IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук можете до видите решенията взети на ОСА

    Коментар


    • http://www.synergon.bg/6/news_list.html

      Коментар


      • а така Ветре
        сигурно сте забелязали, не искам да злорадствам, но VAMO днес е -21%...друга любима акцийка на vhk.....

        Коментар


        • vhk:
          Междувпрочем за 2 продадени Синергонки могат да си купят една ПЛОБТ което според мен си е супер далавера и ще получават редовно дивидент вместо обещания .
          мамин, златен май си найде майстора при ПЛОБТ особено ако си ги взел на 26

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee
            само искам да проверя, някой от вас сверявал ли и е колко е ROE и PEG na PETHL?
            Имаше ги някъде изходните данни, че и на готово май могат да се намерят

            А някой сверявал ли е как се движат пропорционално цените на стара планина и това през последните две години

            Коментар


            • Това за заема е добра новина . Явно хората предпочитат да им излезе по-скъпо с някоя хилядарка отколкото да слушат глупости, а и показва уважение към съдружниците които нямат думата

              За дивидента аз го сметнах моя в бири и съм доволен. Има много изписано за политиката на изплащане на дивиденти и мисля, че символичните 10% са добро решение в случая.

              Примерно при спрягания плобт – за мен е важно дивидента да ми покрива разходите по финансирането докато доган се начуди . Разбира се и такова инвестиционно решение е строго индивидуално .

              Коментар


              • само искам да проверя, някой от вас сверявал ли и е колко е ROE и PEG na PETHL?
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Да не ме разберете погрешно не е лош дивидента и дружеството PLOBT по показатели но цигарена му работа а и доста политика има намесена там:
                  Не се бъзи-кай !!!

                  Коментар


                  • Да бе прав си сега го погледнах че PLOBT e 23Лв сори:

                    Но си остава факта че повечето не разчитаме на това:

                    Ако съм искал дивидент имам от Автомоторкорпорация (вносителите на Ситроен) който не виждам кой да ги бие по дивидент на БФБ.
                    Не се бъзи-кай !!!

                    Коментар


                    • [quote="marcy"]Специално за VHK за да ти задоволя любопитството:

                      Относно дивидента това е колкото да се запишем или преброим ли незнам но като следя кометарите повечето не разчитат на това включително и аз. И недей насочва вниманието към PLOBT след като примерно ODES дадоха по добър (имам от тях) .

                      Marcy, все пак цената на ОДЕСОСА е 10 пъти по -голяма от тази на ПЛОБТ, а дивидента е само малко над 5 пъти по-голям. Просто елементарни сметки
                      lipsata

                      Коментар


                      • Марси, не лъжи - дивидентната доходност при Одеаса и два пъти по-малка от тази на Плобт - грубо 5% и 10%.

                        Коментар


                        • Специално за VHK за да ти задоволя любопитството:

                          Относно дивидента това е колкото да се запишем или преброим ли незнам но като следя кометарите повечето не разчитат на това включително и аз. И недей насочва вниманието към PLOBT след като примерно ODES дадоха по добър (имам от тях) .

                          По другата тема имота: За мен парцела и построиката ще е успешно начинание и то както са го обявили предварително. Виж и аз изках да ми отговорят по подробно кой колко е спечелил от имота (търговска тайна майна).

                          А за заема ако не си разбрал се отменя (свързани лица). Може и ние да сме помогнали за това.

                          А за дружеството ще повторя че е подценено in this time.
                          Не се бъзи-кай !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                            Голяма мистерия относно това ОСА, голяма мистика, голяма тайнственост.
                            ми няма никаква мистика и тайнственост,

                            просто една дама, която много мило декларира намерението си да бъде в полза на инвеститорите, но нещо не и се удава и дразни с лафове от сорта "правя всичко възможно да ви бъда полезна", обещава да обобщи въпросите и да търси отговори (но няма правомощия някакви), публикува официални становища, които никаква работа не вършат и други такива...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marcy
                              Щом VHK каже че трябва да се продава, нали се сещате че трябва да се прави точно обратното.

                              Няма смисъл да казвам че притежавам но за всеки случай ще повторя.
                              Най после се появи един фен на синергона . Marcy ,разкажи ако обичащ за събранието .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vhk
                                Каде се скриха феновете на синергона нима не бяха на събранието да чуят своя вожд или са решили утре да разпродават , което и според мен си е най разумното решение .
                                Трудно е да се намери по-качествен и последователен директор - PR от този.Предлагам Синергон да си го вземат на мястото на техния ДВИ.Vhk, човеко, нямаме съмнение, че в портфейла имаш доста Синергон...Продължавай да си се бориш по твоя си начин, ние сме с теб

                                Коментар

                                Working...
                                X