IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Леко, с около 20-ина евро
    Смятам - това свързано основно с последните придобиваници. Компанията похарчи 15 МБ за тях, но това я направи - ако се не лъжа - най-най-най-могъщата фармация в Европа.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Да, преди не си купувах, защото бяха твърде скъпи... то и сега бръзо-бръзо: нагоре. Само за няколко дни излязох и капиталово на плюс, естественият спад след ексдивидентната дата бе преодолян само за два дена. Не е толкова сгодна заради високият данък, който ни дънят френските свини, ама пак става и може да се съизмерва с нашите компании, даващи добра доходност.

      Ти да не се замисли за?
      ти винаги си на печалба, и то бърза
      не ми се мисли ако управляваше примерно 500 хил портфейл какви пари щеше да имаш в джоба!!!
      но .......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Леко, с около 20-ина евро
        тогава не е ли по-добре да замълчим за дивидента - поне засега????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          май цената е спаднала за последната година ???
          Да, преди не си купувах, защото бяха твърде скъпи... то и сега бръзо-бръзо: нагоре. Само за няколко дни излязох и капиталово на плюс, естественият спад след ексдивидентната дата бе преодолян само за два дена. Не е толкова сгодна заради високият данък, който ни дънят френските свини, ама пак става и може да се съизмерва с нашите компании, даващи добра доходност.

          Ти да не се замисли за?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            май цената е спаднала за последната година ???
            Леко, с около 20-ина евро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Дивидент от Sanofi - пъкнал. 2.12 еврака на акция.


              Ного чешат с данъкът тия френски свини, проклетидаса... но пък компанията е могъща и ежегодно дивидентът завишава, а наскоро силно се ушири и вече №1 в Европа е.

              Обичам могъщи компании.
              май цената е спаднала за последната година ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                И аз чакам Арома- звънях не знаят още..Сигурно колкото миналата година..
                Бройките ми там са символични, както и на Спиди не са толкова много де. Просто ми е интересно защо се бавят. И при Спиди най-вероятно ще повторят дивидента...

                Коментар


                • И аз чакам Арома- звънях не знаят още..Сигурно колкото миналата година..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Колеги, инфото за размера на дивидента на повечето ми акции на БФБ излезе. "Останаха" ми само Спиди и Арома, някой има ли инфо за техния размер?
                    И при мен така, чакам само Флагмана/кораба майка/

                    Коментар


                    • Колеги, инфото за размера на дивидента на повечето ми акции на БФБ излезе. "Останаха" ми само Спиди и Арома, някой има ли инфо за техния размер?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Туканка - немалко акционери в Газпром сме - компанията дивидентът си от миналата година ще запази:

                        https://www.investor.bg/centralna-i-...identi-261242/
                        Еи ......
                        Last edited by RUBLA; 17.05.2018, 12:07. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Туканка - немалко акционери в Газпром сме - компанията дивидентът си от миналата година ще запази:

                          https://www.investor.bg/centralna-i-...identi-261242/
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Дивидент от Sanofi - пъкнал. 2.12 еврака на акция.


                            Ного чешат с данъкът тия френски свини, проклетидаса... но пък компанията е могъща и ежегодно дивидентът завишава, а наскоро силно се ушири и вече №1 в Европа е.

                            Обичам могъщи компании.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Снесе, сега проверих, вече загубата ми е почти наполовина, но пак си е загуба!
                              Е, още 5-6 дивидентченца и ти: напред.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Дивидент от Pearson: пъкнал. 0.136 еврака на акция.


                                Дивидент от Allianz - пъкнал. 5.89 еврака на акция.

                                Гувик-гувик.



                                Грую: снесе ти Еланката вече ли?
                                Снесе, сега проверих, вече загубата ми е почти наполовина, но пак си е загуба!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X