IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Информацията, която колегите вече подадоха да БФБ и КФН можете да видите тук


    http://www.synergon.bg/6/news_list.html

    Коментар


    • Ще има новини малко по-късно на уеб-сайта на холдинга. Знаете, че има законови разпоредби, които трябва да се спазят преди публичното обявяване на информация.

      Коментар


      • Няма ли вече Новини около най-интересното ОСА за сезона))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LUBIMEC 13
          Г-жо Динчева, приветствам смелостта Ви да се появявате във форума, при наличието на толкова негативизъм в темата за Синергон.
          Пожелавам Ви да имате сила, разум и търпение, за да се справите с негативните настроения.
          На ОСА няма да имам възможността да присъствам и поради тази причина бих искал да Ви помоля да намерите подходяща форма да отправите към ръководството на Холдинга и лично към г-н Доганян следните въпроси:

          1. Кое обстоятелство е наложило закупуването на парцела в Младост1 първоначално от "Витошки имоти"?
          2. Кога е станала сделката?
          3. На каква цена фирма "Витошки имоти" е придобила терена?
          4. Каква е формираната печалба от продажбата, която е станала факт, вследствие продажбата на терена от "Витошки имоти" на "Синергон Холдинг" АД?
          5. С колко евро за кв.м. е оскъпен парцела за акционерите на "Синергон Холдинг" АД вследствие от извършените операции?
          6. Защо не се даде своевременен отговор на всички тези въпроси?

          Разчитам на Вашия професионализъм и очаквам отговорите тук във форума.

          Притежавам акции. Настоящото не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.
          В интерес на дребните акционери и на холдинга е да се получат удовлетворителни отговори на поставените по-горе въпроси на днешното ОСА.
          Г-жо Динчева, очаквам Вашето включване с отговорите тук!

          Коментар


          • Добре, че ни разнообраяват ежедневието с тия сделки с НДВ, щото съвсем заспахме тука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от d. dincheva
              Отговори на въпросите си акционерите на "Синергон холдинг" могат да получат на редовно годишно общо събрание, което ще се проведе на 21 юни 2007, от 9:00 часа, в гр. София, Сентрал Парк Хотел (бул. Витоша №106), конферентна зала 1.
              напомням само...

              Коментар


              • защо не изчакате 2 дена до ОС

                А на Д.Динчева наистина не й завиждам.Дано намери по-голяма подкрепа в изпълнението на задълженията си сред мениджмънта.
                Аз лично й желая успех и повече...настъпателност, все пак работа трябва да се върши))

                Коментар


                • Отговори на въпросите си на ОС няма да получите по-простата причина, че другаря Бедо няма да Ви удостои с присъствието си.
                  Негови протежета ще Ви кажат, че това е търговска тайна между дружествата или нещо подобно. Тези неща ги знам от опит.
                  Поради тези причини отдавна съм взел решение, което не препоръка за покупка или продажба на ценни книжа, от коета и да е дружество.

                  Коментар


                  • Г-жо Динчева, приветствам смелостта Ви да се появявате във форума, при наличието на толкова негативизъм в темата за Синергон.
                    Пожелавам Ви да имате сила, разум и търпение, за да се справите с негативните настроения.
                    На ОСА няма да имам възможността да присъствам и поради тази причина бих искал да Ви помоля да намерите подходяща форма да отправите към ръководството на Холдинга и лично към г-н Доганян следните въпроси:

                    1. Кое обстоятелство е наложило закупуването на парцела в Младост1 първоначално от "Витошки имоти"?
                    2. Кога е станала сделката?
                    3. На каква цена фирма "Витошки имоти" е придобила терена?
                    4. Каква е формираната печалба от продажбата, която е станала факт, вследствие продажбата на терена от "Витошки имоти" на "Синергон Холдинг" АД?
                    5. С колко евро за кв.м. е оскъпен парцела за акционерите на "Синергон Холдинг" АД вследствие от извършените операции?
                    6. Защо не се даде своевременен отговор на всички тези въпроси?

                    Разчитам на Вашия професионализъм и очаквам отговорите тук във форума.

                    Притежавам акции. Настоящото не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.

