IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
    Мисля че и така обичания от Вас Бъфет на въпрос: Какво прави при спад по определена позиция, беше отговорил нещо от сорта:

    Ако фундамента на компанията не се е променил с нищо, това си е добра възможност да си купиш още.

    Не е пропоръка
    Абе аз на Бъфет най му се кефя на едно изказване, че не прави бизнес с хора на които няма доверие
    Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

    Коментар


    • Въпреки сделката с имота акцията е подценена и не напразно почти всички оферти продава до 10,5 лева са за по 25-50 акции останали от масовата приватизация. Така че като нищо след седмица да минем ниво от 11 лева на акция тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
        Мисля че и така обичания от Вас Бъфет на въпрос: Какво прави при спад по определена позиция, беше отговорил нещо от сорта:

        Ако фундамента на компанията не се е променил с нищо, това си е добра възможност да си купиш още.

        Не е пропоръка

        Коментар


        • следя регулярно протфейлите на някои взаимни фондове и мога да ти кажа че по време на спада почти всички тайнико са си пазарували "Синергонки".

          споко ще се обадя когато тръгнат тайничко да ги освобождават, а не да КУПУВАТ - както последните месеци

          Коментар


          • Нали знаете кои акции най-много скачат - изостаналите

            Коментар


            • Бедо нали се произнесе по повод новата сграда и закупуването на парцела. Преди 2 несеца даже, какъв е проблеееема.

              Аз лично му вярвам (разбира се до заложения стоп)

              Коментар


              • Това, което липсва е добро възпитание, нищо не им пречи да дадат един йезуитски отговор (чете се от 5 до 8 пъти и накрая виждаш, че пише: погледни отчета, пилците се броят на есен и такива неща и да се приключи с тази тема

                Хората смятат, че са обяснили достатъчно, което очевидно не е така за повечето от нас. Има го и момента, че победителите не ги съдят...

                Коментар


                • Няма да сбъркат с парцела.

                  Коментар


                  • А ако компанията е публично източена с над 10милиона )) какво ли би казал нашия човек ))
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Мисля че и така обичания от Вас Бъфет на въпрос: Какво прави при спад по определена позиция, беше отговорил нещо от сорта:

                      Ако фундамента на компанията не се е променил с нищо, това си е добра възможност да си купиш още.

                      Не е пропоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Investorrr
                        Не за парцела, а за психиката, дето продава на тази цена...
                        Времената са такива нови емитенти за поседните 3м. (включително 05.07)
                        глътнаха около 200 000 000 лв.

                        винаги се намира някой спекулант да се освободи от пакетчето си.

                        следя регулярно протфейлите на някои взаимни фондове и мога да ти кажа че по време на спада почти всички тайнико са си пазарували "Синергонки".

                        споко ще се обадя когато тръгнат тайничко да ги освобождават, а не да КУПУВАТ - както последние месеци

                        Коментар


                        • Изпратил съм писма до директора на връзки с обществеността и директора за връзки с инвеститорите. Ако ми отговорят каквото и да било, ще го приложа. Към момента пренебрежително мълчание.

                          Коментар


                          • Не за парцела, а за психиката, дето продава на тази цена...

                            Коментар


                            • за парцела ли се ядосваш ??

                              Коментар


                              • да де, природните закони така ме нервират понякога, че ми се ще да взема телефона на г-н Бедо и да го питам какви ги мислят, че си мълчат)
                                това да не е Васил Божков, там уж профилът бил друг)))

                                Коментар

                                Working...
                                X