IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дружба стъкларски заводи АД (4DR / DRUPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • DRUPL

    Това е едно от малкото наистина работещи предприятия на БФБ.
    Падането ни най-малко не ме притеснява, но не смятам да купувам, докато не се изяснят юридическите проблеми с увеличението на капитала.

    Коментар


    • Идиотия, олигофрения, безхаберие - все описателни сравнения на случващото се по позицията!

      А бизнесът е много добър и много перспективен!

      Но да не отписваме позицията преждевременно.....


      Притежавам много малко акции (колкото да топна пръстчето) и в този смисъл - мнението ми не е препоръка за нищо друго, освен за две глътки коняче преди заспиване!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kostadinat
        Първоначално изпратено от ATILA
        Тука вече втори ден гледаме филма: "От глупав - по-глупав, та направо прост!"

        С 4 акции свиха пазарната капитализация с 50%...
        По лошото е че вече имаме ниско горно ценово ограничение и ще ни трябват дни за да се възстанови цената, а никой няма да иска да продаде и една акция на дабъл-трипъл загуба само и само за да отпуши нагоре (поне аз не бих).

        С две думи: Не виждам никаква търговия още месец по тази позиция.
        Аз пък съм на друго мнение. Ще има продавачи и още как. Същата история като със СБС. Сори, ама маркет кап от 1 милярд е вече в историята.

        Нямам акции и съчувствам на тея, които имат. Да не ми се нахвърлите сега?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kostadinat
          Първоначално изпратено от ATILA
          Тука вече втори ден гледаме филма: "От глупав - по-глупав, та направо прост!"

          С 4 акции свиха пазарната капитализация с 50%...
          По лошото е че вече имаме ниско горно ценово ограничение и ще ни трябват дни за да се възстанови цената, а никой няма да иска да продаде и една акция на дабъл-трипъл загуба само и само за да отпуши нагоре (поне аз не бих).

          С две думи: Не виждам никаква търговия още месец по тази позиция.
          Противно на всякаква логика, днес тук имаше бурна търговия с акции от ценовия миниму и максимум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ATILA
            Тука вече втори ден гледаме филма: "От глупав - по-глупав, та направо прост!"

            С 4 акции свиха пазарната капитализация с 50%...
            По лошото е че вече имаме ниско горно ценово ограничение и ще ни трябват дни за да се възстанови цената, а никой няма да иска да продаде и една акция на дабъл-трипъл загуба само и само за да отпуши нагоре (поне аз не бих).

            С две думи: Не виждам никаква търговия още месец по тази позиция.

            Коментар


            • Тука вече втори ден гледаме филма: "От глупав - по-глупав, та направо прост!"

              С 4 акции свиха пазарната капитализация с 50%...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kostadinat
                Първоначално изпратено от BGN
                Според мен по-голям е шанса от страната на продавачите..

                Нямам акции.. за съжаление.
                Според мен пък е точно обратното. Имаме просрочена дата, без значение кой е виновен, срокът не е спазен. По закон ако не е спазен срока, ОСА е невалидно. Но нека компетентните органи си кажат тежката дума.
                И според мен шанса на купувачите е по голям и то защото съдебното решение едва ли ще бъде готово до 13.05.2008 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BGN
                  Според мен по-голям е шанса от страната на продавачите..

                  Нямам акции.. за съжаление.
                  Според мен пък е точно обратното. Имаме просрочена дата, без значение кой е виновен, срокът не е спазен. По закон ако не е спазен срока, ОСА е невалидно. Но нека компетентните органи си кажат тежката дума.

                  Коментар


                  • Според мен по-голям е шанса от страната на продавачите..

                    Нямам акции.. за съжаление.

                    Коментар


                    • Нищо ново не е станало. Седим и чакаме решението на съда, а това е най-непредвидимото нещо в България...

                      Коментар


                      • и що така стана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от skip
                          http://kompanii.investor.bg/?cat=147&id=62235

                          След като Регистъра е имал основание за отказ един път, какъв е варианта да бъде спечелено обжалването?
                          Голям, защото, както казват - спазили са законовите срокове и следователно от регистъра нямат право да не им обявят поканата до акционерите по надлежен ред... По-голямата въпросителна е дали съдебният акт ще влезе в сила най-късно до 13 май 2008 г. включително...

                          Коментар


                          • http://kompanii.investor.bg/?cat=147&id=62235

                            След като Регистъра е имал основание за отказ един път, какъв е варианта да бъде спечелено обжалването?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от puf paf
                              Купих малко днес , ще видим .....
                              Тук започва да става все по интересно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neo
                                Тук наистина ще се повтори сценария от СБС.Днес акциите са цели с право на сплит, но загубата която инкасират няма да се компенсира и така че продавачите са печеливши, защото ще продължим надолу.
                                ..или някой от кеш имащите ще изправи носа на лодката!

                                Коментар

                                Working...
                                X