IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дивидент от Pearson: пъкнал. 0.136 еврака на акция.


    Дивидент от Allianz - пъкнал. 5.89 еврака на акция.

    Гувик-гувик.



    Грую: снесе ти Еланката вече ли?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      При мен няма нищо по въпроса - явно са репили да ме забавят, щото много ги плюя. И с право ги плюя
      Ще пъкне, бе... и при тебе ще пъкне
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Те може изобщо да не ти изплатят ако четат форума
        Хареса ми, сложиш ти плюс Еверест, баце!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          При мен няма нищо по въпроса - явно са репили да ме забавят, щото много ги плюя. И с право ги плюя
          Те може изобщо да не ти изплатят ако четат форума

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Дивидент от Еланката - пъкнал. 0.0815 кинта на акция.
            При мен няма нищо по въпроса - явно са репили да ме забавят, щото много ги плюя. И с право ги плюя
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Дивидент от Еланката - пъкнал. 0.0815 кинта на акция.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                имам ги от на нива от 28 до 38 много добър дивидент . даже казаха че до две години ще продадат активи за около 2 милиарда но и държат всички кубински пури с една от под компаниите си
                Не е хубаво да се продават активи... иначе имат хубави пушенета - Голоаз, Житан, дето ного ги обичам. Ще ги имам напредвид. Да - иска ми се да укрепя добивният си сектор, ама на тия цени... Как ме е яд за Лукойл - искам ги на 50 кинта, те на 58, Total ми се щеше тоже... Rio Tinto също ми се щеше да си допълня още, ама тя пък скокна над 48 кинта... май само с Газпром ще се донагувича - ако няма спад, щото там няма време за чакане.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • имам ги от на нива от 28 до 38 много добър дивидент . даже казаха че до две години ще продадат активи за около 2 милиарда но и държат всички кубински пури с една от под компаниите си
                  бавно и тихо нагоре

                  Коментар


                  • Хм, ще ги помисля
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Гледал съм ги тия и преди и имам ги предвид. Позабравил ги бях с още няколко интересни компании от Британия - ама май пак ще се позамисля, ако суровинните акци, в частност слузестите не поотстъпят поне малко надолу. Гледам - струват 30 кинта във Франкфурт, ама защо са паднали здраво надолулу, били са 45 кинта преди година? Имаш представа ли?
                      Страхуват се хората, защото всички останали големи компании пуснаха устройства за нагряване на цигари, които се рекламират като по-малко вредни. За разлика от тях Imperial Brands залагат на електронните цигари. В последните две години тези устройства имат голям успех в Япония и Южна Корея и сега се проектира, че това ще се пренесе и в Западния свят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rational Investor Разгледай мнение
                        Една идея за международните пазари - Imperial Brands, четвъртата най-голяма международна тютюнева компания. Тази седмица излезе отчетът за полугодието и потвърдиха ангажимента да увеличат дивидента за тази година с 10% спрямо миналата. На база настоящите цени, дивидентната доходност ще е 6,5% за бизнес, който е стабилен. Освен това плановете са дивидента да расте поне още няколко години с по 10%, а възможност за това има - в момента разпределят едва 65% от свободния паричен поток.
                        Гледал съм ги тия и преди и имам ги предвид. Позабравил ги бях с още няколко интересни компании от Британия - ама май пак ще се позамисля, ако суровинните акци, в частност слузестите не поотстъпят поне малко надолу. Гледам - струват 30 кинта във Франкфурт, ама защо са паднали здраво надолулу, били са 45 кинта преди година? Имаш представа ли?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Една идея за международните пазари - Imperial Brands, четвъртата най-голяма международна тютюнева компания. Тази седмица излезе отчетът за полугодието и потвърдиха ангажимента да увеличат дивидента за тази година с 10% спрямо миналата. На база настоящите цени, дивидентната доходност ще е 6,5% за бизнес, който е стабилен. Освен това плановете са дивидента да расте поне още няколко години с по 10%, а възможност за това има - в момента разпределят едва 65% от свободния паричен поток.

                          Коментар


                          • .... сосен-сосен ръст в печалбата и на ВР. Препоръчвам тази акция, от нея сладко се гувича:

                            https://www.investor.bg/evropa/334/a...chieto-260312/
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Отделно - методът за изчисляване на доходност - към ексдивидентната дата - е пълен абсурд, изкуствено завишаване на - знаем как цената пада със стойността на дивидентът. Какво ми показва - колко съм изпуснал, като не съм се нагувичил с Чесънчета напримерно ли? Дори това не ми го показва коректно. Виждаме драстически спад на доходността.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                С тоя затлачен ТР, тази година не можем още да видим всички предложения за дивидент на БФБ.
                                Ето линкче на който му трябва за последните 5години на по-ликвидните платци
                                Успех на всички!

                                http://www.elana.net/ckfinder/userfi...ntni-akcii.pdf
                                Какво е ТъРъ? Как са подбрали точно и само тия компании - по ликвидност ли? ПДНГ например по-ликвиден ли е от Златният жабок?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X