IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Врътки врътки ..колко врътки ..и докога ще е с врътките ...не може вечно да си на загуба ... А дори и чао да кажеш на пазаря ...пак са на кяр акционерите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
      Започваш и пазаруваш смело тогава! До 16 лева може и целия холдинг да купиш! И после продаваш! На реалната цена! А ние просто ще се пръскаме от яд колко сме били непрозорливи да видим очевАдната истина и не сме те послушали!!!

      Това ми оправи деня!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
        Според мен е малко нахално да искаш да купиш book value > 16.00 лв. за 1.20 лв. Да видим колко време ще се задържи такъв гап.
        Започваш и пазаруваш смело тогава! До 16 лева може и целия холдинг да купиш! И после продаваш! На реалната цена! А ние просто ще се пръскаме от яд колко сме били непрозорливи да видим очевАдната истина и не сме те послушали!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
          Отчетите за последните 15 г. - на неконсолидирана база и на консолидирана, не показват ни най-малко такава танденция и опасност. Дори обратното.

          При средни П/Б от около 1.000 за всичките 4 индекси, тукашните 0.08 са направо възможно най-безрисковите и с възможно най-добра премия.

          Нищо де, пишете си глупости колкото искате
          Така казано явно не знаеш врътките на Бедо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Въпроса е дали след години BV няма да се е приближила опасно до P. Без при това P да се е движила към BV
            Отчетите за последните 15 г. - на неконсолидирана база и на консолидирана, не показват ни най-малко такава танденция и опасност. Дори обратното.

            При средни П/Б от около 1.000 за всичките 4 индекси, тукашните 0.08 са направо възможно най-безрисковите и с възможно най-добра премия.

            Нищо де, пишете си глупости колкото искате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
              Няма лошо. Някои имаме възможност години да чакаме и месеци и години наред да купуваме за без пари
              Въпроса е дали след години BV няма да се е приближила опасно до P. Без при това P да се е движила към BV

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                Години, пич!...
                Няма лошо. Някои имаме възможност години да чакаме и месеци и години наред да купуваме за без пари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                  Според мен е малко нахално да искаш да купиш book value > 16.00 лв. за 1.20 лв. Да видим колко време ще се задържи такъв гап.
                  Години, пич!...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                    Голямо дълго разиграване падна тука ...и на форхенд и на бекхенда Да видим утре как ще да е палачинката
                    Според мен е малко нахално да искаш да купиш book value > 16.00 лв. за 1.20 лв. Да видим колко време ще се задържи такъв гап.

                    Коментар


                    • Голямо дълго разиграване падна тука ...и на форхенд и на бекхенда Да видим утре как ще да е палачинката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                        To ako стане така ..услуга ще ни напраят бре Катогледам p/б to
                        е то значи толкова му е и стойността на б-то )))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                          До година - до амина ли? Или става дума за след 10 г? Ако не са гушнали букета дотогава, разбира се. Господ да е милостив, да не ви се случва това.
                          Не е препоръка
                          To ako стане така ..услуга ще ни напраят бре Катогледам p/б to

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            питай като стане 2 лв
                            Затова питам кой продава, понеже виждам и аз поне такива цени веднъж да изчезнат малкото останали отявлени продавачи тук.

                            Единият изчезна след като се "изпразни" на 1.10, да видим и на останалите колко им остава...днес гледам някой се е "поизпразнил" на 1.21

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              До година - до амина ли? Или става дума за след 10 г? Ако не са гушнали букета дотогава, разбира се. Господ да е милостив, да не ви се случва това.
                              Не е препоръка
                              Имам мъглив спомен и за 2.20, по-ясен за към 11 лв. мисля бяха, но просто ми беше интересно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                до края на годината
                                До година - до амина ли? Или става дума за след 10 г? Ако не са гушнали букета дотогава, разбира се. Господ да е милостив, да не ви се случва това.
                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X