IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видахим АД (4VD / VIDA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • VIDA - НАКЪДЕ??

    Не му се връзвай.

    Коментар


    • VIDA - НАКЪДЕ??

      Ти си откачил.
      Кви катафалки са ти в ума пък на теб?
      Толкова ли нямаш какво да караш.

      Коментар


      • VIDA - НАКЪДЕ??

        Споко момчета аз ще извикам катафалката за Вида, а вие ше я погребете. Договорихме ли се?

        Коментар


        • VIDA - НАКЪДЕ??

          Нали не говорите сериозно, че Вида е по-добро от Химко?
          И ,царя къде се захака пък ти в тая вида? Сташен глупак си да сръвняваш Вида с Кремиковци.

          Коментар


          • VIDA - НАКЪДЕ??

            Царю,
            Една малка корекция - цената отиде до 3.40лв. Обемите са повече от мижави, но така ще е докато цената е ниска.
            Аз си отварям една бира пък ще поживеем, ще видим.

            Коментар


            • VIDA - НАКЪДЕ??

              Бръм, Кремиковци също не плащат на доставчиците си а цената му знаеш каква е.....

              Коментар


              • VIDA - НАКЪДЕ??

                Бул, много добре си се ориентирал.И аз смятам, че потенциалната сделка с Митал надува цената на Крениковци а не реалоното състояние на Кремиковци.А Вида все пак е на 3лв. Дали е така ще поживеем ще видим.

                Коментар


                • VIDA - НАКЪДЕ??

                  Както вече съм казвал наблюдавам ВИДА отблизо и те поздравявам за много добрия паралел между това дружество и КРЕМа.
                  Наистина приликите между състоянието на двете дружества и разликата в цените им е очевидна.
                  Дали това не е факт защото при КРЕМ вече се заговори за влизане на голям инвеститор с осигурени пазари и финанси, а при ВИДА това все още предстои да се случи, м?? ))

                  Коментар


                  • VIDA - НАКЪДЕ??

                    ИСКАХА ДА ИМ ДОСТАВЯМЕ ВЪГЛИЩА ПО 10 000 ТОНА НА МЕСЕЦ ЗА ТЕЦ ВИДИН , А НЯМАХА ПАРИ ДА СИ ПЛАТЯТ.

                    Коментар


                    • VIDA - НАКЪДЕ??

                      На пръв поглед и двете дружества изглеждат в супер окаяно състояние.Разликата между двете е, че при Вида активите не са така тотално разпродадени и унищожени както при Химко.Всъщност при Вида почти нищо не е продадено.Задълженията му също са значително по малко.Мениджърите му полагат неистови усилия да възстановят производството в някакви разумни граници и мисля, че ще успеят.Разбира се възстановяване на производството в обеми от преди 15г е немислимо без сериозна финансова инжекция.Казано с думи прости във Вида има искрица живот докато Химко отдавна е мъртвец.Личното ми мнение е, че Вида в техническо и финансово отношение не се различава кой знае колко от Кремиковци а разликата в цените е очевидна и в пъти.Това също е една от причините да смятам, че при Вида има потенциал за разтеж.Разбира се това е лично мнение а не препоръка за покупка.Аз лично имам доста акции но съм ги придобил почти на безценица така, че каквото и да се случи не ме бърка особено.Приятен уикенд на всички.

                      Коментар


                      • VIDA - НАКЪДЕ??

                        mejdu Himko i Vida ima ogromna razlika...
                        poznavam i dvata zavoda - technologichnoto im
                        oborudvane,segashnoto im sastojanie....
                        Dali mi haresa? Ne mi haresva che Vida okonchatelno e zagubil
                        pazara koito po-princip mu prinadlejeshe..
                        Za Himko neshtata sediat po malko po-razlichen nachin no mjastoto mu e v drug
                        forum...
                        Uspeh

                        Коментар


                        • VIDA - НАКЪДЕ??

                          Аз скоро не съм бил и затова питам - конкретно за ВИДА, мен врачанския комбинат не ме интересува...

                          Коментар


                          • VIDA - НАКЪДЕ??

                            Ами.......бил съм....

                            Коментар


                            • VIDA - НАКЪДЕ??

                              haresaha li ti???

                              Коментар


                              • VIDA - НАКЪДЕ??

                                az sam bil i v Vidin i v Vraca/imam predvid v zavodite/

                                Коментар

                                Working...
                                X