IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, в сряда от 14:30 ч. имам уговорено интервю с г-н Бедо Доганян, Председател на Надзорния съвет на Синергон холдинг.

    Моля за въпроси към г-н Доганян

    Поздрави,
    Мариян Йорданов

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
      Тренда изгони нашия талисман . Ех, Vhk - ще ни липсваш.
      В случая едно "I'll be back!" от страна на vhk би било съвсем на място
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Тренда изгони нашия талисман . Ех, Vhk - ще ни липсваш.

        Коментар


        • Горко ще реват тези продали на 9,60

          Коментар


          • Точно за това говоря, КТБ и ПИБ заминават този месец.
            След това - нали се сещаш?
            А за една седмица въобще не става въпрос.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tony Wolf
              Тренда се обърна ....
              Ми какво ново - свършват големите ИПОта (поне засега).
              Който продавал-продавал, който купил-купил.
              Който не купил (не са малко) - ще гледа да купи.....
              Така че - нещата ще ходят нагоре - поне за месец, преди друго разтоварване.
              Според мене "леко" се бъркаш!!! Предстои ПИБ пък после ще видиме?!?! Очаквам корекцийката да продължи надолу и тази седмица

              Коментар


              • Тренда се обърна ....
                Ми какво ново - свършват големите ИПОта (поне засега).
                Който продавал-продавал, който купил-купил.
                Който не купил (не са малко) - ще гледа да купи.....
                Така че - нещата ще ходят нагоре - поне за месец, преди друго разтоварване.

                Коментар


                • Кой пазарувал, пазарувал! Всичко ще се вдига за известно време.
                  На всеки му стана ясно, че не всеки има правото да притежава акции от тези ИПО-та.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                    Сигурен съм, че ако биковете властват на БФБ другата седмица няма да подминат и Синергона. Въпроса по-скоро не е дали, а колко ще е нагоре. Тренда се обърна - да кажа за неразбралите.

                    АМИН

                    Коментар


                    • Сигурен съм, че ако биковете властват на БФБ другата седмица няма да подминат и Синергона. Въпроса по-скоро не е дали, а колко ще е нагоре. Тренда се обърна - да кажа за неразбралите.

                      Коментар


                      • Не знам, за тази ситуация с имота каквото и да се каже все ще си остане едно наум за всички, дано да грешим с тези подозрения.
                        Интригата тук си остава и си мисля, че в понеделник ще се реши от пазара до колко на кого мислите са в правилна посока.
                        Аз лично съм с намерение да спечеля тук, за сега разбира се от новото увеличение не съм на печалба, но участниците на пазара ще решат до колко предприетият от мен, а и не само от мен риск, си е струвал.

                        Бих искал всички утре пак да се поздравим с яко up!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от La Costa
                          Първоначално изпратено от Jores
                          Omega bi di shte realizira edna mnogo dobra pechalba blagodarenie na sinergon ta bat B da izqsni dali shte palni kasite na omega bi di ili na sinergon. Ne e preporaka za pokupko prodajba na akcii, ako barkam nqkoi da me popravi.
                          Омега Би Ди ще реализира много добра доходност не благодарение на Бедо, а защото има имот. А който има имот може да го продаде и да си получи парите за него. Тук вече опираме до цената на имота. Според мен тя съвсем не е висока на фона на масовата лудница с недвижимите имоти в София и особено в Младост /живея в Младост и имам поглед върху района/.
                          Ako imota ne beshe na Omega bi di vaobshte nqmashe da se komentira mislq az.
                          www.targ.bg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jores
                            Omega bi di shte realizira edna mnogo dobra pechalba blagodarenie na sinergon ta bat B da izqsni dali shte palni kasite na omega bi di ili na sinergon. Ne e preporaka za pokupko prodajba na akcii, ako barkam nqkoi da me popravi.
                            Омега Би Ди ще реализира много добра доходност не благодарение на Бедо, а защото има имот. А който има имот може да го продаде и да си получи парите за него. Тук вече опираме до цената на имота. Според мен тя съвсем не е висока на фона на масовата лудница с недвижимите имоти в София и особено в Младост /живея в Младост и имам поглед върху района/.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                              До голяма степен си прав колега Jores, на нашенските мениджъри им липсва такт за поведени към дребните инвеститори. Какво да се прави и те откриват топлата вода.
                              Аз лично си записах правата, купих още и тях записах и ако продължава тази цена от под 10.00 ще допълня още малко.
                              Лошата връзка с инвеститорите я прави малко рискова за момента тази позиция, но риска според мен си струва.

                              Нека успеха бъде с нас.
                              Sajalqvam Nestor no tuk ne stava vapros za takt kam drebnite a za oblagodetelstvane za tqhna smetka, takt i do sega ne e imalo ne darja mnogo i da ima. Sabranite sredstva ot poslednoto uvelichenie otivat za tozi imot dadohme im parichki i v posledstvie razbirame che imota se kupuva ot svarzano lice, Omega bi di shte realizira edna mnogo dobra pechalba blagodarenie na sinergon ta bat B da izqsni dali shte palni kasite na omega bi di ili na sinergon. Ne e preporaka za pokupko prodajba na akcii, ako barkam nqkoi da me popravi.
                              www.targ.bg

                              Коментар


                              • E, не може хем да е без пари, хем да е идеално...

                                Коментар

                                Working...
                                X