IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Митак тоя портфейл 2 години е назад само от комисионните. 5 бона? Ти си се забравил. Да не говорим че в БГ има по-добри компании но както и да е. Благодаря за - виждам че и ти вече не препоръчваш Алианц
    Посочи ми поне една позиция, при която дивидентът няма да покрие комисионът дори не за година, но за 9 месеца.

    Посочи ми тоже поне една небългарска компания, която има превъзхождащ я български еквивалент. Че аз две от нашите ги сложих само от патриотизъм !!! Ако бях избрал вместо тях британски, доходността щеше да е над 6% още в следващата година.

    Не препоръчвам Allianz за дивидентен портфейл, докато акцията е над 180 еврака. Аз си се нагувичих на сгода - средно на малко над 140, сега е късно.

    Биков - ако имаш по-добри идеи - посочи ми ги.
    Last edited by Императорът; 20.08.2017, 22:25.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Митак тоя портфейл 2 години е назад само от комисионните. 5 бона? Ти си се забравил. Да не говорим че в БГ има по-добри компании но както и да е. Благодаря за - виждам че и ти вече не препоръчваш Алианц

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Наивников - пренебрежителството ти е несправедливо. Защото в сила е и обратното: ако някоя акция не се търгува във Франкфурт, то най-вероятно е смотана.

        Обещанията за БФБ ме блазнят само ако има вариант да бъдем по-малко чесани с данък дивидент за немски и американски кации - иначе не - каквото ме кефи, мога да си го купя и във Франкфурт.


        Тони: нещо - варианти ли търсиш? Извън туканка, ърм? Днес един приятел - аматьорченце - ме помоли да го посъветвам - де да инвестира 5 Б, тъй че да печели повече, отколкото от бамковите депозити. Ето какво го посъветвах аз - става дума за 5 Б:


        БЪЛГАРИЯ:

        Атера - 200 бр
        Привилегирован Жабок - 100 бр
        Трейдингче - 30 бр
        Имотчета - 50 бр


        БРИТАНИЯ:

        HSBC - 25 бр
        GSK - 10 бр
        Rio Tinto - 5 бр
        Admiral Group - 4 бр

        САЩ:

        Pfizer - 5 бр
        Ford - 14 бр
        Senior Housing - 8 бр

        ГЕРМАНИЯ

        Daimler - 3 бр


        ХОЛАНДИЯ

        Shell - 11 бр


        РУСИЯ

        Gazprom - 70 бр

        Този портфейл ще му носи дивидентна доходност около 5.8% засега - с тенденции да иде около и над 6%.
        С тоя май няма да сте приятели още дълго време
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Наивников - пренебрежителството ти е несправедливо. Защото в сила е и обратното: ако някоя акция не се търгува във Франкфурт, то най-вероятно е смотана.

          Обещанията за БФБ ме блазнят само ако има вариант да бъдем по-малко чесани с данък дивидент за немски и американски кации - иначе не - каквото ме кефи, мога да си го купя и във Франкфурт.


          Тони: нещо - варианти ли търсиш? Извън туканка, ърм? Днес един приятел - аматьорченце - ме помоли да го посъветвам - де да инвестира 5 Б, тъй че да печели повече, отколкото от бамковите депозити. Ето какво го посъветвах аз - става дума за 5 Б:


          БЪЛГАРИЯ:

          Атера - 200 бр
          Привилегирован Жабок - 100 бр
          Трейдингче - 30 бр
          Имотчета - 50 бр


          БРИТАНИЯ:

          HSBC - 25 бр
          GSK - 10 бр
          Rio Tinto - 5 бр
          Admiral Group - 4 бр

          САЩ:

          Pfizer - 5 бр
          Ford - 14 бр
          Senior Housing - 8 бр

          ГЕРМАНИЯ

          Daimler - 3 бр


          ХОЛАНДИЯ

          Shell - 11 бр


          РУСИЯ

          Gazprom - 70 бр

          Този портфейл ще му носи дивидентна доходност около 5.8% засега - с тенденции да иде около и над 6%.
          Да не си развалите приятелството с тези съвети

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Наивников - пренебрежителството ти е несправедливо. Защото в сила е и обратното: ако някоя акция не се търгува във Франкфурт, то най-вероятно е смотана.

            Обещанията за БФБ ме блазнят само ако има вариант да бъдем по-малко чесани с данък дивидент за немски и американски кации - иначе не - каквото ме кефи, мога да си го купя и във Франкфурт.


