IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До голяма степен си прав колега Jores, на нашенските мениджъри им липсва такт за поведени към дребните инвеститори. Какво да се прави и те откриват топлата вода.
    Аз лично си записах правата, купих още и тях записах и ако продължава тази цена от под 10.00 ще допълня още малко.
    Лошата връзка с инвеститорите я прави малко рискова за момента тази позиция, но риска според мен си струва.

    Нека успеха бъде с нас.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НЕСТОР
      Най-после неколцина от споделящите мнението си тук да кажат, че позицията е подценена. Смешна е ситуацията да продаваш заради покупката на някакъв си имот в Младост, предварително обявено от мениджмънта за какво ще се използва. Дано разпродалите по тази позиция поне участват с тези пари на предстоящите IPO - та. Или ако там не успеят поне да се завърнат, защото определено, скоро време ще съжаляват за пропуснатите ползи.

      Успех на всички смелчаци.
      Otnosno mladost ako na OS vzemat reshenie za pokupka na imota vapreki konflikta na interesi /spored men takav ima/ kakva e garanciqta che nqma nqkoi den i da se razdelqt s nqkoe drujestvo ot protfeila si pri podna situaciq svarzani lica, ne do tam priemliva cena, bez nqkakvo izqvlenie za da razgonqt samneniqta. Za tazi sdelka mi e chudno zashto pri parvoto saobshtenie ne stana qsno ot kogo shte se kopuva imota nima v sluchaq e malovajno.
      Inace kolega saglasen sam che potenciala e ogromen i poradi tazi prichina mi se iska da sam obektiven - taka ne e hubavo da se postapva ako Bedo darji da napravi holdinga parvoklasna investiciq v tazi situaciq spored men sdelka ne trqbva da ima. Sled baq mislene reshih da se razdelq s chast ot lubimcite si machno mi i se nadqvam ot rakovodstvoto da dadat adekvaten signal na kade shte patuva koraba da znam dali da se kachvam pak. Mnenieto mi ne e prepuraka za pokupko prodajba na akcii.
      www.targ.bg

      Коментар


      • Благодаря, че ме информираш. През зимата ме топли климатик и възходящия тренд на БФБ, особено последаната...

        Коментар


        • Aко ти е студено през зимата някой преди време е приватизирал Топливо.

          Коментар


          • " Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг е посадил дърво. "

            Уорън Бъфет

            Коментар


            • Бъфет е казал никога не купувай акции на компания с не коректен мениджмънт ,който иска може и да не го слуша.

              Коментар


              • Най-после неколцина от споделящите мнението си тук да кажат, че позицията е подценена. Смешна е ситуацията да продаваш заради покупката на някакъв си имот в Младост, предварително обявено от мениджмънта за какво ще се използва. Дано разпродалите по тази позиция поне участват с тези пари на предстоящите IPO - та. Или ако там не успеят поне да се завърнат, защото определено, скоро време ще съжаляват за пропуснатите ползи.

                Успех на всички смелчаци.

                Коментар


                • Позицията според мен е силно подценена.

                  една капитализация от около 230 000 000 ще и ходи повече.

                  Коментар


                  • Аз може да ги награбя още в понеделник.

                    Коментар


                    • Защо точно юли и август ???

                      не може ли по рано

                      Коментар


                      • Моята скромна прогноза е, че както миналата година юли и август бяха много силни, така ще е и тази

                        Коментар


                        • Vreme e za Bull market

                          Коментар


                          • Към момента имам доста акции тук, но ще имам кеш за още. Не А относно позициите - като многоръкия Шива съм. Полазил съм половината борса. Но не ми се продаваше и колкото кеш имаше явно не стигна за пазарна. Само Гъмзата затворих.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                              Не успях с КТб. Ще допълня явно тук.
                              Костюм, разочароваш ме. Очаквах да си малко по-смел /умен/ и да влезеш по една друга позиция. Ама ти си знаеш.

                              Коментар


                              • Не успях с КТб. Ще допълня явно тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X