.
                  два варианта от мен
                  1. текущия спад да е корекция на поскъпването, което завърши в началото на тази година.
                  2.мечия пазар тресе позицията с пълна сила отново и ще видим нови дъна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                    Деси ..ти сигурно си блондинка със сини очи ....или просто си правиш ташак с нас
                    Кобосче, не съм блондинка, нито съм със сини очи, а ти като си толкова наясно с нещата - дай обяснение на това което се случва с холдинга, кой продава всеки ден и има още да сваля цената.
                    Според мен има нужда от кеш някой, или оправдава големи количества контрабандно гориво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      В очакване сме на голям пакет да мине на цена под 1 лв.
                      Деси ..ти сигурно си блондинка със сини очи ....или просто си правиш ташак с нас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от black_trader Разгледай мнение
                        балон, балон , колко да е балон?! Тва да не ти е ЕУБГ
                        Верно бе, тоя Еубг го бях забравила. ))
                        Направо ме засърбяха ръчичките да ги поздравя и в тяхната тема със стандартното "привет балонери" )))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Aaaa, не е честно така, )) балонерите да действат под масата ))
                          балон, балон , колко да е балон?! Тва да не ти е ЕУБГ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от black_trader Разгледай мнение
                            моля, моля ! такива пакети след 2 часа
                            Тайната е в.... пакета....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от black_trader Разгледай мнение
                              моля, моля ! такива пакети след 2 часа
                              Aaaa, не е честно така, )) балонерите да действат под масата ))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Ха дано !!
                                моля, моля ! такива пакети след 2 часа

                                Коментар

                                Working...
                                X