                    Коментар


                    • Не убивайте вестоносеца

                      Peter(Petar),
                      Наистина подкрепям цитираните практики и декларирах намерението си да работя в тази посока. Нереалистично е да смятаме, че нещо може да се случи за ден или два. Всеки процес има път, който трябва да бъде изминат, не мислите ли? Това, че ме притискате до стената не ми помага особено. И все пак аз съм тук с името и позицията си. Освен Мариян и Даниела поне аз не съм виждала друг във форумите тук, който да не се крие зад значително по-комфортната анонимност на ник-нейм.

                      По отношение на отговора мисля, че никак не е лишен от логика - само след ден ръководството ще се изправи пред акционерите и ще отговори на поставените въпроси.

                      ДВИ на Топливо се казва Петя. Можете да се свържете с нея по въпроси свързани с дружеството чрез секретарката на тел. 93 33 555

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kif
                        Първоначално изпратено от d. dincheva
                        kif, обещах, че ще търся начин да получите становище и го направих. Не виждам разминаване в думите ми. Общото събрание е само след три дни. Ако сте акционер, заповядайте и задайте въпросите си към ръководството лично - това е отговора.
                        имам 2 проблема моля за Вашата помощ:

                        1. Ако не съм какъвто всъщност съм (т.е. не съм акционер в холдинга), как при такъв отговор да взема важното решение да стана акционер?
                        2. Дайте предложение как да си задам лично въпросите към ръководството относно TOPL, тук съм акционер, но пък там ОС мина?

                        Благодаря
                        Kif, много сложно го направи - все пак d. dincheva няма опита на Даниела и ръководството на Монбат зад гърба си, че да се справи с лекота с поставените въпроси! Мда, работата на ДВИ - както казах преди време - никак няма да е песен тук!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от d. dincheva
                          kif, обещах, че ще търся начин да получите становище и го направих. Не виждам разминаване в думите ми. Общото събрание е само след три дни. Ако сте акционер, заповядайте и задайте въпросите си към ръководството лично - това е отговора.
                          имам 2 проблема моля за Вашата помощ:

                          1. Ако не съм какъвто всъщност съм (т.е. не съм акционер в холдинга), как при такъв отговор да взема важното решение да стана акционер?
                          2. Дайте предложение как да си задам лично въпросите към ръководството относно TOPL, тук съм акционер, но пък там ОС мина?

                          Благодаря
                          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от d. dincheva
                            kif, обещах, че ще търся начин да получите становище и го направих. Не виждам разминаване в думите ми. Общото събрание е само след три дни. Ако сте акционер, заповядайте и задайте въпросите си към ръководството лично - това е отговора.
                            Госпожо Динчева,
                            Е как да не откривате разминаване в думите си?!

                            Първоначално изпратено от d. dincheva
                            По повод възторжените коментари относно Монбат и Даниела - напълно съм съгласна, подкрепям подобни практики и професионализъм. Аз съм служител на Синергон от няколко месеца и тепърва предстои и тук да се наложат подобни стандарти
                            Първоначално изпратено от d. dincheva
                            Ако сте акционер, заповядайте и задайте въпросите си към ръководството лично - това е отговора.
                            Значи вие се регистрирате в тоя форум, за да ни кажете, че можем да си зададем въпросите на Общото Събрание. Ами много мило от ваша страна и мерси,че ни казахте. Сигурно тия дни са синхронизирали търговското ни право с европейското законодателство!?

                            P.S. За да не остана неразбран:
                            Противоречието в думите ви се състои в това, че от една страна подкрепяте "подобни практики и професионализъм" (на Монбат и Даниела), а от друга страна отблъсквате многобройните въпроси към вас (и ръководството на Синергон) с думите "А бе който има въпроси, да бяга на Общото Събрание."
                            Съвсем откровено, аз така възприех вашите действия. И още по-откровено ще ви кажа, че наистина си личи, че сте от няколко месеца.......
                            Ей сегинка ще хвана полета от Мюнхен, белкем задам някой въпрос на ОС. Па може и да науча нещо.........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ржевски
                              Не сьм ходил досега на сьбрания и искам да попитам колегите :
                              Трябва ли да си взема депозитарна разписка за да присьствам ?
                              Личната карта е достатъчна за ФЛ, ако си представляващ ЮЛ трябва и актуално състояние и другите бумаги.

                              Коментар


                              • Не сьм ходил досега на сьбрания и искам да попитам колегите :
                                Трябва ли да си взема депозитарна разписка за да присьствам ?

                                Коментар

                                Working...
                                X