IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Държа се и тях държа и да се чуди човек как и женско дупе имам възможност да държа от скука изперках нещо, то и ракиено време станало, да ми се чуди човек к'во диря из форума и чета вопли за сривове и мрачно бъдеще. Аре наздраве от мен и няма да се плашите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lond2001
      Ако утре пусна поръчка продава на 300 лева, ще се кефи ли някой?
      Шумен дръж се бе пич.Не се излагай.На Коледа тия акции те топлят по-добре от женско дупе....... е не чак така де ама ще топлят добре.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Евала, Боби, бърз си за съжаление само питах, по-скоро бих си купил, отколкото да продам скучая и затова драскам глупости, не ми се сърдете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lond2001
          Ако утре пусна поръчка продава на 300 лева, ще се кефи ли някой?
          ето един човек дето обича да си играе с огъня

          Колко ще пуснеш на 300?????

          Коментар


          • Ако утре пусна поръчка продава на 300 лева, ще се кефи ли някой?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от franky4fingers
              Verno, golqm smqh

              kakvi sa tezi borsovi igrachi .... , moze bi dalnovidni hahahah
              Франки дали Карол и Елана знаят че Капман са купували на 240 и че жалките им опити са обречени на неуспех
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Verno, golqm smqh

                kakvi sa tezi borsovi igrachi .... , moze bi dalnovidni hahahah

                Коментар


                • Е.....х ти шушумигите.Какво правите бе? 300 лева за Фазера.Карол и Елана са ебати сладурите.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • И аз мисля че Фазера е за сплит вече, цена на акция над 300 лв трябва да се прави сплит за да бъде по лесно-достъпна. Друг въпрос е дали ръководството владее и познава тези техники и дали го интересува, макар че в Директорския съвет имат по доста книжа. Просто трябва да се подсети ръководството, било от инвеститори, било от външни консултанти.

                    Коментар


                    • Не ти трябва вътрешна инфо.
                      Погледни графиките.

                      Коментар


                      • Не разполагам с вътрешна информация, просто попитах, защото се замислих тия дни колко хубаво би било. Наистина малко ликвидност не е излишна, макар че при тия панически корекции...

                        Коментар


                        • FAZER-a, ako napravi split ste e super qko ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lond2001
                            Е то тази година свърши, дет са вика.
                            сплит или по-точно увеличаване на капитала със собствени средства може да се обяви до 3 месеца след приемане на отчета за предишната година. значи другата година чакаме сплит. Просто акцията трябва да стане по-ликвидна.

                            ХДПАТ обявиха толко късно сплита, защото при тях важи годишния консолидиран отчет затова някои хора се заблудиха за пътищата, че няма да има сплит


                            еи Ник, мойто не е препоръка друже

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lond2001
                              Тука не се ли чува нещо за сплит? егати колко съм лаком
                              Ти внимавай, защото КФН може друго да не прави, но с такива като теб редовно се заяжда

                              Коментар


                              • Е то тази година свърши, дет са вика.

                                Коментар

                                Working...
                                X