IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе вчера влязох в платформата гледам някакви хиляди левове, тъкмо се чудех какви са тези пари. То било дивидент от Хим. Съвсем го бях забравил това нещо.
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Импов, с тези мощни- могъщи компании и хвалби, пак ли пропусна плис- олис..
      Last edited by Kiro; 06.10.2017, 09:36.

      Коментар


      • Понеже цялата тема ми изглежда, като табло за обяви на импето, да се опитам да вкарам малко разговор.
        Забелязали ли сте БГ компания, която да е променила устава си, спрямо промените в зппцк и да е отворила възможност за два дивидента годишно? Аз май не попаднах на такива точки в събранията дори на адсиц...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          а бе ти си направо секс-символ
          Ъръмчх.

          Нещо като Ърни Чегевара на финансовите пазари?

          Щото ме сравняват и с Лагерфелд....
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Така е, драги приятелю, но:
            1. В Имотаджийското инвестицията ми е ного по-голяма, отколкото в Кока кола.
            2. Кока кола си взех, когато бях нов и зелен на чуждите пазари и - малко на юруш - но си взех на сгодна цена.
            3. Да кажеш, че имаш акции в Кока кола е доста по-секси, отколкото да кажеш, че имаш акции в Софарма имоти.

            а бе ти си направо секс-символ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
              Импов на имотаджийския див се мръщиш пък се кефиш на кока-колски на 2,3%. Гледам са те друснали и 30% данък. Нот гут
              Така е, драги приятелю, но:
              1. В Имотаджийското инвестицията ми е ного по-голяма, отколкото в Кока кола.
              2. Кока кола си взех, когато бях нов и зелен на чуждите пазари и - малко на юруш - но си взех на сгодна цена.
              3. Да кажеш, че имаш акции в Кока кола е доста по-секси, отколкото да кажеш, че имаш акции в Софарма имоти.

              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импов на имотаджийския див се мръщиш пък се кефиш на кока-колски на 2,3%. Гледам са те друснали и 30% данък. Нот гут

                Коментар


                • Дивидент от Coca cola - пъкнал - 0.26 зеленички на акция.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Не, явно е по сметката ми, просто не съм ходил до брокера защото работя с поръчки а не с платформа. Значи остава само Софарма имоти. Някой знае ли кога ще започне изплащането там, или поне кога ще приключи увеличението на капитала?

                    Сега прегледах бюлетините, на 27,09,16г. съм записал приблизително 2 800бр., а дивидента е влязъл на 14,10,16г.
                    Де да можеха да го превеждат преди записването на новите акции, но и това ще стане след две години - ама пък няма и да записвам повече!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                      Монбат мина. Да не си купувал след екс датата?
                      Не, явно е по сметката ми, просто не съм ходил до брокера защото работя с поръчки а не с платформа. Значи остава само Софарма имоти. Някой знае ли кога ще започне изплащането там, или поне кога ще приключи увеличението на капитала?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        Остана ми да получавам дивиденти от Софарма имоти и Монбат. Имате ли информация кога ще започне изплащането?
                        Монбат мина. Да не си купувал след екс датата?

                        Коментар


                        • Остана ми да получавам дивиденти от Софарма имоти и Монбат. Имате ли информация кога ще започне изплащането?

                          Коментар


                          • Ще има извънреден дивидент по Черкизово към 7.октомври (4.66% брутен към текуща цена) http://forum.mfd.ru/forum/thread/?id=61943
                            Но тече и търгово (формално) до 29.IX, а спреда е разтеглен
                            http://www.londonstockexchange.com/e...E.html?lang=en

                            Коментар


                            • Няма, бе.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импе, там корекция няма а тука има,нале ?!))) с оглед на това, гледай да не изгориш дивидентите из чужденеция
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X