IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham
    Капман лапна поредното пакетче от тоя "балон".
    Това ако някой го е нарекъл балон, не знам просто ...

    Коментар


    • Istinata e v paketa ...

      Коментар


      • Капман лапна поредното пакетче от тоя "балон".
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Колеги фазера все още е надолу ,купувайте ако ви стиска,ако не ви стиска не купувайте.Имам и допълвам,но риска си е мой.

          Коментар


          • Ха - ха, това беше яко. Идеята ми допада, ако ударя и едно-две, като нищо съм се разголил

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lond2001
              Свършиха ми приборите за хранене и не можах и да кусам доста мече и заешко хапнах предната седмица и за десерта вчера не ми остана място, сега да се повозя на някое биче да се поотръска малко 'раната и съм ОК.
              Въпреки това отиди до офиса на "Фико" и им покажи задник в стил "Смело сърце".Щото те нямат такова
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Свършиха ми приборите за хранене и не можах и да кусам доста мече и заешко хапнах предната седмица и за десерта вчера не ми остана място, сега да се повозя на някое биче да се поотръска малко 'раната и съм ОК.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lond2001
                  Да ама в Шумен не виреят само зайци това дружество е едно от любимите ми и има защо.
                  По "съградски" хапна ли заешко днес? Фикото пусна добре в 9,30.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Kupih si i 25 ORGH na 800 bgn , ama pak sum dovolen

                    Trqbva da se kupuva i pri rustez i pri spad, kogato imash viziq za budesteto na dadena kompaniq

                    Samo deto poharchih mnogo cash po vreme na rasteza haha

                    Hubavoto e, che dohodnostite vse oste sa 3-cifreni

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от franky4fingers
                      Graham az si kupih 50 FZLES na 350

                      Vdignah si srednata cena, no puk imam poveche cash v edno ot nai-perspektivnite druzestva na BFB
                      И добре си направил.Една крачко по-близо до LBO-то
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Да ама в Шумен не виреят само зайци това дружество е едно от любимите ми и има защо.

                        Коментар


                        • Graham az si kupih 50 FZLES na 350

                          Vdignah si srednata cena, no puk imam poveche cash v edno ot nai-perspektivnite druzestva na BFB

                          Коментар


                          • Ще сънуват я.Особено това стадо шуменски зайци дето избяга днес.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • FZLES na tezi niva sled 1 sedmica samo ste go sunuvate

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от заядливецът
                                Първоначално изпратено от franky4fingers
                                Graham, ako managemnet dava interviews kato Bobokovi, to forward PE ste e okolo 40, a ne okolo 23
                                не е въпроса в интервютата а в перспективите за ръстеж
                                при фазера те са меко казано ограничени
                                Я пак.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X