IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vhk
    Mомчета ,интуицията ми казва че сега е момента за як SELL !
    А на мен интуицията ми казва, че интиуцията ти е нещо в грешка. Тя твойта май и миналата седмица това говореше.

    Коментар


    • Ето го, бе, ето го батко
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • vhk, tova da ne ti e FOREX

        Коментар


        • Mомчета ,интуицията ми казва че сега е момента за як SELL !

          Коментар


          • Честито на всички напазарили, които сега мазно потриват ръце от удоволствие! Трудно е да се качиш в движение когато набере скорост влака.

            Коментар


            • Нека и аз да се включа в общия тон: добре, че допълних на 9,90. Поздравления за всички, на които не са им слаби ангелите.

              Коментар


              • Яяя, СинерКОН-чето как дръпна!

                Коментар


                • Пим-пон: Внимание! Влака за Синергон потегля в 10,28 на първи коловоз. Местата са ограничени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Investorrr
                    Аз се притеснявам само, че с покачването на цената тук, ще загубим нашия скъп приятел vhk
                    е стига де, не бъди такъв краен песимист, аз в такъв случай ще изсипвам, само и само да не се случи това нещастие

                    Коментар


                    • Да, днес определено започнахме да печелим. По малко, но от сърце.

                      Коментар


                      • 10.70 според мен. Все повече стават хората усетили се, че ИПО-тата не са всичко.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Таргет 10,50 до края на седмицата.

                          Коментар


                          • Аз се притеснявам само, че с покачването на цената тук, ще загубим нашия скъп приятел vhk

                            Коментар


                            • амиии, те отговорите вече са ясни.....първият не беше ли достатъчен - "пазарните цени на околни парцели се движат между 1400-1800Е"...

                              Мен лично, не ме интересува особено от кого е закупен....от "...би ди" или "бай дъ уей"....намерили начин, направили го.Ако бяха купили терена от мен, по-спокойни ли щяхте да сте)))

                              Но, очаквам по- сериозно обяснение за окончателни намерения за инвестиции там.Бизнес сграда и хотел - някак си не ми се връзват.Като ...заедно ли да ги разглеждаме?
                              И...обяснението за евентуални наеми от подземни паркинги, особено в контекста на горното...е още по- несериозно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Investorrr
                                А, бе уж такова, онакова, а пък както гледам как са се наредили да купуват, да се чуди човек, така ли е, или не е така?
                                Az lichno shte izchakam da vidq kakvi shte gi nagovori g-n Doganqn pak posle shte reshavam. Tova intervj mislq che do golqma stepen se predizvika ot komentarite ni i fakta che cenata na akciqta shte varvi spored nastroeniqta na investitorite, ako bqhme malchali i stiskali na dali neshto shteshe da se promeni no sega veche e qsno che kolkkoto poveche qsnota se vnasq tolkova po dobre za kapitalizaciqta, taka che az ne sajalqvam za prodadenite akcii a shte se radvam na tezi koito mi ostanaha i shte ostrq uho za pazaruvane pri pozitivni signali. vhk smqta che valka ne si meni nrava no v sluchaq se nadqvam na izkluchenie holdinga ima ogromen potencial i dano rakovodstvoto da jelae da go razviva pravilno a nie smqtam shte pomagame kato po dostoinstvo ocenqvame stoinostta mu. Uspeh na vsichki i prodali i kupili i nai veche da ima mnogo povodi napusnalite da se vrashtat. Ne e preporaka.
                                www.targ.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X