IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази година няма да има.А другата кой знае.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Тука не се ли чува нещо за сплит? егати колко съм лаком

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ГОТОВ ДА ЗАГУБИ
        АХ, МИЛИЧКИТЕ МИ АНАЛИЗАТОРЧЕТА ОТ ЕЛ/Б/АНА, МАЛКО СА ЗАКЪСНЕЛИ ДА СЕ КАЧАТ НА ВЛАКЧЕТО, ДОБРЕ ЧЕ НАВРЕМЕТО НЕ СЕ ИЗЛЪГАХ ДА ИМ СТАНА КЛИЕНТ, ЗАЩОТО ПРОСТО СА НАЗАД И С АНАЛИЗА И С ДЕЙСТВИЯТА. НЕ ЗНАМ НА ВАС КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ЕЛ/Б/АНА, НО НЕ СА ОПРЕДЕЛЕНО МОЯ ПОСРЕДНИК. МНОГО ФОНДОВЕ, МНОГО НЕЩО, А ДОХОДНОСТТА НИСКА, ЕДИН ПРИЯТЕЛ ИМА ПРИ ТЯХ РИСКОВ ПОРТФЕЙЛ И НИКАК НЕ Е ДОВОЛЕН ОТ ДОХОДНОСТТА, МИСЛИ ДА СЕ МАХА КЪМ ДЕКЕМВРИ.
        Доходността към декември ще е още по ниска.Няма какво да чака.
        Не е препоръка.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • АХ, МИЛИЧКИТЕ МИ АНАЛИЗАТОРЧЕТА ОТ ЕЛ/Б/АНА, МАЛКО СА ЗАКЪСНЕЛИ ДА СЕ КАЧАТ НА ВЛАКЧЕТО, ДОБРЕ ЧЕ НАВРЕМЕТО НЕ СЕ ИЗЛЪГАХ ДА ИМ СТАНА КЛИЕНТ, ЗАЩОТО ПРОСТО СА НАЗАД И С АНАЛИЗА И С ДЕЙСТВИЯТА. НЕ ЗНАМ НА ВАС КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ЕЛ/Б/АНА, НО НЕ СА ОПРЕДЕЛЕНО МОЯ ПОСРЕДНИК. МНОГО ФОНДОВЕ, МНОГО НЕЩО, А ДОХОДНОСТТА НИСКА, ЕДИН ПРИЯТЕЛ ИМА ПРИ ТЯХ РИСКОВ ПОРТФЕЙЛ И НИКАК НЕ Е ДОВОЛЕН ОТ ДОХОДНОСТТА, МИСЛИ ДА СЕ МАХА КЪМ ДЕКЕМВРИ.

          Коментар


          • Това за отчета всички го знаем.
            Явно вече и Елана имат сметка да го подчертават.

            Коментар


            • Ако не е Елана да ни отвори очите ...... не знам ..... направо ...
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Елана в последните анализи до клиентите си пак хвали Фазера. Има нещо тука. Този път даже викат, че отчета бил над очакванията хе хе


                не е препоръка и се надявам Елана да не ми се сърдят, че споделям тез неща, ама нали ги разпращат до всички
                Bobi75, ti ni kazvash nesta, koito ne znaem. Blagodari na ELANA za infoto.

                Коментар


                • Елана в последните анализи до клиентите си пак хвали Фазера. Има нещо тука. Този път даже викат, че отчета бил над очакванията хе хе


                  не е препоръка и се надявам Елана да не ми се сърдят, че споделям тез неща, ама нали ги разпращат до всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lond2001
                    Значи имам един грях по-малко
                    Ама имай в предвид че ще те обявят за сектант.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Значи имам един грях по-малко

                      Коментар


                      • Грях е да не купиш
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Tezi niva sa manna nebesna za kupuvacha i analna intervenciq za prodavacha.

                          Коментар


                          • Грехота ли е да се купува на тези нива?

                            Коментар


                            • Grehota e da se prodava na tezi niva.

                              I v US ima ipotechna kriza, no cenite v NY ne padat ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kavon
                                Първоначално изпратено от B.Graham
                                Капман лапна поредното пакетче от тоя "балон".
                                Това ако някой го е нарекъл балон, не знам просто ...
                                Отговаря на всички "изисквания" за балон.Малко акции,слаболиквидно и яко участие на Капман.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X