IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много добре,оползотворих си поледния кеш.

    Коментар


    • А тук вече извращението е пълно...
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Николай Митанкин
        Първоначално изпратено от cymru
        Г-н Митанкин, ще се радвам да ни информирате, очаква ли се неблагоприятно въздействие върху компаниите /по специално ХЕС и МСН/ от повишаването на цената на природния газ - просто не знам използва ли се като гориво в тези предприятия?
        1. В директен план - незначително, защото там използват газ само за отопление.
        2. В косвен план - дотолкова, доколкото глобалният ръст на цената на природния газ води до поскъпване на основната суровина - стоманата.


        Първоначално изпратено от ради
        ??????????
        в качеството си на дви бихте ли ни информирали дали cenhl е наистина мажоритарен собственик в mch
        Не сме мажоритарен собственик, именно затова направих синия линк - отворете го и ще видите портфейла на CENHL.
        От MCH притежаваме 30,91%, "М+С 97" АД притежава 24,10% и HIKA притежава 22,37%.

        Благодаря за отговора - пожелавам ви много успехи през идните години и радост за всички акционери естествено.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Investorrr
          Хубава компания, но много скъпа акция ))
          СКЪПА акция ?!?!? Тогава какво да кажем за Мостострой или модерните трейсовици или Кремиковци? Чичо ви Уорън обича да говори за вътрешна стойност на една акция - поучете се малко. :-)

          Г-н Митанкин много намясто пусна това инфо...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Ради, приемам забележката.
            Пускайки цитата, ми се стори по-скоро не дотам коректно директно да апострофирам уважавания вестник, като помислих, че линкът е достатъчен...

            Коментар


            • митанкин, знам че е така
              не се заяждам, само искам да ти обърна внимание, че цитирайки трети лица е редно да посочваш изрично ако има некоректно представена информация (да не кажа подвеждаща), а не просто да слагаш линк
              имаш отлична репутация като дви (впрочем познаваме се :-) ) и сърдечно ти пожелавам да развиваш професионализма си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru
                Г-н Митанкин, ще се радвам да ни информирате, очаква ли се неблагоприятно въздействие върху компаниите /по специално ХЕС и МСН/ от повишаването на цената на природния газ - просто не знам използва ли се като гориво в тези предприятия?
                1. В директен план - незначително, защото там използват газ само за отопление.
                2. В косвен план - дотолкова, доколкото глобалният ръст на цената на природния газ води до поскъпване на основната суровина - стоманата.


                Първоначално изпратено от ради
                ??????????
                в качеството си на дви бихте ли ни информирали дали cenhl е наистина мажоритарен собственик в mch
                Не сме мажоритарен собственик, именно затова направих синия линк - отворете го и ще видите портфейла на CENHL.
                От MCH притежаваме 30,91%, "М+С 97" АД притежава 24,10% и HIKA притежава 22,37%.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Investorrr
                  "Хубава" го казах, не защото го мисля, ами да не ви обидя )
                  моля те, не се излагай като трейсианец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ради
                    Първоначално изпратено от Николай Митанкин
                    Две компании, в които мажоритарен собственик е Стара планина Холд, оглавяват класацията на дружествата от сектора. М+С Хидравлик е лидер по всички показатели.
                    ??????????
                    в качеството си на дви бихте ли ни информирали дали cenhl е наистина мажоритарен собственик в mch
                    в момента сте във форума, моля отговорете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Investorrr
                      "Хубава" го казах, не защото го мисля, ами да не ви обидя )
                      много любезно!благодаря!ама си прав!

                      Коментар


                      • "Хубава" го казах, не защото го мисля, ами да не ви обидя )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Investorrr
                          Хубава компания, но много скъпа акция ))
                          цената е нещо относително!"хубава компания" казваш?ами да,така е!

                          Коментар


                          • Хубава компания, но много скъпа акция ))

                            Коментар


                            • Ники Митакин - обясни го това на лузърите, дето днес бягаха М+С под 14 кинта.

                              Впрочем един мой приятел форумски се възползва, което ме изпълва с удовлетворение.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Николай Митанкин
                                Две компании, в които мажоритарен собственик е Стара планина Холд, оглавяват класацията на дружествата от сектора. М+С Хидравлик е лидер по всички показатели.
                                ??????????
                                в качеството си на дви бихте ли ни информирали дали cenhl е наистина мажоритарен собственик в mch

                                Коментар

                                Working...
                                X