IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парахoдство БРП (5BR / BRP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Явно някой прочете отчета...доста добър...а. И видимо се готвят за продажба на имоти.... интересното тук тепърва предстои!
    соу? последният дивидент е през 2005
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Явно някой прочете отчета...доста добър...а. И видимо се готвят за продажба на имоти.... интересното тук тепърва предстои!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        а има ли шансове за такова? тук е по-зле и от фазерлес
        Е няма как да знам... просто. Си разсъждавам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Ако направят едно увеличение мисля че ще вдигнат ликвидността и тогава лично за мен ще има значение... може и много много повечко от 3 лв да видим... тогава вече ще почерпя... от нищо нещо!
          а има ли шансове за такова? тук е по-зле и от фазерлес
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            има ли значение? няма и 100 сделки на година
            Ако направят едно увеличение мисля че ще вдигнат ликвидността и тогава лично за мен ще има значение... може и много много повечко от 3 лв да видим... тогава вече ще почерпя... от нищо нещо!

            Коментар


            • Компанията разполага ли с шлепове за горива БДЖ-то да ги върне през Калотина.
              https://www.capital.bg/politika_i_ik..._za_proval_na/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                Тука без да искам познах...войната не мисля че ще свърши скоро... очаквам големи печалби и следващата година... пътят към 3 лв е отворен!
                има ли значение? няма и 100 сделки на година
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Тука без да искам познах...войната не мисля че ще свърши скоро... очаквам големи печалби и следващата година... пътят към 3 лв е отворен!

                  Коментар


                  • Мечо, всичко ни е наред !
                    Печалбата расте, имотите се консолидират и вероятно нов капитан ще поеме корабите.

                    Коментар


                    • Друзя, как дела ?!
                      Флотилия отлавает към номинал ?

                      Коментар


                      • Партизан и Параходство имат еднакви представки, освен че групировките на запад ги разделя река Днепър вливаща се както Дунав в Черно море. Дори и Ботев е разчитал на Австрийското параходство, за да се добере до Козлодуй. A заради оживените препирни в другата тема тази схема би изчезнала в мъглата между матейко и лейтенанта.
                        Last edited by Кисимов; 06.10.2022, 21:13.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                          Заформило се е и партизанско движение, както навярно сте забелязали-край Мелитопол и Херсон: [ATTACH=CONFIG]n3972627[/ATTACH]
                          И каква е връзката с БРП

                          Коментар


                          • Заформило се е и партизанско движение, както навярно сте забелязали-край Мелитопол и Херсон:
                            Click image for larger version

Name:	_1.jpg
Views:	1
Size:	67.6 КБ
ID:	3972627

                            Коментар


                            • Много правилно... основният конкурент е украинският държавен Речен флот които подбиваше с ниски цени....ефекта на войната тук си казва думата...също както при Нео и агрия...повече товари които няма кой да ги вози...жито оръжие...спукват се от работа явно

                              Коментар


                              • През 70-те години СО „МАТ” стартира уникална технология за комбинирани превози суша – море/река – суша, осигуряващо по-голяма ефективност на превозите, по-качествена услуга на по-конкурентна цена. Ръководството му възприема идеята на Българско речно плаване (БРП) за превози на камиони с кораби по Дунава /ро-ро превози /.

                                Коментар

                                Working...
                                X