IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Да нямаш четвърт акция?
    http://www.nasdaq.com/symbol/gsk/dividend-history
    За по-голяма диверсификация

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Колеги, някой получи ли дивидентец от GSK? При мене пъкна, но нещо не съм доволен от сумата - 0.144 еврака на акция, май посредниците ми са объркали нещо
      Да нямаш четвърт акция?
      http://www.nasdaq.com/symbol/gsk/dividend-history

      Коментар


      • Ще видим това - не знам да са намалили.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • и при мен е така но ние имаме един и същ посредник
          но ми се струва, че го намалиха малко
          бавно и тихо нагоре

          Коментар


          • Колеги, някой получи ли дивидентец от GSK? При мене пъкна, но нещо не съм доволен от сумата - 0.144 еврака на акция, май посредниците ми са объркали нещо
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Коментар


              • Дивидентът от господин адмиралът - пъкнал - втори за годината - 0,623 еврака на акция.

                Дивидентна доходност към настояща цена: 5.86%.
                Last edited by Императорът; 10.10.2017, 19:55. Причина: Дивидентна сгода.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • При мен още не, Стрелков - вероятно утре ще пъкне - но пъкна дивидентът от Проучване и добив на нефт и газ - 0.275 кинта на акция

                  Тия ги бях забравил Дори ги продадох - полакомих от воатилството и сосната им цена - ама ако паднат под седмак, може пак да си ги изловя


                  Така е, Грую - благодаря - опитвам полезен да бъда, а те само насреща ми: "гаф-гаф-гаф" - кат` тако`а.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • импе преведоха ли дивидента от admiralgroup
                    бавно и тихо нагоре

                    Коментар


                    • Е, що сте се нахвърлили на Импе-то - ми пише си, поддържа темата жива, покрай него се получават и много качествени мнения, които иначе нямаше да ги има и те така. Нека да твори - ако няма полза, няма и вреда, а и темата е много по-полезна от 90% от останалите в този форум
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Импов, нека всеки да пише за печалбите си, нали е инвестиционен форум..Всички не може да са във твоите могущи компании, ще има и други варианти..
                        Ами да пише, няма лошо - просто обяснявам каква е идеята на темата и защо давам определена информация по определен начин.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Импов, нека всеки да пише за печалбите си, нали е инвестиционен форум..Всички не може да са във твоите могущи компании, ще има и други варианти..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Монетов, ами внеси твоят дял по темата с обсъждане на този интересен въпрос... щото от последните 5-10 коментара, ако не броим моите, твоят е единственият смислен.

                            Тиквов, говориш глупости до степен да се самоопровергаваш в последното изречение, че нали това е част от "материята" - каква е ЧИСТАТА доходност от една акция? Някакъв съсел пък, дето бъкел не разбира от инвестиране, се хвали как си пуснал тото, бе я престанете да ми спамите темата, бе.

                            Апропо - ако някой прегледа колко сайтове има, посветени основно на дивидентите на световните компании, ного хубаво ще си помисли пак дали тая тема е празна, излишна, бутафорна и т.н. - а и както казах, на който му е излишна и бутафорна, защо я отваря? Аз - темите, дето не ме интересуват - просто не ги отварям.
                            немаш никво чувство за хумор.

                            Коментар


                            • Монетов, ами внеси твоят дял по темата с обсъждане на този интересен въпрос... щото от последните 5-10 коментара, ако не броим моите, твоят е единственият смислен.

                              Тиквов, говориш глупости до степен да се самоопровергаваш в последното изречение, че нали това е част от "материята" - каква е ЧИСТАТА доходност от една акция? Някакъв съсел пък, дето бъкел не разбира от инвестиране, се хвали как си пуснал тото, бе я престанете да ми спамите темата, бе.

                              Апропо - ако някой прегледа колко сайтове има, посветени основно на дивидентите на световните компании, ного хубаво ще си помисли пак дали тая тема е празна, излишна, бутафорна и т.н. - а и както казах, на който му е излишна и бутафорна, защо я отваря? Аз - темите, дето не ме интересуват - просто не ги отварям.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Както е казал поетът, когато проф. Вучков говори и фактите мълчат.
                                Импе, без да се засягаш, ама практиката е показала, че в 96,66% от случаите въпроси за закъснял дивидент задават хора, намерили боновата книжка на баба си на тавана. Аз не знам Кока Кола или Проктъл и Гембъл да са участвали в масовата приватизация. Или бъркам?
                                Последните имат хубав шампоан за мазна коса. За да има ефект трябва да се ползва редовно. Препоръчвам! Та в таЯ смисъл, дали някой ще тръгне да купува мидички, слуз, и секви други такива простотии, ако не се е запознал предварително с материята? Ърм?


                                Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                                Коментар

                                Working...
                                X