IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щом VHK каже че трябва да се продава, нали се сещате че трябва да се прави точно обратното.

    Няма смисъл да казвам че притежавам но за всеки случай ще повторя.
    Не се бъзи-кай !!!

    Коментар


    • Междувпрочем за 2 продадени Синергонки могат да си купят една ПЛОБТ което според мен си е супер далавера и ще получават редовно дивидент вместо обещания .

      Коментар


      • Каде се скриха феновете на синергона нима не бяха на събранието да чуят своя вожд или са решили утре да разпродават , което и според мен си е най разумното решение .

        Коментар


        • Съжалявам че копирах инф. от друга медия но мисля че информацията е важна и специално за мен някой отговори ме удовлетворяват.
          Не се бъзи-кай !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Michelangelo
            Еми нека тогава "колежката" ДВИ да се регистрира тук, за да отговаря на въпросите.
            Точно това щях да предложа, но ме изпревари.
            Голяма мистерия относно това ОСА, голяма мистика, голяма тайнственост. Да не би Синергон да изгражда противоракетния щит на САЩ, че цари такава секретност на информацията?
            В мътна вода най-лесно се лови риба.

            Коментар


            • Aми нека акционерите присъствали на събранието да споделят зададените въпроси и получените отговори .

              Коментар


              • И аз изкам да ми говори и то надълго и нашироко и по подробно.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • Еми нека тогава "колежката" ДВИ да се регистрира тук, за да отговаря на въпросите.

                  Коментар


                  • Разбирам недоволството ви, но по закон не можем да оповестяваме информация преди да уведомим официално БФБ и КФН.

                    Чета въпросите, но нямам делегирани права да отговарям. Както знаете, тази дейност се изпълнява от ДВИ. Единствено колежката може да отговаря на въпроси на инвеститори или потенциални такива. Моите задължения са да осъществявам комуникация между ръководството и медиите, да подготвям прес съобщения, да поддържам съответната част на фирмения уеб-сайт, както и да подготвям рекламни материали, представящи холдинга. Друга част от задълженията ми е работа по фирмени събития, спонсорства, дарения, рекламни кампании и др.

                    Тук мога да ви бъда полезна като ви информирам за новини, публикации отнасящи се до холдинга в пресата и т.н. Старая се да получавате информация чрез интервютата, които мениджмънта дава в медиите. Това са моите правомощия.

                    А сега за събранието.
                    Акционерите, които дойдоха имаха възможност да зададат въпроси и получиха отговори. Информация относно решенията по точките от дневния ред, мога да ви дам едва когато бъде предоставена на КФН и БФБ. Знаете, това гласи закона. Това ще се случи най-вероятно утре.
                    Съжалявам, ако не е достатъчно, но до тук стигат правомощията ми.

                    Коментар


                    • Заем няма. Омега Би Ди Холдинг официално са отказали.

                      Коментар


                      • аз мога да ти предостъпя правата върху полагаемите ми се дивиденти
                        Дайте някакво инфо, какъв е този заем в крайна сметка

                        Коментар


                        • Нещо друго не даваш ли А пък може и да се разтърся...

                          Коментар


                          • Давам една синергонска акция на този, който разкаже подробно какво се е случило на ОСА. Въпроси - отговори...лафче, ако е имало, кафенце....))

                            Коментар


                            • малко инфо , ама 3 пъти е пусната, като за малоумните...

                              Който трябва я знае информацията, а пък и хората ни поканиха на общо събрание...що да бързат..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БФБ
                                На проведено заседание на Управителния съвет на Синергон Холдинг АД-София /PETHL/ от 16.04.2007 год.е прието решение за свикване на ОСА, както следва:
                                Синергон Холдинг АД-София /PETHL/ свиква ОСА на 21.06.2007 год. от 09.00 ч. в гр. София, бул. Витоша 106, Сентрал Парк Хотел, Конферентна зала 1 при следния дневен ред:
                                - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2006 год.;
                                - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
                                - Доклад на регистрирания одитор за 2006 год.;
                                - Отчет на Директора за връзка с инвеститорите;
                                - Избор на регистриран одитор;
                                - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2006 год.;
                                - Промени в устава на дружеството. Проект за решение: Изменя чл. 12 от Устава на дружеството, както следва: Въз основа на чл. 196 от Търговския закон и устава, Управителния съвет е овластен в продължение на 5 /пет/ години, считано от момента на регистриране на настоящата разпоредба, да увеличава капитала на дружеството чрез издаване на нови акции до 100 000 000 /сто милиона/ лв., при зпазване изискванията на ТЗ и ЗППЦК;
                                - Решение за разпределение на печалбата на дружеството за 2006 год., неразпределената печалба и премийния резерв от минали години. Проект за решение: от печалбата за 2006 год., в размер на 13 329 665.27 лв., да се разпределят 10% за дивидент, а останалата сума да остане като неразпределена печалба;
                                - Приемане на решение за извършване на сделки по чл. 114 от ЗППЦК. Проект за решение: ОСА овластява управителните органи за:
                                Покупкана недвижим имот-терен, находящ се в гр. София, по плана на местността Младост 1А, бул. Александър Малинов, с обща площ 9 519 кв. м. Стойност, цена на имота: 1 200 евро за кв. м., общо 11 422 800 евро или 22 341 054.92 лв. за целия имот. Продавач: Витошки имоти ЕООД-София /заинтересовано лице по смисъла на чл. 114 от ЗППЦК/;
                                Сключване на договор за револвиращ заем в лева, със страни Синергон Холдинг АД-София и Омега Би Ди холдинг АД /заинтересовано лице по смисъла на чл. 114 от ЗППЦК/, за сумата от 10 000 000 лв., представляващи 10.37% от активите на Синергон Холдинг АД-София, за срок от 6 месеца до 5 години и пазарна лихва, но в размер не повече от 6%;
                                - При липса на кворум събранието ще се проведе на 06.07.2007 год. от 09.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
                                - Поканата за ОСА е публикувана в Д.В бр.37/08.05.2007 год.
                                Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 07.06.2007 год.
                                Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА, е 05.06.2007 год.
                                Много любезно от ваша страна, г-жо Динчева, но тази информация всеки може да я намери на страницата на БФБ!
                                Само това ли беше решено на събранието? Какво стана с останалите точки от дневния ред? Въпроси и отговори имаше ли? Кога ще пуснете малко повече информация?

                                Коментар

                                Working...
                                X