IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма какво да се чудиш. Ъп Ъп

    Коментар


    • А, бе уж такова, онакова, а пък както гледам как са се наредили да купуват, да се чуди човек, така ли е, или не е така?

      Коментар


      • Сходна е ситуацията не само тук, ами и с EUBG. Поне според моя поглед над нещата.

        Коментар


        • Ситуацията при Синергона ми малко напомня на тази в Доверие преди избухването през есента. Повечето инвеститори са наясно, че има потенциал тук, но доверието им в Бат Б е под въпрос. Трябва само някой да направи първата крачка за да се отпушим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Investorrr
            Аз държа само на един въпрос, който Абритус го е задал:

            Фирмата Витошки имоти ЕООД /изцяло под контрол на Бедо Доганян, на 98% съм сигурен, че е така/, КОГА и ЗА КОЛКО е купила този имот в Младост 1А, след като сега на ОСА ще се гласува ПЕТХЛ да купи този имот от 9.5 декара за 1200 ЕУР на квадрат?
            Klega VHK na tozi vapros kak shte otgovori g-n Doganqn /a dali shte otgovori i dali shte mu bade zadaden tochno tolkova direktno/ az lichno chakam s netarpenie.[/quote]
            www.targ.bg

            Коментар


            • Ето го, бе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Investorrr
                Очаквам с нетърпение въпроса на vhk към Бедо Доганян
                За мен ситуацията отдавна е кристално ясна знам и отговорите на евентуалните въпроси . Напеример : Въпрос - Г-Н Б.Д. не смятатели че цената е три пъти над пазарната ? Отговор: Не, защото имота има уникални качества и цената му ще расте за в бъдеще, а и с генерираната печалба той ще се изплати сам за 5-6 г. Въпрос : Но ако го купим за 400Е за м. няма ли печалбата да е още по добра ?Отговор : Господине ние знаем какво правим , ако имате съмнения в мениджмънта ви напомням че компанията е публична ,можете да продадеде акциите и да насочите капитала си към друго дружество.

                Коментар


                • Смяташ ли, че е взел химикалката и е започнал да съчинява?

                  Коментар


                  • За мен не е никак радостен факта, че Бедо е отговорил лично на запитването на колегата инвеститор/спекулант. Аз си мисля че Бедо има по-отговорни задачи, а въпросната "г-жа Д. Динчева, отговаряща за връзките с обществеността" ... хм ... тя с какво ли се занимава? И няма ли директор за връзки с инвеститорите и той за какво се бори?

                    Коментар


                    • въпроса му сигурно ще е защо ще дава само 9ст. дивидент

                      Коментар


                      • Очаквам с нетърпение въпроса на vhk към Бедо Доганян

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Developer
                          Инвесторе, аз предлагам тъй като сме в затруднено положение, нямаме друг избор, освен да повикаме Учителя. Ти какво мислиш?
                          Знам какво ще отговори vhk: Б.Д. е финансово много силен, консултира се със скъпи адвокати и всичко му е изпипано, има топли връзки във висшите етажи на властта . Това последното е перефраза на една мисъл на vhk, иначе и аз мисля, че е така в случая, което не лошо за ПЕТХЛ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Developer
                            Първоначално изпратено от prodigal
                            Като говорим за имоти ми е интересно, дали има ли някаква визия за извличане на “дивиденти” от имотите на Топливо, които не се използуват пълноценно от дружеството ?!
                            а ето това е мн добър въпрос, зададен сякаш от първокласен консултант
                            хехе, всяка прилика е случайна , до голяма степен имотите сме ги имали предвид при взимането на (професионално ) инвестиционно решение и затова се интересувам

                            Коментар


                            • Инвесторе, аз предлагам тъй като сме в затруднено положение, нямаме друг избор, освен да повикаме Учителя. Ти какво мислиш?

                              Коментар


                              • бря,бря,бря

                                Коментар

                                Working...
                                X