            Тони: нещо - варианти ли търсиш? Извън туканка, ърм? Днес един приятел - аматьорченце - ме помоли да го посъветвам - де да инвестира 5 Б, тъй че да печели повече, отколкото от бамковите депозити. Ето какво го посъветвах аз - става дума за 5 Б:


            БЪЛГАРИЯ:

            Атера - 200 бр
            Привилегирован Жабок - 100 бр
            Трейдингче - 30 бр
            Имотчета - 50 бр


            БРИТАНИЯ:

            HSBC - 25 бр
            GSK - 10 бр
            Rio Tinto - 5 бр
            Admiral Group - 4 бр

            САЩ:

            Pfizer - 5 бр
            Ford - 14 бр
            Senior Housing - 8 бр

            ГЕРМАНИЯ

            Daimler - 3 бр


            ХОЛАНДИЯ

            Shell - 11 бр


            РУСИЯ

            Gazprom - 70 бр

            Този портфейл ще му носи дивидентна доходност около 5.8% засега - с тенденции да иде около и над 6%.
            импе ти комисионите не може избиеш с тез 2 -3 лота

            Коментар


            • Наивников - пренебрежителството ти е несправедливо. Защото в сила е и обратното: ако някоя акция не се търгува във Франкфурт, то най-вероятно е смотана.

              Обещанията за БФБ ме блазнят само ако има вариант да бъдем по-малко чесани с данък дивидент за немски и американски кации - иначе не - каквото ме кефи, мога да си го купя и във Франкфурт.


              Тони: нещо - варианти ли търсиш? Извън туканка, ърм? Днес един приятел - аматьорченце - ме помоли да го посъветвам - де да инвестира 5 Б, тъй че да печели повече, отколкото от бамковите депозити. Ето какво го посъветвах аз - става дума за 5 Б:


              БЪЛГАРИЯ:

              Атера - 200 бр
              Привилегирован Жабок - 100 бр
              Трейдингче - 30 бр
              Имотчета - 50 бр


              БРИТАНИЯ:

              HSBC - 25 бр
              GSK - 10 бр
              Rio Tinto - 5 бр
              Admiral Group - 4 бр

              САЩ:

              Pfizer - 5 бр
              Ford - 14 бр
              Senior Housing - 8 бр

              ГЕРМАНИЯ

              Daimler - 3 бр


              ХОЛАНДИЯ

              Shell - 11 бр


              РУСИЯ

              Gazprom - 70 бр

              Този портфейл ще му носи дивидентна доходност около 5.8% засега - с тенденции да иде около и над 6%.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                на бфб интернешънъл не би трябвало да има само немски акции, по-скоро от цял свят(стига да се търгуват, като адр на ксетра), както и етф-и
                поне така каза Иван Такев
                благодаря за уточнението. Те много работи казаха, ама...

                Коментар


                • на бфб интернешънъл не би трябвало да има само немски акции, по-скоро от цял свят(стига да се търгуват, като адр на ксетра), както и етф-и
                  поне така каза Иван Такев
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    Нямам поглед на немски пазари. За мен пазарът е един и той е в Щатите. Немски чипове през БФБ.... Чак ме напушва смях. Тази манджа вече сме я яли. Нали имаше депозитарни разписки на DB и DT. Обикновено, всичко което го има в Немция и е интересно има и щатски АДР-и.
                    може би си прав, благодаря за коментара!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Както всички знаем, от бфб от няколко години обявяват, че "...до 3 месеца" тръгва BSE International и ще пазарим немски чипове. Виждам, че имаш поглед към международните пазари, би ли насочил вниманието ми към нещо немско?
                      Нямам поглед на немски пазари. За мен пазарът е един и той е в Щатите. Немски чипове през БФБ.... Чак ме напушва смях. Тази манджа вече сме я яли. Нали имаше депозитарни разписки на DB и DT. Обикновено, всичко което го има в Немция и е интересно има и щатски АДР-и.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        TEVA, ама след 3 дни. Така де, за 2 дни падна с 35%. След 3 дни ще е на сгода
                        Както всички знаем, от бфб от няколко години обявяват, че "...до 3 месеца" тръгва BSE International и ще пазарим немски чипове. Виждам, че имаш поглед към международните пазари, би ли насочил вниманието ми към нещо немско?
                        Last edited by tony1975; 20.08.2017, 15:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LChristoff Разгледай мнение
                          Благодаря. Успешна търговия!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                            Здравейте, колеги! Интересувам се от най- добрия (изгоден) ИП в Англия, може и международен различен от Saxo Bank и IB за търговия на акции в Европа и Америка. Някой ако има предложения да пише. Благодаря предварително.
                            De Giro. https://www.degiro.eu


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              GAZ
                              HCN :-P

                              Коментар


                              • БРЕФ И АРОМА не са минали..

                                Коментар

                                Working...
                                X