IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=9509&r=1079



    Вече имаме и преведен дивидент за понеделник сме готови....
    Дати за евентуален край на възходящия тренд - Около 14.01.2010, 07.06.2010, 07-10.01.2011

    Освен нивата вкарани в графиката (31.65, 32.95) може да имаме още - 42.25, 46.00 - лв.
    Нива на подкрепа - 21.55, 18.70, 17.00 - лв

    Коментар


    • нещо против ли имаш от предишните ?
      Полки ,
      бих контактувал , спорил , получавал ум и разум от теб ... но само в рамките на нормалното...... без обиди и надменност .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от meche_cveti93
        http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=234825

        Банки и наш завод искат “Булгартабак”
        Понеже не съм поствал отдавна тази новина ..... но като са ни такива управляващите .... и да не мислите ,че са по различни от предишните.
        нещо против ли имаш от предишните ?















        нали беше от тях...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=234825

          Банки и наш завод искат “Булгартабак”
          Понеже не съм поствал отдавна тази новина ..... но като са ни такива управляващите .... и да не мислите ,че са по различни от предишните.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
            На мене ми стига.Засега. Като дойдат дивидентите може и повече.
            B.Graham,
            На ВТН дивидента от утре ще го раздават .... или чакаш на БРЕФ който е след 29 септември ... защото другите са мижави?
            Не е препоръка .... имам и двете акции.
            И от двете.От БРЕФ вече нямам акции.Продадох ги.Не знаех, че Брешков ще купува
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • На мене ми стига.Засега. Като дойдат дивидентите може и повече.
              B.Graham,
              На ВТН дивидента от утре ще го раздават .... или чакаш на БРЕФ който е след 29 септември ... защото другите са мижави?
              Не е препоръка .... имам и двете акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Oпaaaa .... ей .... к'во сте се наредили така?
                B.Graham,
                напъни се да падне заветния хълм....
                Последните покупки бяха от ИП май ... защото проверяваха за айсберг и за продавача .......
                Не е препоръка...
                На мене ми стига.Засега. Като дойдат дивидентите може и повече.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Oпaaaa .... ей .... к'во сте се наредили така?
                  B.Graham,
                  напъни се да падне заветния хълм....
                  Последните покупки бяха от ИП май ... защото проверяваха за айсберг и за продавача .......
                  Не е препоръка...

                  Коментар


                  • Oпaaaa .... ей .... к'во сте се наредили така?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Здравей да не забравяме, че живеем в България, а и министъра още не е избрал начина и това забавя решението, а и още са на етап съгласувателни процедури. Чакат и предполагам резултатите за 3 тримесечие, а и те няма да излязат скоро следват и техни анализи. Дано не е голям спада там и поне да не сме на загуба
                      Иначе с теб сме били колеги по всички тютюневи акции май и катекс и други. Май сме с една инвестиционна стратегия. А сега се сетих за процедурите при слънцето и пловдив бт сега кингс табак обявиха, че ще приключат до началото на 2007 г., а отиде чак след средата на 2008 г. при условие, че беше ясно горе долу процедурата, но и ДПС пречеха тогава, а имаха и проблеми с вариантите.
                      Успехи засега и дано не се бавят много .
                      Това не е препоръка за покупко - продажба или друга забранена от нормативната уредба дейност.

                      Първоначално изпратено от meche_cveti93
                      muchograsies ,
                      С теб сме в почти всички позиции с тютюни...
                      Изказването на шефа на АП е преди 20 дни при отчитане на работата на агенцията... можеш да го намериш по назад. Мисля ,че се застрахова ако не успеят тази година. Иначе министъра на икономиката гони тази година да е приватизацията ... поне на думи.

                      Коментар


                      • muchograsies ,
                        С теб сме в почти всички позиции с тютюни...
                        Изказването на шефа на АП е преди 20 дни при отчитане на работата на агенцията... можеш да го намериш по назад. Мисля ,че се застрахова ако не успеят тази година. Иначе министъра на икономиката гони тази година да е приватизацията ... поне на думи.

                        Коментар


                        • http://www.dnevnik.bg/pazari/compani...lovdiv_stigna/
                          "В същото време пазарният дял на "Булгартабак", в който влизат фабриките в София и Благоевград, е спаднал до 47 на сто през август по данни на социологическо проучване. От холдинга обаче увериха, че всъщност пазарният дял на компанията в момента е около 50%.
                          "Това, което трябва да се отчита, е, че наред с намалението или увеличението на пазарния дял намалява и пазарът на цигари като цяло", обясняват експерти. По данни на компаниите до миналата година в страната са произвеждани около 19 млрд. къса цигари годишно......................... Специалистите очакват пазарът през 2009 г. да се свие до 15 млрд. къса в най-добрия случай.
                          От Агенцията за приватизация прогнозират, че най-рано в началото на следващата година може да бъде финализирана сделката. Икономическият министър Трайчо Трайков засега се е спрял на процедура по публичен конкурс за продажбата на компанията, но все още не е взел окончателно решение. Само преди месец Трайков смяташе да приватизира компанията чрез търг с явно наддаване."


                          Това което ме притеснява, че и тези взеха да бавят първо беше до месец сега най - рано до началото на 2010, а после ? А продажбите си спадат. За съжаление, а съм фен на тази акция.

                          Това не е препоръка за покупко - продажба или друга забранена от нормативната уредба дейност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                            ейй май се отпушихме тук ) мече махай ония десните )
                            Нека си седат .... 15- 30 бройки през два лева .... нека да има желание за покупки защото през пет лева е трудно да се купува...
                            ХА - ха -ха ! Стратези!

                            Коментар


                            • мече, тука колко е кеша на акция? 25-30 лв.?
                              dex ,
                              Там някъде ... БТН и БлаВТ заедно . Но по този начин се гони .... интерес.

                              Коментар


                              • мече, тука колко е кеша на акция? 25-30 лв.?

                                Коментар

                                Working...
                                X